Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.295
Cevap
57
Favori
369.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar operasyonlar modu yine bf1deki gibi ilerlemeli mi?
    Daha once sordum cevap vermedi kimse. Bilen oynayan yok mu operasyonlar modu nasil?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • B1 den keyif almamıştım ,oyunu ön siparişle almıştım 1-2 ay falan oynayıp sonra silmiştim. o zamandan beri ana hesapta boş yere duruyor.

Bf 5 betadan ise neden bilmiyorum keyif aldım, daha çok hoşuma gitti oyun, iki haritada güzeldi.Bunu da ön sipariş geçtim bakalım umarım bunu birkaç sene oynarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnternettenCızz -- 15 Kasım 2018; 18:36:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Gelin gelin R6 cılar akşama eğlence var

Alıntıları Göster
    R6 öksüz kaldı abi Rdr 2 çıktığından beri çok oynayamadım şimdi de BfV geldi, bide beklentimin üzerinde çıkınca yeni sezona kadar zor girerim gibi.

Bakalım nasip olursa oyundayim bu akşam

• En son yıllar önce BF3 oynamış birisi olarak YouTube’da bu oyunun videolarını izledim ki çok kötü olduğunu gördüm. En basit örnekleri vereyim; 1) Tiger tankıyla askere direk atmeşi ve ölmemesi 2)Tankınık hızlı hareket etmesi 3) binaların yıkılmasını hiç geliştirmemişler kaç sene oldu bf3 bile daha iyiydi 4)grafikler iyi güzelde yağlı boya gibi parlaması fortnite’a benzeten tek benim herhalde 5)el bombasını fırlatılışı vasat hiç oyun havasına giremiyosun sahnelerde 6)el bombası düdük gibi patlıyor hala sıfır ilerleme sıfır geliştirme 7)tank ateş ederken tankın etrafındaki toz toprak kalkar bir hiç mi gerçek tank videoladı izlemediniz be yılllar oldu hala düdük gibi tank atışı yapıyorlar sıfır ilerleme sıfır geliştirmişler el insaf 8)tanklar arabaları ezemiyor bile üstünden geçiyor koskoca tank şaka gibi 9)askerler speedy gonzalez maşallah okadar yük silah insan bi ağırlaşır hiç savaş havası yok sanki düşman tavuk gibi ordan oraya kaçışıyor herkes.

Oyun oynamayı en son BF3 de bırakmıştım biraz olsun ilerleme var ama cidden hayal kırıklığı oldu benim için videoları izleyerek bu eleştirileri yapıyorum belki de yanılıyorumdur gerçekten oynamadığım için ama az çok belli oluyor her şey.En güzeli belkide BF7 yada 8’i beklemek olucaktır benim için,şu oyuna okadar para vermezdim sistem toplamazdım.İyi forumlar

• Pratik Adam kullanıcısına yanıt
    Ali_80 kullanıcısına yanıt
    Geliyoruz ama arada sende gel Ekipte yok yok, pubgyide aldık şimdi codu gözümüze kestirdik Buralarda çok kalıcı değiliz kürekleyebildiğin kadar kürekle Emre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cun8Tr -- 15 Kasım 2018; 19:04:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Dogru hocam simdi hatirladim. Bf5 aldiktan sonra yeni

Silahlar acilmisti dogru. Bende saniyorumki bfv de silah vercek bize diye

• Battlefield üzmez.

Bf1 i gömüp 19 gün oynamışım. Ve max levele ulaştım. :)

Battlefield üzmez...

Bu arada doğum günün bugün hala hediye olarak alan olmadı. Bilin istedim.

• Beyler grafiklerde düşüş yokmu sizce. Karlı bölgeler güzelde diğer haritalarda bf1 gerisinde gibi .

• alpererez kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam
    betada silahın perkleri, silahta hissedilir bir değişiklik yapmıyordu. o yüzden silah perklerinden beklentim yüksek değil de, diğer smg ler belki iş yapar.
    son bir sorum daha olacak eğilerek hızlı koşabiliyoruk. şu an oynanışta, hızda düşüş olmuş mu?
  • Beyler bu kodlama işini nasıl yapıyoruz Allah için biri söylesin adamları göremiyorum oyunda

• Battlefield™ V Enlister arkadaşlar delux surum aldım az önce bunu psn de ındıremıyorum kullanılamaz yazıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___NeO

Dogru hocam simdi hatirladim. Bf5 aldiktan sonra yeni

Silahlar acilmisti dogru. Bende saniyorumki bfv de silah vercek bize diye
    kardes ben delux surum aldım az önce bu ındırmemı soyledıgı seyı ındıremıyorum nedendır sence :)
  • Darwin7 kullanıcısına yanıt
    Kodlama derken

• quote:

Orijinalden alıntı: Darwin7

Beyler bu kodlama işini nasıl yapıyoruz Allah için biri söylesin adamları göremiyorum oyunda
    R1 tuşu varya hocam adamı işaretliyor. Bunda bayrak gibi bişey dikiyor ortaya

• quote:

Orijinalden alıntı: KrallŞaplakçı

Beyler grafiklerde düşüş yokmu sizce. Karlı bölgeler güzelde diğer haritalarda bf1 gerisinde gibi .
    Doğal olarak var. Düşüş olmasa Ps4'te (normalinde) oynanamazdı, 15-20 fpslerde gezerdi. Şu an pcdeki low-medium arası bir ayara denk.

• savcı963 kullanıcısına yanıt
    Psnstore da kütüphane bölümüne gidin oradan satın alınanlardan indirmeyi başlatın

Spotlama işini galiba sniper sınıfı yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kozcivan

Psnstore da kütüphane bölümüne gidin oradan satın alınanlardan indirmeyi başlatın
    Hocam satinalinanlarda kütüphanede gorunmuyor . Acaba gecmi kaldim oyunu az önce aldim on siparis bonusunu vermeyecekmi acaba bana . Ama oyum 20 sinde çıkıyor normalde diye biliyorum

spot yapamıyorsun artık. sadece sniper oynayanlar yapabiliyordu diye hatırlıyorum
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.