Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.296
Cevap
57
Favori
369.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende merakla bekliyorum umarım silahlar güzel olur bf1 de istediğim gibi bulamadım

Bakalım az kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Battlefield bence artık kurgusal bir WW3 soğuk savaşına girmeli. Fena mı olur yani?

• Olabilir tabi, güzel de olabilir. Kurgusal veya alternatif evren senaryoları her zaman ilgi çekici olmuştur. Ancak BF1 ile seri geçmişe dönmüşken güncel grafiklerle bir ww2 oyunu gelmeli, benim tercihim bu yönde. En son ww2 temalı BF oyunu 9 sene önce çıkan BF 1943 ki o da sadece 3 haritalık bir ara oyundu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitter dan attıkları twitte V yi // ile yazmışlar. ww2 geliyor gibi. V de victory demekse. Büyük ihtimal ww2.
    BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONUBATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Nekadar istemesemde eski dönem bir Battlefield gelmiyecek. Ww2 olmayacak zamanı gelince alintilayabilirsiniz. Ya bu dönem ya da gelecek dönem bir oyun olucak. Adamlar aslında ne olacağını kendileri söyledi hicbirsey eskisi gibi olmayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Miraclescape

Twitter dan attıkları twitte V yi // ile yazmışlar. ww2 geliyor gibi. V de victory demekse. Büyük ihtimal ww2.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-484D838C4 -- 13 Haziran 2018; 22:49:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam WW2 diye adlandırılmaz,zaten WW2 adıyla yayında olan başka bir CoD oyunu var. Battlefield V diye adlandırmalarının sebebi V for Victory olacak. Günümüzde geçecek olsa BF5 diye adlandırılırdı.

@C-TRanger
    Çok fazla WW2 söylentisi olduğu için bende WW2 geleceğini düşünüyorum. Ben aslında diğer gelecek oyun Soğuk savaş döneminde geçen bir WW3 oyunu olsun diyordum. Zira bunu Battlefield 4'te Çin ABD savaşı gibi kurgusal bir olay yapmışlardı. Epeydir görmediğimiz bir ABD Sovyetler savaşı fena olmazdı. Günümüzde geçen bir şey olacaksa bence orta doğuya gitsinler. Battlefield 3 ve 4'te olası savaşların çoğu yönünü yaptılar. Battlefield 2 gibi orta doğuya dönüş fena olmaz.
  • Bence 1.Savaşın farklı bir cephesi olabilir (Kaldıysa) veya Vietnam. WW2 olmasını çok isterim tabi ki.
  • Artık bunuda favorilere atmanın zamanı geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 17 Mayıs 2018; 11:43:18 >
  • Bf1 gerçekten güzeldi. Neden güzeldi, tarihi olması gerçek cephelerde geçmesi gerçek olmuş savaşları anlatması vb. Oyun başlamadan önce o arada aktardığı tarihi bilgiler müthiş. Ard arda böyle bir şey yaparlarmı, ileriyemi saklarlar ww2 yi emin değilim.

• Valla iyi bir oyun olsun gelecek hariç hepsini oynarım. Tabi gönlüm hep WW2 de

Ah ah elimize M1 Garand alıp o meşhur ''ping'' sesini duymak vardı..

Şu Battle Royale saçmalığı yüzünden adamlar WW2 yapmıcak büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Hocam WW2 diye adlandırılmaz,zaten WW2 adıyla yayında olan başka bir CoD oyunu var. Battlefield V diye adlandırmalarının sebebi V for Victory olacak. Günümüzde geçecek olsa BF5 diye adlandırılırdı.

@C-TRanger
    Çok fazla WW2 söylentisi olduğu için bende WW2 geleceğini düşünüyorum. Ben aslında diğer gelecek oyun Soğuk savaş döneminde geçen bir WW3 oyunu olsun diyordum. Zira bunu Battlefield 4'te Çin ABD savaşı gibi kurgusal bir olay yapmışlardı. Epeydir görmediğimiz bir ABD Sovyetler savaşı fena olmazdı. Günümüzde geçen bir şey olacaksa bence orta doğuya gitsinler. Battlefield 3 ve 4'te olası savaşların çoğu yönünü yaptılar. Battlefield 2 gibi orta doğuya dönüş fena olmaz.
    Yapılan resmi açıklamalarda söylenenlere bakınca oyun ortaya çıktığında zamanı veya temasından daha çok içerik ile ilgili konuşacağız gibi zaten.
    *1. maddede söylenene bakılırsa tüm zamanlardan karma bir oyun gelebilir belki.
    Birçok yenilik barındıracağını söylüyor firma. Belki de PUBG tarzı modlar içerecek.
    Belki de dağ fare doğuracak.

*1. Yeni bir Battlefield…
    Battlefield’ın sevdiğiniz tüm özellikleri, yepyeni bir deneyimde. Her çatışma birbirinden farklı ve beklenmedik savaş bölgelerinde yaşanıyor. Savaşı baştan aşağı değiştirecek yeni görevleri keşfedin.

• Doğru ya battle royale vardı değil mi? O zaman belli olmaz gelebilir. Umalım da bari Bad Company gibi olsun MP.

• Aynen hocam. Fakat yeni oyunun yazısında farklı cephe ve farklı atmosfer demisler.

"Battlefield 1, oyunculara topyekün savaşı canlandıran eksiksiz 1. Dünya Savaşı deneyimini sundu. Ancak bir sonraki Battlefield başka bir cepheyi konu alıyor. Canlı tanıtımla birlikte oyuncular DICE’ın yeni oyun atmosferi hakkında vereceği ayrıntıları ilk kez öğrenecek."

• konsol optimizasyonu daha iyi olsun, pc de cpu yükü azalsın, başka bişeye gerek yok

• 3,4,1,V böyle giderse çok karışacak bu seri

• Redunay kullanıcısına yanıt
    Dice’in şifresi

• Shiftdelete haberine göre 2. Ds. Kesin gibi, öyle olursa bu sefer ön siparişe alırım, modern savaş ise boş ver gitsin.

• bf3 zevkini yaşayabileceğim günümüz temalı bir oyun olmasını diliyorum.

ww2 , vietnam falan olmasın. Alalım helikopterlerimizi,jetlerimizi,tanklarımızı dönelim bugünlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 17 Mayıs 2018; 13:18:7 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.