Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.296
Cevap
57
Favori
369.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ___NeO

Abi 2 veya 3 farketmiyor. Find player yazdigi zaman sol altta start now yaziyor eger ona hemen tiklarsan direk 2 yada 3 kisi atiyor oyuna yabanci almiyor.
    Yeni modu henüz deneyemedim. Bizim takımın yorumlarını merak ediyorum.

Ne diyorsunuz yeni mod için? Conquest devam mı yeni modda mı takılacağız?
  • F0rtress kullanıcısına yanıt
    Arada oynarız bence keyifli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozcivan

Arada oynarız bence keyifli
    Hayatımda hiç battle Royal oyun oynamadım. Videolardan izlediğim kadarıyla sanki biraz kafa dinleme modu gibi Sessiz sakin dağ tepe geziyorlar izlediklerim
    tartışmasız conqueste devam
  • Firestorm yerine bf1 deki operations gelse daha iyi olurmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bf oynamamış ve BR için oyunu alan birini düşünün adam conquest modu 1 kere oynasa BR nin yüzüne bakmaz çok anlamsız manasız birşey bu BR 15dk koştur dağda bayırda 0 kill kalan 5dk da 1 kill al sona doğru öl çık yeniden başla.
    Yahu böyle oyunların amacı kill almaktır zevk veren şeyde bu yani.
    3 kill aldım diye sevinmek nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 26 Mart 2019; 14:23:34 >
  • Bf demek rush demek conquest demek etmeyin br nedir ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ben conquestte kile doydum. Yatanlarada doydum. Oyundaki sacma sapan bug larada doydum. Artik kendimi huzura birakiyorum. Esen ruzgarin sesini karli tepelerdeki tatli sogugu ve arkadan gelen ates firtinasinin tedirginligi icinde br ye geciyorum.

Sahsen begendim. Ufak tefek skintilar var 2-3 guncellemeyele halolur

• quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

Bf demek rush demek conquest demek etmeyin br nedir ya
    Hocam 6 yıldır bf oynuyorum bi conquest mantığını anlayamadım. Kill sayısı bitince oyun kazanılıyor o zaman capturelamanın anlamı ne büyük deathmatch gibi bişi

• quote:

Ben conquestte kile doydum. Yatanlarada doydum. Oyundaki sacma sapan bug larada doydum. Artik kendimi huzura birakiyorum. Esen ruzgarin sesini karli tepelerdeki tatli sogugu ve arkadan gelen ates firtinasinin tedirginligi icinde br ye geciyorum.

Ooo Sidar BR modu seni şair yapmış Şiir gibi sen yazmışsın bu sefer

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

Hocam 6 yıldır bf oynuyorum bi conquest mantığını anlayamadım. Kill sayısı bitince oyun kazanılıyor o zaman capturelamanın anlamı ne büyük deathmatch gibi bişi

Alıntıları Göster
    Yok hocam olay tam öyle değil.
    Fazla bayrağa sahip olan takım kimseyi öldürmese bile karşı tarafın puanı belirli bir hızda düşüyor. Tamamen kill sayısına göre değişmiyor yani durum. Dikkat edin bir taraf tüm bayrakları ele geçirdiyse karşı tarafın sayısı hızla aşağıya doğru gidiyor kimse ölmese bile.

Dun gece ruyamda sabaha kadar mor item aradim bi zahmet sair yapsin artik

Ben sevdim ya oynarim surekli

• quote:

Dun gece ruyamda sabaha kadar mor item aradim bi zahmet sair yapsin artik

Ben sevdim ya oynarim surekli
    Bazı evlerde aynı silahtan iki tane olup mermisinin hiç olmaması kötü olmuş. Bu arada dün gece bir eve girdim 3 tane pompalı silah üçüde pembeydi

• quote:

Yatanların çoğu bence br moduna geçecek tam onlar için yapmışlar dağ tepe yatsınlar diye. Conquest biraz bunlardan arınacak diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

Yok hocam olay tam öyle değil.
    Fazla bayrağa sahip olan takım kimseyi öldürmese bile karşı tarafın puanı belirli bir hızda düşüyor. Tamamen kill sayısına göre değişmiyor yani durum. Dikkat edin bir taraf tüm bayrakları ele geçirdiyse karşı tarafın sayısı hızla aşağıya doğru gidiyor kimse ölmese bile.

Alıntıları Göster
    dönüşümlü oynayacağız artık :) bu akşam conquest günü. az erken gelin
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Ben ayni silaha degilde ayni sinif silahlara denk geldim ama mermileri yanlarinda duruyordu. Tercihe kalmis artik hangisini secip secmemek.

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

dönüşümlü oynayacağız artık :) bu akşam conquest günü. az erken gelin

Alıntıları Göster
    Valla benim kız erken uyusa gelicemde Dün akşam o beni uyutmuş
  • 2-3 güncellemeden beri kulaklıkla BF oynayamaz oldum. 2 kişi yan yana koşuyoruz sanki her yerden düşman geliyor gibi bir ayak sesi var devamlı tedirginlikle koşuyorum.

Apex veya başka oyunda böyle sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

2-3 güncellemeden beri kulaklıkla BF oynayamaz oldum. 2 kişi yan yana koşuyoruz sanki her yerden düşman geliyor gibi bir ayak sesi var devamlı tedirginlikle koşuyorum.

Apex veya başka oyunda böyle sorun yok.
    Battle royalede görseniz orada ayak sesleri çok daha fena..

• Firestorm un haritasını bir şekilde mp dahil etseler harika olur, firestorm da fena mod değil inventor sistemi düzelse güzel olur.
    Bu arada firestorm assignments in yapmaya çalışan varsa hiç kasmayın abi 5 ayrı görev her görevde 3 zorluk hepsini tamamladıktan sonra 500 CC veriyor değmez zamanınıza yazık.
  • 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.