Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.295
Cevap
57
Favori
369.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bana güncelleme gelmedi neden olabilir guncellemeleri kontrol et dedim son surumdur diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Arkadaşlar bana güncelleme gelmedi neden olabilir guncellemeleri kontrol et dedim son surumdur diyor
    Oyunu açınca oyun içinden ufak güncelleme yapacak

• Solo olmamış gibi bf ruhuna aykırı oyun modu ama arkadaşlarınla squat oyunu daha iyi olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Oyunu açınca oyun içinden ufak güncelleme yapacak

Alıntıları Göster
    Tamamdır teşekkürler oldu oyunun içindeymiş demek

• quote:

Orijinalden alıntı: Aichera

Mermi almak için abartısız 5 dk uğraştım. Birde sensitivity hızlı olunca bir sağ, bir sol. 3 item üst üste düşmüş en son mermiyi aldığımda silahım değişmiş. Birde onu geri alacağım diye uğraştım. Oynarız beraber birkaç maç karar verirsin. Daha apexte denk gelemedik
    Ben klasik moda devam edecem bundan sonra.Hiç sarmıyor.Koca arazide 2 saat silah ara sonra iki saat düşma ara, sonra alanın daralmasını bekle, sonra o kadar zahmete gelsin biri seni vursun, sonra ana menüye gel,sonra yeni oyuna gir bekle, sonra tekrar bekle, bekle babam bekle.Şu klasik moddaki savaş atmosferinin a'sı bile yok.O yüzden bu benim şahsi görüşümdür, bütün battle royallerin canı cehenneme.

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Ben klasik moda devam edecem bundan sonra.Hiç sarmıyor.Koca arazide 2 saat silah ara sonra iki saat düşma ara, sonra alanın daralmasını bekle, sonra o kadar zahmete gelsin biri seni vursun, sonra ana menüye gel,sonra yeni oyuna gir bekle, sonra tekrar bekle, bekle babam bekle.Şu klasik moddaki savaş atmosferinin a'sı bile yok.O yüzden bu benim şahsi görüşümdür, bütün battle royallerin canı cehenneme.

Alıntıları Göster
    +1
    diyecek söz kalmamış
    Battle royale oynayan yeni nesil, oyun tadını almamış çocuklardan başka bişi değildir. Böyle oyun mu olur abi ? taktik zeka refleks diye bir şey yok ortada kocaman arazide koştur koştur dakikalarca şansına kim kimi arkadan yakalarsa vursun.
    Dairenin ortasına git binanın içine yat geleni pompalıyla vur garanti ilk 3 desin.
    Nerde bf nim taktik zeka refleks gereklilikleri ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 28 Mart 2019; 13:7:38 >

• Normal modlarda nasıl adam vuruyorsam br modunda aynı şekilde adamlar ölmeyi bırakın bayılmıyor bile pek tutmadım şu halini.

• Bf5 de normali olan da kotu bana gore tabi cogu kisi bor bolgeye geciyor orda yatiyor geleni geceni vuruyor arkadaş catis öl birde gorunmuyor karanlik bir ortam
    Ne guzel is dogru düzgün catismali bir savaş oyunu malesef yok
    Battle Royale olan oyunlari boyle zaten pek catisma olmuyor
    Apex legens ayrı battle Royale modu olarak en zevkli olani bence apex
    Pubg olsun bu olsun catisma pek olmuyor cogu zaman catismaya girmeden sonuna kadar hayatta kalabiliyorsun
    Bf4 tarzi ve ranked sistemi olan yeni bir bf gelmeli ama eski zamanlarin konu aldigi bir oyun olmamali bf1 bf5 gibi bilmiyorum ben bf den zevk almiyorum
    Cod varya plusa verilen bedava oyun yillar once cikmisti bu oyun suanki savas oyunlarindan daha iyi enteresan nerden nereye ama ne cod ve bf saglam bir oyun yapamiyor veya yapamiyor

• battle royale gayet iyi oldu, şimdi 5 i aldığımız için memnun olabiliriz işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firestorm harika olmuş 2. En iyi manga olduk arkadaşla. 4 kişi girseydik kesin 1. olurduk

• beyler squad oyununa basıyorum beni tek başıma atıyor squad bulmuyor bug mu var ??
  • oyunun loot sistemi biraz daha guncelleme ile duzeltilmesi gerek karisik biraz onun disinda ne hangi silahlar iyidir cozmek gerekiyor guzel oyundu I SQUAD WIN 💥💥💥💥IYI SEYIRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESURYUREK_ -- 26 Mart 2019; 6:51:4 >

• bende çok beğenmedim firestorm modunu. inventory ve lootlama rezil durumda, silahlara istediğin ekipmanı takamamak bana göre büyük saçmalık ve kolaya kaçmak. alan daralması neredeyse hiç durmuyo, haritanın arka taraflarına atladıktan sonra neredeyse hiç durmadan sürekli koşmak zorunda kalıyoruz. hele ki alan daralırken seni ölüm çukuruna çekiyosa kurtuluş yok, dün komple ekipçe 4-5 kere o ölüm çukurunda mahsur kalıp alandan öldük assault mermileri baya nadir, insan sıkmaya kıyamıyo. grafiklere söylicek hiç söz yok, gördüğüm en kaliteli görüntüye sahip br oyunu ama maalesef oynanış kesinlikle tatmin edici değil. 4 ay gecikmeli çıkmasına rağmen bu kadar büyük ve tecrübeli bir yapım firmasına yakışmayan bir mod olmuş. 1-2 hafta belki oynarız sonrasında yine apexe döneriz büyük ihtimalle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam otomatik squad bulmuyor mu bana diğer bölümlerdeki gibi

• Baba-oğul ve arkadaşlarımla aldığımız bir galibiyet öyküsünün oğlumun bakış açısıyla gameplay i. Arkadaşlarımın sesleri yayına çıkmaadığı için bazı yerlerde kendi kendime gülüyormuşum gibi olmuş :) İyi seyirler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

bende çok beğenmedim firestorm modunu. inventory ve lootlama rezil durumda, silahlara istediğin ekipmanı takamamak bana göre büyük saçmalık ve kolaya kaçmak. alan daralması neredeyse hiç durmuyo, haritanın arka taraflarına atladıktan sonra neredeyse hiç durmadan sürekli koşmak zorunda kalıyoruz. hele ki alan daralırken seni ölüm çukuruna çekiyosa kurtuluş yok, dün komple ekipçe 4-5 kere o ölüm çukurunda mahsur kalıp alandan öldük assault mermileri baya nadir, insan sıkmaya kıyamıyo. grafiklere söylicek hiç söz yok, gördüğüm en kaliteli görüntüye sahip br oyunu ama maalesef oynanış kesinlikle tatmin edici değil. 4 ay gecikmeli çıkmasına rağmen bu kadar büyük ve tecrübeli bir yapım firmasına yakışmayan bir mod olmuş. 1-2 hafta belki oynarız sonrasında yine apexe döneriz büyük ihtimalle.
    apexte kalıyorum o vakit, ne elimin ayarını bozarım ne keyfimi. denemeye bile gerek yok :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

apexte kalıyorum o vakit, ne elimin ayarını bozarım ne keyfimi. denemeye bile gerek yok :)

Alıntıları Göster
    aslında ben beklentimi baya düşük tuttuğumdan yine iyi geldi ama eksiği çok. bazen o kadar az çatışma yaşıyoruz ki oyun bittiğinde şaşırıyorum ne ara bitti de kazandık diye garip bi oyun olmuş
  • tek başına squad seçebiliyorsun problem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HappTasarim

tek başına squad seçebiliyorsun problem yok.
    Arkadaş solo değil squad olarak aratmak istemiş, yukarda yazıldığı gibi en az 2 kişi olarak aratabiliyoruz fakat biz 3 kişi girdiğimizde takıma 4. yabancı olarak geliyor nasıl oluyorsa

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Abi 2 veya 3 farketmiyor. Find player yazdigi zaman sol altta start now yaziyor eger ona hemen tiklarsan direk 2 yada 3 kisi atiyor oyuna yabanci almiyor.

• 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.