Şimdi Ara

Battlefield V Anthem Battlefield 1 Premium Battlefield 4 Premium Apex Legends The Sims 4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Battlefield V Anthem Battlefield 1 Premium Battlefield 4 Premium Apex Legends The Sims 4
    Arkadaşlar Hesap benim kendi açmış olduğum hesap dır başka birinden veya başka bir yerden alınma hesap değildir satın alan kişiye bütün bilgiler verilecektir alan kişi temiz ve sağlam bir hesap almış olacaktır Referansımın olmadığının farkındayım bunun sebebi ise kimse den referans istememem dir profilime bakıp geçmişte yapmış olduğum alışverişlere baka bilirsiniz alıcısına hayırlı olsun fiyatı yeterli şekilde uygun tutuyorum lütfen pazarlık teklif etmeyin
    Battlefield V 75 saat oynanmıştır içerisinde bir çok güzel skin ve silah açıktır
    Battlefield 1 Premium edition ve 27 saat oynanmıştır aynı şekilde içerisinde güzel skinler mevcuttur
    battlefield 4 Premium edition 7 saat oynanmıştır içeriğini pek hatırlamıyorum pek oynamadım
    Anthem 13 saat oynanmıştır
    Apex Legends 178 saat oynanmıştır ve son 100 lwl + dır içerisinde bir çok legendery kıyafet ve silah bulunmaktadır
    The Sims 4 Sıfır hiç oynanmamıştır
    Dediğim gibi fiyatı gayet makul tutuyorum alıcısına şimdi den hayırlı olsun diyorum.
    Battlefield V Anthem Battlefield 1 Premium Battlefield 4 Premium  Apex Legends The Sims 4
    Fiyat : 150 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 23 Haziran 2118 Satıldığı Şehir : Ankara,Çankaya Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• alacak şahıs risk faktörünü iyi çalışsın
  • bu dedikleriniz Plati hesapları için geçerli. 5 liraya hesap alıp satanlar için geçerli hesabı kendim açtım oyunları kendim satın aldım ve alan şahısa telefon numarama kadar vereceğim 150 lira için gidip de yabancı birine telefon numaramı veriyorum buda bir güvence bence
  • Fiyat takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakdurdag

Fiyat takip.
    Zaten en uygun şekilde koydum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptunga22

Zaten en uygun şekilde koydum hocam

Alıntıları Göster
    Biz takip edelim bakalım ne olur zamanla!
  • Hesap Extreme37 nickli arkadaşa satılmıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.