Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (255. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battle Royal türünden nefret eden biri olarak Battlefield hatırına deneyeyim dedim yok bana göre değilmiş. Zevk meselesi ama ben zevk alamıyorum bu türden. Bi de üstüne Squadlı olanı seçeyim dedim girer girmez ergenler avaz avaz küfür ederek karşıladılar beni. Çığlık falan atıyorlar veletler, sinirlerim kaldırmaz bu yaştan sonra :) Diğer modlara abanmaya devam.
  • İşden yeni geldim ve Firestorm'a daldım direkt. Bu mod Bf5 oynanışıyla harmanlanınca baya zevkli olmuş. Benim çok hoşuma gitti. Sonraki BF serilerinde bu mod standart hale gelir heralde
  • Hayırlı olsun

@AvriL @bero 20

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Hayırlı olsun

@AvriL @bero 20

gege

ben pubg oynamadım da oynayanlar pubg ile kıyaslayabilir mi? hangisi yer firestorm mu pubg mi?

• valla geçen yıl sorsaydın bunu pubg derdim, şimdi ise berabere derim.

pubgi 6 aydır oynamıyorum 3k üstü saat oynamıştım. firestorm u ise 1 el oynayabildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

gege

ben pubg oynamadım da oynayanlar pubg ile kıyaslayabilir mi? hangisi yer firestorm mu pubg mi?

Alıntıları Göster
    alakasız 2 oyun ortak yerleri sadece silahla adam vurman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Hayırlı olsun

@AvriL @bero 20

• Izlerken bana birsey asiri sacma geldi. Daha oyun baslarken alan belli. O alan disina cikamiyorsun anladigim kadariyla. Boyle ise 10 kat buyuk harita filan demeleri sacmalik oynanacak alan cok azaliyor bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Painkiller. -- 26 Mart 2019; 1:10:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam oynadık 2 win aldık çok sıkıcı geldi,bilmiyorum o BF o hızlı akışkan havasını alamadım sarmadı beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: Painkiller.

Izlerken bana birsey asiri sacma geldi. Daha oyun baslarken alan belli. O alan disina cikamiyorsun anladigim kadariyla. Boyle ise 10 kat buyuk harita filan demeleri sacmalik oynanacak alan cok azaliyor bence.
    Tam aynı şeyi bende düşündüm. Haritanın büyüklüğünün anlamı kalmıyor böyle.

Birde loot sistemi insanı yoruyor.

Geri kalanını her bir Bf oyununu severek oynamış olan biri olarak beğendiğimi söyleyebilirim

• Ölünce diğerlerini izleme açısı
    Ölünce kaç kill aldığını görme
    Uçaktan atlarken gereksiz karaktere geçiş animasyonu
    Loot için yerdekileri almadan topluca görme
    Oyun başında haritanın tamamını kullanabilme

Bunlar gözlemlendiğim giderilmesi gereken eksiklik ve hantallık sağlayan durumlar.

Bug yaşamadım dün 6 el oynadım akıyordu bende.

• Mod güzel olmuş. Ancak ben BattleRoyale seven biri değilim o yüzden çok da oynayacağımı sanmıyorum.
    1. olduktan sonra zaten bir daha da oynayasım gelmiyor, daily quest gelirse veya ilgili assignment'lar gelirse oynarım. Bu türü sevenler modu da sevecektir.

Ayrıca düşmanlar normaline göre çok geç ölüyor çoğu düşmanı öldü diye bıraktığım çok oldu.
    Uçaktan atlama olayı bana göre değil, sevemiyorum o bekleme odasındaki ve havada geçen zamanı. Ring of Elysium'daki gibi seçeceğimiz noktadan spawn olsaymışız keşke.

Loot sistemi rezalet, eşyaların paldır küldür yerlere saçılması ya da alışkın olmadığım için bocaladım ama düzen şart.
    Dürbün özelleştirmesi olmaması da ayrı bir saçmalık.

Umarım bunları değiştirirler.
  • Öncelikle modu sevdiğimi,beğendiğimi söyleyebilirim. Aşağıda belirteceğim eksiklikler(bana göre) değişirse,modun çok daha güzel bir noktaya ulaşacağını düşünüyorum.

1-64 kişi az,oyuncu sayısı daha fazla olmalı
    2-Loot sistemi başarısız. Adamı vurunca her şey ortaya saçılıyor,çorba oluyor;hiç bir şeyi ayırt edemiyorsun.
    3-İnventory düzenlenmeli. Bu haliyle bir karışık
    4-Silahlar 1. seviye 2. ve 3. seviye şeklinde düzenlenmiş. 3. seviye olanlar eklentili. Bu şekilde değil de diğer BR oyunlarında olduğu gibi istediğimiz eklentiyi takıp sökmemiz daha güzel olurdu.

Modun sevdiğim yanlarını da belirteyim.
    1-Grafikler oldukça güzel. En güzel grafikli Battle Royale oyunu diyebilirim. Buna rağmen oyun yağ gibi akıyor.
    2-Sesler müthiş. Özellikle ortam ve ses efektleri harika.
    3-Harita tasarımını da beğendim.
  • Eskiden kill colorumu ayarlayabiliyordum(adam öldürünce çıkan kuru kafa) şu an hangi renk yaparsam yapayım beyaz gözüküyor aynı sorunu yaşyan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 27 Mart 2019; 0:40:31 >
  • battle royale modu sarmadı çok hantal animasyonlarla vs daha da hantal bir armor basayım diyorum kanser oluyorum envanter sistemi komple çöp
  • Bütün battle royale oyunlarını oynamış biri olarak bence güzel olmuş özellikle grafik ve silahlar çok iyi birkaç eksiği var öncelikle loot sistemi,eksiklikleri güncellemeyle düzeltirlerse tadından yenmez ki güncelleme yakında gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Eskiden kill colorumu ayarlayabiliyordum(adam öldürünce çıkan kuru kafa) şu an hangi renk yaparsam yapayım beyaz gözüküyor aynı sorunu yaşyan var mı?
    Aynen hocam bende kuru kafa ve olen kisinin isimleri kirmizi yazsin istiyorum ama ne yaptiysam hep beyaz cikiyor..
    Acaba bunu ayarlayabilen varmi? Yardimci olacak.. Yoksa herkesdemi ayni sorun mevcut. Bu isi deneyip cozen varsa alintilarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadir59 -- 27 Mart 2019; 2:14:4 >
  • Aimi iyi olan arkadaşları ekibimize bekleriz. sesli iletişim programı discorddur. origin: iv4nsi
  • Xiaphus Origin nick. Bf 5 Fire Storm oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilir
  • Firestorm modunu ben de çok beğenmedim. Kesinlike 64 kişiden daha fazla olmalı ve pusuya çok müsait şuan mevcut hali ile..

PC'den oynayanlar ve mümkünse (25 yaş üstü - biz aynı şirketten 2 arkadaşız ve yaşlar 33+) eklerseniz bir squad oluşturabiliriz.

Origin:
    gkngulogullari
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.