Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kontratak

Bu mesaj silindi.
    Hocam sen niye taktın buna?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 21 Kasım 2018; 14:49:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kontratak

Bu mesaj silindi.
    Tamam hocam özelden yazarak anlatsan daha yapıcı olurdu burada yaygaracı tavırlarla konuyu amacından saptırmanız hoş değil.

Şikayet edilmiş zaten yönetici mesaj attı ben de kaldırdım.
  • Önümüzdeki bir hafta boyunca açılışla ilgili güncelleme yayınlanmayacağı kesinleşti
  • Uçaklar çok iyi tanklar çok kötü 4 aralıkta banko nerf buff güncelleme gelir 4 aralığa kadar uçaklardan zevkini alabildiğiniz kadar alın sonra tanklar bufflanır o zamanda tank kasarsınız

450 kill oldu bomber ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2A da 300 liraya satılıyor. 45 lirada indirim sağlayabilirim, garanti de veriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

G2A da 300 liraya satılıyor. 45 lirada indirim sağlayabilirim, garanti de veriyorum.
    Hocam senin fırsatlar iyi görünüyor bayadır yazıyorsun. İlgilenen oldu mu hiç?

Genelde soruyorlar iyi fiyat nerede falan diye
  • Arkadaşlar suan en ucuz **** satıyor sanırım. Eskiden bazı oyunlarda Rusya üzerinden ucuza alma gibi şeyler vardı. Bu oyunu en ucuz şekilde nasıl alabiliriz?

• Çoğunluğun aksine oyunu beğenmedim. Düşman görmekte çok zorlanıyorum gözlerim ve akabinde başım ağrımaya başlıyor. Biraz daha şans vereceğim oyuna bakalım sevebilecek miyim.
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    2 kişi 230 liradan ön sipariş vermişti. G2A dan sipariş verdiğimiz kişi siparişlere yetişememiş. Bizim siparişler iptal oldu, paramız iade edildi. Ben de bana sipariş veren arkadaşlara paralarını iade ettim.

2 kişi de oyun çıkınca istedi. Onlara alıp hemen verdim keylerini sorun çıkmadı. 3 tane daha alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Hocam senin fırsatlar iyi görünüyor bayadır yazıyorsun. İlgilenen oldu mu hiç?

Genelde soruyorlar iyi fiyat nerede falan diye

Alıntıları Göster
    Avatarı Doom olan birine sanırım her zaman güvenebilirim.

• simos35 kullanıcısına yanıt
    Ne ile oynuyorsunuz oyunu tam sistem ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 21 Kasım 2018; 16:9:40 >
  • RaymonD7 kullanıcısına yanıt
    GTX 1070 sayesindedir.
  • RaymonD7 kullanıcısına yanıt
    İ5 6402p
    Rx470 4gb
    240gb ssd ye yüklü oyun
    2x8gb bellek çift kanal çalışıyor bellekler.
    Yani 32 kişilik sunucuda karışık ayarlarda 80 in altına inmiyor ama 64 kişilik sunucularda çatışmanın yoğun olduğu noktada 40 fpslere kadar düşüyor. İşlemci ekran kartı kullanımına bakıyorum. 64 kişilik sunucuda dediğim sahnelerde işlemci yüzde yüz oluyor ve ekran kartı kullanımı 0 a kadar düşüyor anlık. 32 kişilik sunucuda ise neredeyse her zaman yüzde 100 kullanılıyor ekran kartı.
    Yani sorun bariz işlemci gibi duruyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

Avatarı Doom olan birine sanırım her zaman güvenebilirim.

Alıntıları Göster
    Doom özeldir
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

2 kişi 230 liradan ön sipariş vermişti. G2A dan sipariş verdiğimiz kişi siparişlere yetişememiş. Bizim siparişler iptal oldu, paramız iade edildi. Ben de bana sipariş veren arkadaşlara paralarını iade ettim.

2 kişi de oyun çıkınca istedi. Onlara alıp hemen verdim keylerini sorun çıkmadı. 3 tane daha alabilirim.
    İyiymiş hocam işe yaradığına sevindim

Fiyatlar çok yüksek çünkü..
  • simos35 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen üstte arkadaş da yazmış ekran kartından ilgi oldugunu düşüyorum bende.

• i5 8600k stok
    gtx 1080
    16gb ram

2k çözünürlükte ne kadar fps verir acaba?

Bir de kaç GB indiriyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tLqA -- 21 Kasım 2018; 17:39:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tLqA

i5 8600k stok
    gtx 1080
    16gb ram

2k çözünürlükte ne kadar fps verir acaba?

Bir de kaç GB indiriyoruz?
    44GB civarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

44GB civarı

Alıntıları Göster
    Origin Clientten indiriyorum şuan. %29 olduğunda oynanabilir diyor. Bu single player için mi yoksa online girebiliyor muyum?
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.