Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.928
Cevap
86
Favori
344.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirim mindirim yok arkadaşlar oyun yeni çıktı henüz. Sadece Origin Access ve Premier üyelerine özel %10 gibi indirim yapılıyor satın almada.
  • Aralgame websitesinde 15tl indirimle beraber 336tl ye geliyor, mantıklı mı arkadaşlar?
  • ya bu stg 44 ne zaman açılıyor oynamayı çok istiyorum arkadaşın biri 13. level de açılıyor demişti 15. level oldum hala açılmadı bilen var mı beyler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kosker60

ya bu stg 44 ne zaman açılıyor oynamayı çok istiyorum arkadaşın biri 13. level de açılıyor demişti 15. level oldum hala açılmadı bilen var mı beyler ?
    Ben demiştim 13 levelde açılıyor diye, hatta kontrol de ettim emin olayım diye. Assault'u 13 Level yapman gerek, genel levelin 15 olabilir mi? Her sınıfın ayrı leveli var bilgin olsun.
  • hknups kullanıcısına yanıt
    Karlı harita efsane olmuş ya oyuna bayıldım yalnız vuruş hissi çok az

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Aralgame websitesinde 15tl indirimle beraber 336tl ye geliyor, mantıklı mı arkadaşlar?
    Bence değil. Çok pahalı. Forumdan bir arkadaşın elinde 3 adet key vardır en son, 210 TL ye satıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabotage1907 -- 21 Kasım 2018; 10:46:7 >
  • Dün akşam 2 saat kadar oynayabildim. Oyun güzel ama işlemcim biraz darboğaz oluyor gibi :) Hafta sonu askere gidiyorum artık geldikten sonra değiştiririm işlemciyi, i7 7700 düşünüyorum tüm sistemi değiştirmeden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mylord92

Dün akşam 2 saat kadar oynayabildim. Oyun güzel ama işlemcim biraz darboğaz oluyor gibi :) Hafta sonu askere gidiyorum artık geldikten sonra değiştiririm işlemciyi, i7 7700 düşünüyorum tüm sistemi değiştirmeden.
    Merhaba bende de aynı işlemci var. Ekran kartı olarak da Gtx 1060 3gb var. Bu darboğaz olayı sıkıntı yaşatır mı zamanla ?
  • [F][u][r][k][a][n] [ kullanıcısına yanıt
    mylord92 kullanıcısına yanıt
    Bende 6500 ile oynuyorum ultra ayarda hiçbir fps düşmesi ve darbogaz yaşamadım,yag gibi yapmışlar maşallah.

64 kişilik sv de yılan gibi akıyor oyun resmen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 21 Kasım 2018; 11:35:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Aralgame websitesinde 15tl indirimle beraber 336tl ye geliyor, mantıklı mı arkadaşlar?
    Bukadar para verilecekse kutulu daha mantıklı geliyor bana.

• Dün 2.5 - 3 saat oynama fırsatım oldu. Deneyimlerimi yazayım.

- Öncelikle kontrollerden bahsedelim. BF1 tecrübesi olanlar fazla zorlanmadan adapte olabilir ama yinede bir adaptasyon süresi olacaktır. Silah atışlarında silah tepmesi daha tahmin edilebilir olmuş. Sadece assault ve support oynama şansım oldu. Supportun bazı silahlarında hip fire yani ayakta nişan alabilme özelliği yok, ilginç. Bu yüzden düşmana madara olma ihtimaliniz var. Silah seçimleri biraz alışkanlık istiyor. Silahımı şeçtim zannedip seçemediğim oldu. Modifiye ve seçim ekranına alışmak lazım. Modifiye seçeneğimiz çok fakat bazı kozmetik ürünleri nasıl açacağımızla ilgili bilgiler eksik. Dediğim gibi bu seçimlere alışmak lazım.

- Tank kontrolü, tanklar ileri geri fazla çevik değil fakat sağa ve sola dönüşlerde aşırı çevik geldi bana. Nişan almak bazen zor oluyor bu yüzden. İlginç bir durum dikkatimi çekti. Tanklar BF1 deki gibi domine edici özelliğe sahip gelmedi bana. Rahat hasar alıyorlar ve en büyük değişiklik olarak mermilerimiz bitiyor, belirli alanlardan tekrar doldurmamız gerekmekte. Ses olarak tatmin edici. Tank sürdüğünüz belli :).

- Uçak kontrolü, uçak kontrolleri betaya göre düzeltilmiş. Sesler muazzam olmuş. BF1 deki uçak kontrolüyle aynı desem yeridir. Fazla zorlanmadan it dalaşına alıştım. Uçaktan bomba bırakmak gibi bazı şeyler seviyeniz arttıkça açılıyor. Henüz bomba bırakacak aşamada değilim. Videolarda güzel bir detay gördüm. Stuka "Junkers Ju 87" uçağına Jericho Trumpet denen aleti takmışlar. Youtube' dan bakın nasıl bir şey olduğuna. http://www.youtube.com/watch?v=Op5cUdS0zU0 :)

- Grafiklerde bir armutluk var. Renk paletinden midir bilmiyorum ama bir değişik geldi bana. Evet kötü manada söylüyorum bunu. BF1 deki o kasvetli, gri ağırlıktaki, sizi içine çeken dünya savaşı atmosferi kesinlikle yok. Grafikler BF1 den iyidir diyemeyeceğim bu yüzden.(Ultrada oynuyorum bu arada)

- Buglar herzamanki gibi mevcut, gördüğüm bir kaç tanesini yazayım. Tankın üzerindeki makinalı tüfeğe geçtiğimde, silahın texture sabit kaldı, yani ben dönüyorum ama silah dönmüyor elim boş kaldı :) Support iken ilk açılan silahla spawn olmaya çalıştığımda, kırmızı renkli bir uyarı gördüm. Bu silah bu serverda yasak manasında birşeyler zırvaladı. Bir daha bastım spawn oldum bu sefer, ilginç. Eski oyunlarda, kafamızı kaldırdığımızda A bayrağı nerede, B bayrağı nerede kolaylıkla görebilirken şimdi maalesef görmekte aşırı zorlanıyoruz. Bayrak kimde alınıyor mu veriliyor mu ayırt etmek zor olmuş.(Uzaktan). Bazı durumlarda, squadımzıda kimler var nickleri görmek zor.(Galiba beyaz font olduğu için)

Özet geçmek gerekirse, eksikleri olan bir oyun karşımızda. Henüz, sizi alıp savaşın atmosferine sokabilecek durumda değil. Ama bunu düzelteceklerine inanıyorum.(BF1 ile kıyaslıyorum) Sesler yine başarılı. Oynanış olarak bireysel yetenek ve taktiksel yaklaşım ön planda tutulmuş. Savaş daha sert olmuş ve bu durama alışmak gerekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EchoBurst -- 21 Kasım 2018; 11:54:19 >
  • İndirimin yakın zamanda geleceğine inanıyorum. Btf1 de indirim almıştı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EchoBurst

Dün 2.5 - 3 saat oynama fırsatım oldu. Deneyimlerimi yazayım.

- Öncelikle kontrollerden bahsedelim. BF1 tecrübesi olanlar fazla zorlanmadan adapte olabilir ama yinede bir adaptasyon süresi olacaktır. Silah atışlarında silah tepmesi daha tahmin edilebilir olmuş. Sadece assault ve support oynama şansım oldu. Supportun bazı silahlarında hip fire yani ayakta nişan alabilme özelliği yok, ilginç. Bu yüzden düşmana madara olma ihtimaliniz var. Silah seçimleri biraz alışkanlık istiyor. Silahımı şeçtim zannedip seçemediğim oldu. Modifiye ve seçim ekranına alışmak lazım. Modifiye seçeneğimiz çok fakat bazı kozmetik ürünleri nasıl açacağımızla ilgili bilgiler eksik. Dediğim gibi bu seçimlere alışmak lazım.

- Tank kontrolü, tanklar ileri geri fazla çevik değil fakat sağa ve sola dönüşlerde aşırı çevik geldi bana. Nişan almak bazen zor oluyor bu yüzden. İlginç bir durum dikkatimi çekti. Tanklar BF1 deki gibi domine edici özelliğe sahip gelmedi bana. Rahat hasar alıyorlar ve en büyük değişiklik olarak mermilerimiz bitiyor, belirli alanlardan tekrar doldurmamız gerekmekte. Ses olarak tatmin edici. Tank sürdüğünüz belli :).

- Uçak kontrolü, uçak kontrolleri betaya göre düzeltilmiş. Sesler muazzam olmuş. BF1 deki uçak kontrolüyle aynı desem yeridir. Fazla zorlanmadan it dalaşına alıştım. Uçaktan bomba bırakmak gibi bazı şeyler seviyeniz arttıkça açılıyor. Henüz bomba bırakacak aşamada değilim. Videolarda güzel bir detay gördüm. Stuka "Junkers Ju 87" uçağına Jericho Trumpet denen aleti takmışlar. Youtube' dan bakın nasıl bir şey olduğuna. http://www.youtube.com/watch?v=Op5cUdS0zU0 :)

- Grafiklerde bir armutluk var. Renk paletinden midir bilmiyorum ama bir değişik geldi bana. Evet kötü manada söylüyorum bunu. BF1 deki o kasvetli, gri ağırlıktaki, sizi içine çeken dünya savaşı atmosferi kesinlikle yok. Grafikler BF1 den iyidir diyemeyeceğim bu yüzden.(Ultrada oynuyorum bu arada)

- Buglar herzamanki gibi mevcut, gördüğüm bir kaç tanesini yazayım. Tankın üzerindeki makinalı tüfeğe geçtiğimde, silahın texture sabit kaldı, yani ben dönüyorum ama silah dönmüyor elim boş kaldı :) Support iken ilk açılan silahla spawn olmaya çalıştığımda, kırmızı renkli bir uyarı gördüm. Bu silah bu serverda yasak manasında birşeyler zırvaladı. Bir daha bastım spawn oldum bu sefer, ilginç. Eski oyunlarda, kafamızı kaldırdığımızda A bayrağı nerede, B bayrağı nerede kolaylıkla görebilirken şimdi maalesef görmekte aşırı zorlanıyoruz. Bayrak kimde alınıyor mu veriliyor mu ayırt etmek zor olmuş.(Uzaktan). Bazı durumlarda, squadımzıda kimler var nickleri görmek zor.(Galiba beyaz font olduğu için)

Özet geçmek gerekirse, eksikleri olan bir oyun karşımızda. Henüz, sizi alıp savaşın atmosferine sokabilecek durumda değil. Ama bunu düzelteceklerine inanıyorum.(BF1 ile kıyaslıyorum) Sesler yine başarılı. Oynanış olarak bireysel yetenek ve taktiksel yaklaşım ön planda tutulmuş. Savaş daha sert olmuş ve bu durama alışmak gerekecek.
    hocam bende Ultra ayarda oynuyorum bana da grafikler kötü geldi.Büyük ihtimalle renkler den dolayı böyle gözüküyor.BF1 sanki daha iyiydi.

Battlefield 3 deki tank bölümü bile daha güzel

1080 Ti da bütün ayarlar açık Ultra da bana BF1 daha iyiydi gibi geldi.BF5 de sadece karlı haritaları beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

Bende 6500 ile oynuyorum ultra ayarda hiçbir fps düşmesi ve darbogaz yaşamadım,yag gibi yapmışlar maşallah.

Bende de yağ gibi oyun optimizasyonu süper. Youtube video yorumlarında filan da darboğaz vs diyorlar, ben çok anlamıyorum bu darboğazdan ama bilgisayarda ısınma vs olmadı hiç
  • _GRKM_ kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum ben de, nerede sina çölündeki grafikler nerede bu oyun. Özellikle şu twisted steel ın grafikleri tamamen rezalet. Sina çölündeki kum taneleri bile sanki tek tek gibi çok net görünürdü. Oyunun görselliği resmen geriye gitmiş. Bina yıkılması deseniz karton gibi birde reklam yaptılar yok artık fizik bazlı olacak nereden vurursanız oradan yıkılacak vs sonuca bak rezalet resmen
  • Spot yok oyunda 5/5

Şaka maka oyunu sevdim. Yanlız şu tank taretlerini daha güzel yapın be ya. Daha hızlı değil daha güzel. Bir de uçaklar araçlara çok hasar veriyor sanki. Piyade oynayışını beğendim. Optimizasyonun da elden geçmeye ihtiyacı var. Silah, harita çeşitliliği zamanla gelicektir. Bazı haritalarda da denge sorunu var sanki. Ha bir de eğilerek koşma gelmesi de yerinde olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IslakBanyoTerliği -- 21 Kasım 2018; 13:29:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

Nasıl hocam ya bende de i5 6402p var sizin işlemcinin bir tık altı ve ekran kartı olarakta rx 470 4gb modelini kullanıyorum ama darboğaz oluyor. 32 kişilik sunucularda yağ gibi akarken 64 kişilik sunucularda 40'lara kadar düşüyor fps.
  • Açık beta oynarken bana öyle geliyor sandım ama genel olarak herkesin gözüne öyle gözükmüş demek ki. Bf 1'in grafikleri BF V'den daha üstün gözüküyor. Sanki bf1 daha sonraki jenerasyonun oyunu gibi.
  • [F][u][r][k][a][n] [ kullanıcısına yanıt
    valla bekliyoruz biz.. indirim gelene kadar BF1 devamm ki zaten yeni aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 21 Kasım 2018; 14:23:43 >
  • 1942'den bu yana Battlefield oyuncusuyum, Bad Company 2'den sonra en çok keyif aldığım oyun oldu bu BFV. (ama şimdiye kadar en kötü oynadığım da bu, daha yeni alışmaya başladım gerçi. Nick'ten origin'inime ulaşabilirsiniz)

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.