Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (152. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • satın aldıkdan tam 24 saat sonra yaşanıyor bu ban yada block iade olayı hocam bir kaç kişiyle görüştüm komple ban yiyen olmuş.

fazla zorlamaya gerek yok o yüzden. sıfır hesaptan deneyeceğim ama gene kapatacaklar diye düşünüyorum.

konuyu meşgul etmeyeyim oyun içi verdiğiniz bilgiler için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

satın aldıkdan tam 24 saat sonra yaşanıyor bu ban yada block iade olayı hocam bir kaç kişiyle görüştüm komple ban yiyen olmuş.

fazla zorlamaya gerek yok o yüzden. sıfır hesaptan deneyeceğim ama gene kapatacaklar diye düşünüyorum.

konuyu meşgul etmeyeyim oyun içi verdiğiniz bilgiler için teşekkürler
    Defalarca yazdım hocam hata alanlar çok denemesin diye ne diyeyim ban yiyenlere geçmiş olsun

• Müthiş olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afsinedremitli

Çok enteresan bir durum oldu, iki saate yakındır oynuyorum dondu kaldı. Şimdi de tekrar giriş yaptım, tekrar görev bölümünden başlattı. Bu neden oldu acaba ? Hep görevi mi açacak ?
    Belgelerim/Battlefield 5/Settings/PROFSAVE_tmp dosyasındaki _tmp kısmını sil kaydet düzeliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabotage1907 -- 16 Kasım 2018; 17:10:46 >
  • Origin hesabımı satıyorum, 19 eylül 2019 tarihine kadar Origin Access Premier üyeliği vardır.
    Bu üyelik olduğundan bu tarihe kadar FIFA 19 Ultimate Edition, Battlefield 5 Deluxe Edition, NFL 19, Anthem, vsvs üyelik içindeki oyunları oynayabilirsiniz.

Ayrıca hesapta FIFA 18, FIFA 17, FIFA 16, FIFA 15'de bulunmaktadır.

FIFA 19'da FUT kadrom toplam 350-400k değerindedir, kulüpteki oyuncuları da satarsanız 400K coins vardır.

Fiyat: 550 TL'dir.
  • 1080P de 144 fps alamiyoruz. illaki 1080ti mi alalalim. Oyunun grafik keyfini cikarmadan da ayarlari low a cekmek istemiyorum.
  • [F][u][r][k][a][n] [ kullanıcısına yanıt
    Hoş geldin
  • Server Listteki tercihleri hatırlamıyor
  • Dün almıştım ukrayna üzerinden bugün iade olmuş kitaplıktan da gitmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ram'i 16 ya tamamlayayım bi ilk fırsatta yanınıza geleceğim.
  • Harita geçişlerinde oyun dönüyor ps4 pro. Bu sorunu yaşayan oldumu. Yada çözümü varmıdır.

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Evet aynen öyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Birazdan megalodon gibi easter egg avina cikarlar
  • Bf1 i ön siparişle almış biri olarak şu anda bu oyun alınmaz. Neden ?
    Hatırlarsınızki bf1 çıkmasından az bir süre revolutıon adında full paketi çıkardı yetmedi aynı fiyata tıtanfall2 ile beraber satışa sundu.

Dostlar bu kazık kolay unutulmaz , aynı fiyata premıum almıştım birde...

Bekleyin derim sabrı olana

• quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Harita geçişlerinde oyun dönüyor ps4 pro. Bu sorunu yaşayan oldumu. Yada çözümü varmıdır.
    Merhaba, burası PC de Bf5 oynayanların konusu hocam :) Diğer konuda parantez içinde PS4 yazıyor. O konuda bir cevap bulabilirsiniz.
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Standart 2.999pyb

Deluxe 3.499pyb
  • Playstation topluluğu gibi pc topluluğu da var mı ? Pc için satın almayı düşünüyorum..Eskiden bad company 2 oynardım, aynı keyif var mı ?Son olarak en uygun nerden alabilirim key olarak ? teşekkürler..
  • iş yoğunluğundan, pek zamanım yok şu aralar

oyundaki ayak sesleri düzeltirdimi ?

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Mobilden olmuyor herhalde, linke basıyorum, bir sayfa açıyor, sonra Apple Store diyor, uygulama yüklü ama oraya geçiş yapmıyor

• sabotage1907 kullanıcısına yanıt
    Ana konu yazınca bi şansımı deneyim dedim. Saolasin:)

• 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.