Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (99. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
344.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siz bu konuda ban yemiştiniz yanlış hatırlamıyorsam. Banı kaldırabildiniz mi acaba? Daha önce vpn ile çok alışveriş yapmıştım ben de ancak son olaylardan sonra yemiyor artık gözüm.

@HoneyBagdeR2
    Değmez bence ya
  • ben oyunu sevdım ama helalınden 200 ustu verilmez. 1060la oynuyorum ultra da 55 60 la geziyorum saglık spot mermi olayı hic hosuma gitmedi. yalnız grafikler güzel olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batman007 B kullanıcısına yanıt
    Biraz evvel şans eseri yazını gördüm, denedim ve oldu! Yarını bekliyordum, oyun açıldı :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

BF1 betasında yolda giderken araba kayboluyodu tüm squad çölün ortasında kalıyoduk

Çok yaşamıştım o yüzden aklımda kalan bu.

Alıntıları Göster
    bu videoları bende izlemiştim ama çok az olmuştu bana :) FPS sorunu mesela bende olmamıştı..1080 ti var bende..BFV betasın da şuan can çekişecek neredeyse (can çekişiyor derken 100 den 50 lere düştüğünü görüyorum.Sonuçta BETA ama BF1 de bunları yaşamamıştım.) BF1 beta oynarken sorun yaşamıyordum FPS den..Bilemiyorum belki de BF1 çok oynadım ve beğendiğim için şuan BFV taşlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 5 Eylül 2018; 13:8:32 >

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    77.000 Won'a ben aldım ön sipariş.Hala betayı oynayamadım iş yoğunluğundan.
  • Toplam 4 saate yakın oynamış bulunuyorum.

Optimizasyon iyi sayılır. O konuda eleştiremeyeceğim. Ama;

Bence oyunun halledilmesi gereken ciddi sıkıntıları var.

Haritaya dalıyorsun oyun başlıyor, düşmanı dağdan, tepeden, ağaçtan ya da topraktan ayırt edemiyorsun.

Deli danalar gibi düşman ararken hiç alakasız bir yerden adamın teki geliyor seni vuruyor. Göremiyorsun bile nereden vurduğunu.

Cephane sistemi, iyileşme mekaniği olmamış. Herkesin birbirinin revive edebilmesi de büyük saçmalık olmuş bence.

Ayrıca öldükten sonra haritaya tekrar dönmek için revive edilmeyi beklemek, mausa basmak zorunda kalmak falan işin tadını kaçırıyor.

Battlefield serisinin en ayırt edici özelliği, oyun içine çeker seni, kendini kaptırırsın ama bu oyunda bu atmosferi engellemek için ellerinden geleni yapmışlar sanki.

Renk paleti bence en büyük sıkıntısı oyunun. 2. Dünya savaşı oynuyorsun sanki yağlı boya bir tablo içinde gibi hissediyorum kendimi özellikle bu hissiyat rotterdam haritasında daha çok var. Parlamalar, yansımalar felaket derecede kötü.

Ses konusu da bende hayal kırıklığı oldu. Mermi sesleri sanki susturuculu tabancalardan ya da tüfeklerden çıkmış gibi. Bf1'de kurşun sesinden hangi silahtan sıkıldığını anlardık. Burada o ayrımı yapacak bir ses farklılığı ve tokluğu yok gibi geldi.

Oyun henüz beta ama maksimum 2 ay sonra çıkacak bir oyun için çok fazla eksik var gibi geldi bana.

Diğer haritaları, silahları ve aktif olmayan oyun içi detayları da görmek lazım ama tüm bf oyunlarını severek oynayan insanların çoğu bu oyunda hayal krıklığı yaşayacak gibi geliyor bana.

Umarım tam sürüm geldiğinde yanıltırlar bizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emperor1907 -- 5 Eylül 2018; 13:28:11 >

• Grafikler güzel, oynanış sıkıcı bence bunun nedeni mermi, can olayı. Ölünce iki saat fareye basılı tutmak çok sinir bozucu geldi. BF1'deki şeklini bozmasalardı keşke. Ayrıca spot işini de çok bozmuşlar. BF1'e devam ederim gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KnightOfCups -- 5 Eylül 2018; 13:30:57 >
  • Şimdi biz bunu pc için kaç tl den alıyoruz bilgisi olan birileri yazsın lütfen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emperor1907 kullanıcısına yanıt
    Tam benim düşündüklerimi yazmışsınız. Bf serisinine en iyi yaptığı şeylerden biri sesti. O da iyi değil bu sefer.

• Ağır çöp olmuş oyun 269₺ ye verdiğim ön siparişi iptal ettim hayırlı olsun DICE

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • warchief46 W kullanıcısına yanıt
    Oyunda bir şeyler eksik. Ve öyle patch ile yamayla falan düzelemeyecekmiş gibi geliyor bana hocam.

Bf 1'den yavaş yavaş sıkılmaya başladım. Şu oyun güzel çıksa yine 2 senemizi gömeceğimiz oyalanacağımız bir şey olacaktı.

Bu haliyle bekleneni vermekten çok çok uzak.

• Açık ve net söylüyorum kesinlikle bu oyunu yapanlar diğer bf4-bf1 oyununu yapanlarla aynı değil.Bu arada beta böyledir tam sürümde olmaz diyenler bence boşu boşuna ümitlenmeyin.Aynısı çıkacak hatta dua edin performansı korusunlar.Malum patchlerle iyice bozabilirler.Tam sürümde tutupta baştan değiştiremeyeceklerine göre : ) Bf1 de o aşırı kısıtlı savaş silahlarına sahip 1.dünya savaşını bile çok iyi atmosferle sundular.Bizde ulan bunlar 1.dünya savaşını böyle yaptılarsa savaş temaları çok daha fazla zengin olan 2.dünya savaşında neler yapar diye ümitlenmiştik.Silahlarıyla kara hava deniz silahlarıyla o ortamı ne güzel yansıtırlar diye umut bağladık.Bakıyoruz elimizde ne var cod çakması bir oyun.Sesler bile o kadar kötü duruma gelmişki bakın aynı cod olduk demişler : ) Salak saçma cod daki kuru kafa çıkmaları.Ölmek oyunda en büyük kanser olmuş.Zaten oyunun renk paleti texture kalitesi yerlerde.

• r7 360 ile kaç fps alırım
  • Tank Mermisi bitiyor varmı böyle bişey ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

@HAAltuntas
    Siz bu konuda ban yemiştiniz yanlış hatırlamıyorsam. Banı kaldırabildiniz mi acaba? Daha önce vpn ile çok alışveriş yapmıştım ben de ancak son olaylardan sonra yemiyor artık gözüm.

@HoneyBagdeR2
    Değmez bence ya
    Ban olayından kurtulamadım baya yazıştık çoklu ödeme ban sebebidir falan diyolar. Hata vermişti bende ödeme yaparken bu yüzden bir kaç ülke deneyince farklı para birimleri oluyor tabi.. Çoklu ödemeden kasıtları oymuş. Gitti o hesap ne yazık ki..

VPN ile bağlanıp bir kerede alınırsa sorun yaşanacağını sanmıyorum. O hesaptaki BF1 premium için öyle yapmıştım sorun olmamıştı.

• Dün 2-3 saat oynama fırsatım oldu. Eksikleri olsa da başarı olmuş. Takım oyunu ve sınırlı mühimmat bence dengeli.
    Spot olmaması olumlu. Manganızda bir kişinin nişancı olarak size uzaktan destek vermesi gerekiyor.
    Mangada bir medic olmak zorunda. Gerisi oyun tarzınıza bağlı olacaktır.
    50-60 kill yap tek başına takıl tarzı bir oyundan görev odaklı bir oyun yapısına geçiş var. BF oyuncuları için zorlayıcı olacaktır. Bu sebep ile tek tabanca arkadaşlar için bir kaç ufak düzeltme yapılacağı görüşündeyim.
    Tahminimce spot desteği geliştirilecektir. Mesela bir bölgeyi aldığınızda kısa süreli bölge içince spot olabilir.
    Bu akşam araç odaklı tekrar deneyeceğim.

RX Vega 56 (UV-OC-WC) 1440p -Ultra 72-90 fps aralığında akıcı bir oyun deneyimi sağladım.
    Grafik ayarlarına bu akşam biraz daha bakacağım. Bana biraz keskin geldi.
    Beta olmasından kaynaklı hataları yazmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GRKM_

bu videoları bende izlemiştim ama çok az olmuştu bana :) FPS sorunu mesela bende olmamıştı..1080 ti var bende..BFV betasın da şuan can çekişecek neredeyse (can çekişiyor derken 100 den 50 lere düştüğünü görüyorum.Sonuçta BETA ama BF1 de bunları yaşamamıştım.) BF1 beta oynarken sorun yaşamıyordum FPS den..Bilemiyorum belki de BF1 çok oynadım ve beğendiğim için şuan BFV taşlıyorum

Alıntıları Göster
    Ben de öyle aslında. Battlefield 3-4 ardından Battlefield 1 çok farklı bir oyundu ve ilk çıktığında yerden yere vurmuştum sonra bağımlısı oldum hatta forumda birisi mesajımı alıntılayıp çelişkili konuştuğumu ispatladığını söylemişti(insanlar nelerle tatmin oluyorlar)

Şimdi bu BFV de BF1'den farklı. Buna da acımasız yorumlar yapıyoruz çünkü baya eksiklik var hatta (o arkadaş buradaysa tekrar edeyim, yorumumu aramakla uğraşmasın :D )Alpha sürecinde "keşke ismi Battlefield olmasaydı bu başka bir şey falan demiştim" ama ileride ne deriz bilmiyorum.

• Battlefield V PS konusunda başka bir oyun mu konuşuluyor anlamadım.. Buradaki gergin, isyankar hava hakimken orada gayet sakin hatta neşeli bir ortam var
  • quote:

Battlefield V PS konusunda başka bir oyun mu konuşuluyor anlamadım.. Buradaki gergin, isyankar hava hakimken orada gayet sakin hatta neşeli bir ortam var
    demekki konsoldaki bf5 daha farklı pc de resmen cod çakması bi oyun söz konusu.2 günlük oyunda bile hile hurda çoşmuşsa bu oyuna 200tl üstü bi rakam vermek parayı çöpe atmakla aynı.
  • quote:

Ben de öyle aslında. Battlefield 3-4 ardından Battlefield 1 çok farklı bir oyundu ve ilk çıktığında yerden yere vurmuştum sonra bağımlısı oldum hatta forumda birisi mesajımı alıntılayıp çelişkili konuştuğumu ispatladığını söylemişti(insanlar nelerle tatmin oluyorlar)

Şimdi bu BFV de BF1'den farklı. Buna da acımasız yorumlar yapıyoruz çünkü baya eksiklik var hatta (o arkadaş buradaysa tekrar edeyim, yorumumu aramakla uğraşmasın :D )Alpha sürecinde "keşke ismi Battlefield olmasaydı bu başka bir şey falan demiştim" ama ileride ne deriz bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    Battlefield 1 zaten tema olarak farklıydı ama oyun insanı içine çekiyordu o savaş ortamını veriyordu.Betası dahil çok büyük zevk vermişti.Oyunun en büyük sıkıntısı performans üzerineydi.Şimdi bfv e bakıyoruz tam bir leş oyun olmuş.Anlamadığım alpha ile beta arasında ne fark gördün? Şimdi beta ile tam sürüm arasında ne fark göreceksin? Bf1 dede aynıydı betadan son sürüme kadar aynı oyundu.Farkındayım oyunla ilgili fanboyluk sergiliyorsun ama bundan kurtul derim.Aldıysan milleti yanlış yönlerdirme bence.Sonuçta benim gibi oyunu yerden yere vuranlar yıllarını bf serisine adamış insanlar.Oyun şu haliyle tam bir ucube olmuş.Battlefield desen değil cod desen değil arma desen değil.Neyse önsiparişde bulunanlardan büyük çoğunluğu iptal etmiştir tahminim.

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.