Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.928
Cevap
86
Favori
344.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konuda mı görmüştüm birisi hikaye Alman taraflı olursa çok iyi olur demişti. WW2'yi hep Avrupa / Amerika taraflı oynadık, filmlerini izledik. Hep Alman öldürdük haklı olarak Nazi nefreti propagandasına (unsere mütter unsere vater isimli diziyi izleyin.) alet olduk. Son sızıntılarda BF5'in story modu diğer bütün oyunların aksine Alman taraflı olacak deniyor. DICE bu işi çok iyi biliyor, WW2 temalı BF oyunu COD WW2'ye atılacak en büyük ve COD serisine atılacak son tokat olacak. Bu oyundan sonra COD diyen kimse kalmayacak eminim. BF1 oyununda olduğu gibi trailer anında son bir ters köşe bekliyorum. Oyunun isminin BF2 olması gibi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Bu konuda mı görmüştüm birisi hikaye Alman taraflı olursa çok iyi olur demişti. WW2'yi hep Avrupa / Amerika taraflı oynadık, filmlerini izledik. Hep Alman öldürdük haklı olarak Nazi nefreti propagandasına (unsere mütter unsere vater isimli diziyi izleyin.) alet olduk. Son sızıntılarda BF5'in story modu diğer bütün oyunların aksine Alman taraflı olacak deniyor. DICE bu işi çok iyi biliyor, WW2 temalı BF oyunu COD WW2'ye atılacak en büyük ve COD serisine atılacak son tokat olacak. Bu oyundan sonra COD diyen kimse kalmayacak eminim. BF1 oyununda olduğu gibi trailer anında son bir ters köşe bekliyorum. Oyunun isminin BF2 olması gibi...

Riskli iş bence girmezler o topa

• Oyunla ilgili ortaya çıkan isimler arasında en çok zikredilen Battlefield 5 olduğu ve beklenti de bu yönde olduğu için başlığı Battlefield 5 yaptım.

Umarım herkesi tatmin eden bir oyun gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Oyunla ilgili ortaya çıkan isimler arasında en çok zikredilen Battlefield 5 olduğu ve beklenti de bu yönde olduğu için başlığı Battlefield 5 yaptım.

Umarım herkesi tatmin eden bir oyun gelir

o kadar parayı verince tatmin oluruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar para hocam? Daha ismi belli değil oyunun..

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_devil33

Türkçe alt yazı olacakmı siz ondan haber verin

Altyazı önemli mi bu kadar? Bf serisini herkes değil ama bence %85lik kısım multiplayer kısmı için alıyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    bf1 e verilen paradan ve enflasyondan gelecek zamdan hesapla hocam

• quote:

Ne kadar para hocam? Daha ismi belli değil oyunun..

Originde 60€ standart olacaktır zaten.Key satan sitelerinde artık pek bir cazipliği kalmadı sürekli tırmanan kur sayesinde.En az 170 den başlayacağını düşünüyorum.

Edit:Kutuluya hiç girmiyorum bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 12 Mart 2018; 22:16:14 >
  • 2016 da bıraktım bf4 ü.şimdi bakıyorum hile hurdadan geçilmez olmuş.

Donanım almaya kalksan zırva paralar...

Hadi aldın oyuna gir aim hack vs dolu.

Şimdi pc oyun fiyatları konsol ile yarışır olmuş.

El birliği ile bitirdiler pc yi.

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    buradan ne anlamalıyız hocam?
    naziler tarafından mı ele alınacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wystrow

Öyle düşündüm ben. Burada söyleyen arkadaşlar da vardı onların isteğini karşılıyor bu foto.

Tabi iddia bunlar. Tek gerçek 9-11 Haziran'da netleşecek herşey.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wystrow

Öyle düşündüm ben. Burada söyleyen arkadaşlar da vardı onların isteğini karşılıyor bu foto.

Tabi iddia bunlar. Tek gerçek 9-11 Haziran'da netleşecek herşey.

eğer öyle olursa çok iyi olur.

benim battlefield V hakkındaki arzum umarım nazileri orginal bayraklarını yaparlar üniforma felan.
    birde dağ taş yerine daha şehir odaklı haritalar bekliyorum bakalım
  • quote:

Battlefield'in yeni oyunu bu sene Ekim ayında çıkıyor. İsmi henüz belli değil. Yeni gelişmeleri buradan paylaşmaya devam edelim...

• GüvenlikMurat kullanıcısına yanıt
    Gelişmeleri bekliyoruz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Saab9000

Umarım i5 katili bir oyun olmaz. Daha az sistem gereksinimi isteyen bir oyun olursa güzel olur. İmzamdaki laptop ile BF1'i hiçbir ayarlarda akıcı oynayamadım. Laptopımdan çok daha güçsüz xbox one s ile daha akıcı oynayabiliyorum...

BF1 i oynayamadıysanız bunu hiç oynyamayacaksınız çünkü BF gibi bir oyun hiç bir zaman 4 çekirdek ile rahat çalışmayacak hele ki multi de bırak 6 çekirdek anca yetiyor onda bile bazen %95 üstü görebiliyor. BF5 multi de 64 kişinin üstüne çıkarlarsa bak gör o zaman curcunayı 6 çekirdek işlemciler bile yetmeyecek

4 çekirdek devri biteli çok oldu gerçi piyasada 4 çekirdeği %100 kullanıp sorun yaşatan 20 den fazla oyun sayabilirim. Devir artık 6/12 devri 6/6 işlemciler bile 1-2 seneye yetersiz gelecek.
  • Buralar kaynar.
  • Konsolda oynuyorum artık. Konsolda bf1 gibi çalışsın yeter. Ülkede döviz kuru belli. Ülkenin durumu belli. Dünyada donanım fiyatları son dönemde belli. Benim gibi konsola geçen çok vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

Buralar kaynar.

Hem de ne

Gelişmeleri bekliyoruz. 9-11 Haziran arası burası iğne atsan yere düşmez hale gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saab9000

Konsolda oynuyorum artık. Konsolda bf1 gibi çalışsın yeter. Ülkede döviz kuru belli. Ülkenin durumu belli. Dünyada donanım fiyatları son dönemde belli. Benim gibi konsola geçen çok vardır.

Konsol iyi güzel de BF gibi oyunlar zor olmuyor mu gerçi nette görüyorum PS4 de bile çok sağlam oynayan adamlar var ama klavye-mouse mu kullanıyorlar diye merak ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.