Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (243. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. günün sonunda görevlere bomba kuruluyor. Kur veya kaldır. Emin değilim ama Frontlines modunda da yapılıyor.
  • chaos7 kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Origin sizde açılıyor mu?
  • https://www.youtube.com/watch?v=mNRr6w2bl2s&t=62s biz yavaş yavaş 4 man squad adına kendimizi alıştırıyoruz :D demedi demeyin .. battleroyal e az kaldı
  • Katates Pızartması kullanıcısına yanıt
    PC için mi hocam? Bende merak ediyorum doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

PC için mi hocam? Bende merak ediyorum doğrusu.
    Aynen hocam 100-120 olsa alıcam da 180 çok
  • Sonu sürprizli.

• Katates Pızartması kullanıcısına yanıt
    Bende bekliyorum en uygun nasıl alınır diye. ukrayna mı rusya mı ne deniliyordu bir ara uygun fiyata alınabilen
  • chaos7 kullanıcısına yanıt
    sonunda red alert 2'de ki Sovyet apocalypse tankı çıktı.
  • Son güncellemelerle company coin olayı çözülmüş ve önceden kazanmam gereken coinler iade edilmiş, ancak bu seferde araçlara seviye atlatıktan sonra oyunu kapatıp açmak gerekiyor yeni upgradesini yapmak için.

Bu arada combined arms oynayamadım bir türlü :D muymut " originden eklerseniz birkaç kişi girip deniyelim şunu :D
  • Bildiğim kadarıyla sayımız az, kullanıcı adlarımızdan oluşan bir liste varmı yada discord kanalı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muymut

Bildiğim kadarıyla sayımız az, kullanıcı adlarımızdan oluşan bir liste varmı yada discord kanalı ?
    Discord paylaşımı yasakmış. Bir liste de oluşturmadım. Buradan origin nick paylaşımı yapılıyor genelde.
  • Tank dimi hoca bahsettiğiniz ? Almanların bir tankında vardı öyle 360 derece kontrollü gunner .
  • hystaspes kullanıcısına yanıt
    aynen oyunda geçen hafta açılan alman tankı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: btk06

Roterdam map'ında oyun başlamadan tüm düşmanları öldürebileceginiz komik bir bug buldum Fixlenmesi için reddit'te konusunu açtım.

Merak edenler inceleyebilir.

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/as24ii/fix_it_dicei_found_a_bug_that_you_can_kill_whole/

Edit: konu tutmuş reddit yıkılıyor
    Bu ne ya

• quote:

Orijinalden alıntı: btk06

Roterdam map'ında oyun başlamadan tüm düşmanları öldürebileceginiz komik bir bug buldum Fixlenmesi için reddit'te konusunu açtım.

Merak edenler inceleyebilir.

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/as24ii/fix_it_dicei_found_a_bug_that_you_can_kill_whole/

Edit: konu tutmuş reddit yıkılıyor

• Chati her seferinde kapatiyorum oyunu acinca geri geliyor. Cözümü var mi ?
  • bu haftaki görevi salıcam gibi görünüyor. valla yetişemiyorum ya işten güçten.. bu zaman kısıtlaması kötü oluyor.
  • Arkadaslar merahaba, bakiyorumda oyunda cogu kisi 50.seviyelerde..ben 1 hafta oldu baslayali. Hizli bir sekilde nasil seviye ve sinif atlarim silahlari acmak icin? Nasil bir yol izlemeliyim?

• wow
  • 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.