Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (102. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
344.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 Eylül oldu saat 10:39 indirdim hazırda bekliyor ne zaman başlayabileceğiz yahu?
  • Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    Birçoğuna katılmakla beraber,
    2 şarjör mermi ile başlamak ve oyunda ilgili noktalara gidip şarjörü fullemek bence iyi olmuş . Diğer türlü bayrağa yakın campleyen ,bir evin penceresinde campleyenden ,oyunua dahil olmayan,flag capture yerine takımını yalnız ,eksik bırakıp uzaktan kill kasanlar dan bir nebze olsun kurtulmuş oluruz.
    Bir diğer husus ise oyun henüz yeni ve uzun süre BF1 oynanışına alışmış refleksler illahaki yabancılık çekecektir.
    Örneğin 650 saat BF1 oynamışım,arada sıkılıp BF4 açıp oynayınca ilk başta alışana kadar bocalıyor kişi. Bfv4 bile BF1 e göre yavaş kalıyor bana artık. Birde oyun open beta da olsa en az 2 sene dolu dolu oynanacak oyuna Dice daha çok ekleme ve iyileştirme ile daha iyi kıvama getirecektir.Çünkü Adamlar ciddi anlamda log tutuyor oyun için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 6 Eylül 2018; 9:44:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enoxroid kullanıcısına yanıt
    17 dakika sonra başlıyor

• bende 8 gb var okadar etkisi olur mu ? fps bayagı dusuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimden geldiği kadar uzun oynadım ve detaylara dikkat etmeye çalıştım.
    Pek çok olumlu yönü olsa da, akıcılık ve görsel olarak harika dursa da, bu parayı hak etmeyeceğine karar verdim ve ön siparişi iptal ettim.

Gördüğüm kadarı ile bir çok iptal eden oyuncu var.

Bakalım bu işin sonu ne olacak...
  • Başladı herhalde ben sıraya girebildim ?
  • MaSSive kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum ama şu hali ile fiyatını haketmiyor.Hele de euro dolar bu kadar yükselmişken.
  • Pcde az önce girmeye çalıştım ben de geceden beri kontrol ediyordum. Neyse erişim açıldı fakat oyun bulup yükleme ekranına geçtiğim sırada oyun donuyor ve bir süre sonra kapanıyor. Oyun dosyalarını kontrol ettim bir sorun yok. Neden olabilir?
  • 2 gündür oyunu oynuyorum bir oyun bu kadar zevksiz olur ya..Düşman göremiyorum..oldu da gördüm ve vurdum BF1 de ki gibi bir his vermiyor..RTX ekran kartlarına özel harita yapmışlar sanki..bu kadar parlaklık güzel değil.Savaş oyunu mu GTA 6 mı belli değil..Araba sürme felan olsa GTA 6 dersin buna..(Grafik ve Renk olarak)Biraz grilik felan olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 6 Eylül 2018; 11:40:15 >
  • Beyler 2k Ultra ayarlarda görüntü neden böyle çamur gibi özellikle gölgeler ne yapmalıyım sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatic

Beyler 2k Ultra ayarlarda görüntü neden böyle çamur gibi özellikle gölgeler ne yapmalıyım sizce?

Grafik ayarlarında film grain var onu kapatın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun cpuları öldürüyor diyorlar, doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Oyun cpuları öldürüyor diyorlar, doğru mu?
    4790K %50 %60 civarı kullanıyor Rotterdam haritasında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oncelikle oyun performansini begendim. i5 7600, gtx 1060 6gb ve 16gb ram ile ultra ayarlarda sabit 60 fps ile oynuyorum. Arada bir 55'i goruyor.

Ilk narvicke girince bu ne bf1 ile hicbir farki yok dedim ama rotterdama girince degisiklik farkediliyor grafik bakimindan. golgeler isiklandirma yagmur efektleri vs cok iyi.

Baskalarinin aksine az mermi ile baslayip etraftan cephane toplamayi sevdim. Daha gercekci olmus. Bleeding kismi herkesin dedigi gibi gereksiz uzun. Ates etme sistemi hemen hemen ayni gibi bf1 ile.

Onun disinda oyunda hic ww2 havasi yok. Nedendir bilmem ama cok bos hissettiriyor. Zaten renkler bu konsepte uygun degil. Ayrica herkes farkli bir yerde ve olmadik yerlerden adam cikiyor.

Belki oyunun tam surumunde yeni haritalar oyuna canlilik katar ama su haliyle olmamis bence. Fragmanlardan belliydi zaten. Daha yarim saat oynadim ama sıktı hemen.

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Oyun cpuları öldürüyor diyorlar, doğru mu?
    Bende 75-85 arası gidiyor. Maalesef çok ısınıyor

• GTX 1050ti 1080p Medium 55-60 arası VSYNC açık

Ryzen 5 1600 % 60 larda

Ram 9 - 10 GB arası

VRAM ise ~3400MB lerde

İlk görüşüm hiç olumlu değil. Ölüm ekranı 1 saatte illallah ettirdi o kadar gereksizki. Oyunda 2. dünya savaşını s si yok. Silah tepmeleri fazla ve vuruş hissi 0. Sanki oyun free to playmiş de sonra birkaç bir şey ekleyip AAA yapmışlar gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsclobberintime -- 6 Eylül 2018; 12:18:11 >
  • Yıl 2018 bf 5 den beklentim inanılmaz grafikler inanılmaz optimizasyon ve yıkılabilir çevre, bulduğum ise kötü optimizasyon alışa gelmiş grafikler tek tük yıkılan yerler objeler, sıkıcı oynanış, cod bo 4 betasını son saniyesine kadar zevkle oynadım kapandı diye çok boşlukta hissettim kendimi, bf5 bf1 in şehirlisi olmuş , umarım bf 6 da kolaya kaçmak yerine modern savaş ve heyecanlandırıcak yeniliklerle dolu bir oyun deneyimi sunmayı başarır dice
  • Battlefield'ı oldum olası fazla sevmezdim de bu oyun ayrı bir kötü olmuş. Rtx kartı olanlar için teknoloji demosundan ibaret.
  • Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    Aynen çıkar çıkmaz veya bu paraya hemen alınmaz.iHiçbir oyunu ön sipariş ile almadım şimdiye kadar.

• Sizde de gölgeye girince küçük karıncalaşmalar oluyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.