Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçmiş olsun hocam sağlık olsun artık olan olmuş . Ben de oyunlarımın yarısından fazlasını rahat vpn ile aldım. Bundan sonra almam heral. Anladığım kadarıyla eskisi gibi çok uyguna gelmiyor artık vpn işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Battlefield 1 zaten tema olarak farklıydı ama oyun insanı içine çekiyordu o savaş ortamını veriyordu.Betası dahil çok büyük zevk vermişti.Oyunun en büyük sıkıntısı performans üzerineydi.Şimdi bfv e bakıyoruz tam bir leş oyun olmuş.Anlamadığım alpha ile beta arasında ne fark gördün? Şimdi beta ile tam sürüm arasında ne fark göreceksin? Bf1 dede aynıydı betadan son sürüme kadar aynı oyundu.Farkındayım oyunla ilgili fanboyluk sergiliyorsun ama bundan kurtul derim.Aldıysan milleti yanlış yönlerdirme bence.Sonuçta benim gibi oyunu yerden yere vuranlar yıllarını bf serisine adamış insanlar.Oyun şu haliyle tam bir ucube olmuş.Battlefield desen değil cod desen değil arma desen değil.Neyse önsiparişde bulunanlardan büyük çoğunluğu iptal etmiştir tahminim.

Alıntıları Göster
    zaten şu oyunun şu haline "woouuuwww süper yaağ" diyenler yeni bf oynayanlar.reddit e bak bütün eski bfciler oyunu yerden yere vuruyor.önsiparişlerin çoğu iptal EA kendini bitirdi bu hamle ile.üzülüyorum böyle güzel seriyi bok ettiler.zaten oyunda hile hurda almış yürümüş buna rağmen oynuyoruz bide üstüne cod çakması bi oyunla piyasaya çıkmak insanları aptal yerine koymaktır(bence)
    öncedende dediğim gibi oyunun ederi 150TL

• Oyuna girmek tam bir işkence.

Bu kadar dar kapsamlı bir denemede bile sıvıyorlarsa tam oyunun durumunu düşünmek bile istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoneyBadger82

zaten şu oyunun şu haline "woouuuwww süper yaağ" diyenler yeni bf oynayanlar.reddit e bak bütün eski bfciler oyunu yerden yere vuruyor.önsiparişlerin çoğu iptal EA kendini bitirdi bu hamle ile.üzülüyorum böyle güzel seriyi bok ettiler.zaten oyunda hile hurda almış yürümüş buna rağmen oynuyoruz bide üstüne cod çakması bi oyunla piyasaya çıkmak insanları aptal yerine koymaktır(bence)
    öncedende dediğim gibi oyunun ederi 150TL

Alıntıları Göster
    150 değil bu oyuna 50 tl anca verilir oda işte bf ye olan hatrımız nedeniyle.

• emperor1907 kullanıcısına yanıt
    Bende tam tersi oyuna girmede daha 1 kere sorun yaşamadım. Oyun yağ gibi akıyor. Ufak tefek bug'lar var onlarıda muhakkak düzeltirler.

Not: GPU GTX 1080 FTW
  • herkes medic silahlarını beğenmemiş ama suomi böyle upgrade yapınca sgt44 kadar iyi oluyor
    50 mermilik şarjör geliyor, yatay tepme azalıyor hızlı aim açıyor

• Ölünce olan bleeding out kısmını direkt geçmek için bir şeyler getirmeliler yoksa küfür etmeye devam edeceğim. Bir objective'i kaybediyorken bu olay yüzünden spawn olamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Battlefield 1 zaten tema olarak farklıydı ama oyun insanı içine çekiyordu o savaş ortamını veriyordu.Betası dahil çok büyük zevk vermişti.Oyunun en büyük sıkıntısı performans üzerineydi.Şimdi bfv e bakıyoruz tam bir leş oyun olmuş.Anlamadığım alpha ile beta arasında ne fark gördün? Şimdi beta ile tam sürüm arasında ne fark göreceksin? Bf1 dede aynıydı betadan son sürüme kadar aynı oyundu.Farkındayım oyunla ilgili fanboyluk sergiliyorsun ama bundan kurtul derim.Aldıysan milleti yanlış yönlerdirme bence.Sonuçta benim gibi oyunu yerden yere vuranlar yıllarını bf serisine adamış insanlar.Oyun şu haliyle tam bir ucube olmuş.Battlefield desen değil cod desen değil arma desen değil.Neyse önsiparişde bulunanlardan büyük çoğunluğu iptal etmiştir tahminim.

Alıntıları Göster
    Alpha'da silahın tutuşunu burada bir kaç defa hatta ssler ile paylaşıp "elinde sopa tutuyormuş gibi hissettiriyor" demiştim. Beta'da bu düzelmiş elindeki silaha hakimiyet hissi veriyor.
    Spawn olurken harekete geçmeden önce bekleme vardı bu düzelmiş.
    Ölünce yardım beklemeyi geçebiliyoruz.
    Vuruş hisleri değişmiş özellikle sniperlar rezaletti.

Bunlar düzeltilenler ama düzelmeyenler hatta daha da bozulanlar var dün de yazdım; haritalardaki gereksiz renk canlılığı, düşman spotlama, ayak sesleri, tank kullanımı gibi şeylerin değişmesi, düzeltilmesi lazım.

Ayrıca kimseyi yanlış yönlendirmiyorum o konuda bariz haksızlık yapıyorsunuz. Beta erken erişim için bile key linki paylaşırken zaten 6 Eylül'de çıkıyor karar sizin diyorum insanlara.

Bir de fanboyluk farklı bir seviyedir ben oyunu rahatça eleştirebiliyorum fanboy olduğumu da düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

Ölünce olan bleeding out kısmını direkt geçmek için bir şeyler getirmeliler yoksa küfür etmeye devam edeceğim. Bir objective'i kaybediyorken bu olay yüzünden spawn olamıyorum.
    Buna ben de takıldım o ekranın tamamen geçilip spawn olana kadar haritada beklenmesi lazım. Ayak bağı oluyor resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

Tank Mermisi bitiyor varmı böyle bişey ya
    Bırak ta bitsin. Yıllardır tank ve uçaklardaki sınırsız mermiye ayar oluyordum. Ki ben tank ve heli ile oynamayı sevdiğim halde. Gereksiz bir haksız rekabet olarak görüyorum araçlarda sınırsız mermiyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Açık beta yarın başlıyor hocam. Erken erişim için ön sipariş ya da key alınması gerekiyor. Zaten yarın öğleden önce 11de herkese açılacak o yüzden bir şey satın almanıza gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 5 Eylül 2018; 17:48:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batman007 B kullanıcısına yanıt
    We're creating your case.
    Sit tight and stay on this page.

Yazıyor 20-25 dakikadır
  • BF1 de adam vurunca şıkır şıkır puan sesleri geliyodu o zevkli kılıyodu bunda adamı vurduğumu bile anlayamıyorum doğru düzgün. Şu puan şıkırdısını getirmeleri lazım bf1 de ki gibi.
  • Yoğunluktan çok sıra olmaya başladı 8 kişilik kuyruk oldu serverlarda.

• Sniper in 2.silahı, yarı otomatik olan silahta uzun şarjörü açınca bug var. Reload tuşuna basar basmaz doluyor

• oyunun ederi 80-110 ₺ arası hadi gg
  • Hala giremiyorum oyuna DICE yine şaşırtmadı. Her oyunda aynı sorunları yaşatması cidden çok acayip.
  • Arkadaşlar 7. veya 6. nesil i7 işlemcilerinin kullanımları ne durumda bilgilendirirseniz sevinirim.

• Selam arkadaşlar bende dün standart sürümü aldım. Fakat oyunda birşeyler eksik bencede anlayamadım. Herşey gözüme bf1 e göre daha küçük geliyor adam bile göremiyorum. Bir de star wars2 grafikleri aynısı geldi bana oda öyle cok karısık içe içeydi herşey. REnk paleti zaten fiyasko bence. Bf1 grafik ve ortami buna bin basardı.

Sistem oc li sürekli mavi ekran ve oyundan atma hataları ile karsılastım varmı yaşayan bu sorunu?

Daha sonra oc kapatıp deniycem
    Birde fps bf1 e göre biraz daha düşük ama herşey ultra 80-90 yeri geliyor 110-120 arası akıcı bir şekilde oynatıyor. 980ti ile
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.