Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (341. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Korgeneral1071

Öyle bir güncelleme yapmışlar ki oyun bozulmuş resmen.
    1- Oyun sonu istatistikler gözükmüyor
    2- Silahlar açık olması gerekirken açılmıyorlar.
    3- Sınıfları açmak için gereken sınıf leveli varken açılmıyor Örnek: MachineGunner 8 Level'de açılıyor Support sınıfında 12 levelim hala kapalı 8 level uyarısı var.
    4- Bazı takım arkadaşları ölü gözüküyor.
    5- Bazı takım arakadaşlarının üstündeki mavi işaretler yok düşman takım oyuncusu gibi geziyor etrafta.
    ve bu sorunlar hala içerik eksikleri varken sürüyor . Arkadaş oyun eksik üstüne bir de bu sorunlar var.
    Önce mıçtılar şimdi sıvıyorlar.
    Ekleme yapacağım;

6- Maç buluyor, yeterli oyuncu olmasına rağmen maç bir türlü başlamıyor

• yeni eğlencemizin adı "waiting for players to join"
  • Arkadaşlar oyundan hata vermeden kopma sorunu oluyor mu sizde de? Nasıl aştınız bunu? İnternetten bir çok şey denedim düzelmiyor.
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Bugün 3 kere yaşadım bunu. Bir ara 64 kişiyi de bulduk ama yine başlamadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

Arkadaşlar oyundan hata vermeden kopma sorunu oluyor mu sizde de? Nasıl aştınız bunu? İnternetten bir çok şey denedim düzelmiyor.
    Bende çok sık oluyor. Üst üste 3.haritayı göremiyorum (conquest). Ve oyun içinde donmalar oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: [F][u][r][k][a][n]

Bende çok sık oluyor. Üst üste 3.haritayı göremiyorum (conquest). Ve oyun içinde donmalar oluyor

Alıntıları Göster
    oyunu yeni aldım ama soğudum valla hocam.
  • quote:

oyunu yeni aldım ama soğudum valla hocam.

Alıntıları Göster
    Güncellemeden sonra oldu bu sorunlar bende, yakında düzeltirler diye düşünüyorum. Soğumakta haklısınız
  • Rx 570 4 gb ekran kartim var gpu memory restriction açık mı olmalı kapalı mı ?

• quote:

Arkadaşlar oyundan hata vermeden kopma sorunu oluyor mu sizde de? Nasıl aştınız bunu? İnternetten bir çok şey denedim düzelmiyor.
    özellikle wake island'da daha bir atıyor sanki.
    bir de o kadar oyun oynadım sadece 1 defa el sonu oyun özetime ulaşabildim. gerisi hep couldn't fetch your...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 16 Aralık 2019; 9:15:6 >
  • Oyun sonu rapor göstermeme sorunu bende de var. Genel bir sorun sanırım.

• Açık olmalı oyundaki vram kullanımını dengeliyor, özellikle 4gb vram olan kartlarda kapalı olması sorun yaratabilir, ayrıca daha iyi akıcılık için frame rendering'i de açıp, oyun içinden veya AMD kontrol panelin chill kısmından fps limiti yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 16 Aralık 2019; 12:47:28 >
  • Güncelleme yayınlandı 996.30MB

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende fx505dt laptop var: AMD ryzen 7 3500h, gtx 1650, 16 gb single channel ram. Bu sistemle ayarları medium getiriyorum gene de 40 50 fps arası gidip geliyor. Notebookcheckte ultra da 55 fps gösteriyor iken ben çok düşük fps ler ile oynuyorum. Bir allahin kulu yardım edebilir mi acaba neden böyle??

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Güncelleme yayınlandı 996.30MB
    Hadi hayırlısı
  • Oyunu aldım alalı doğru düzgün oynayamadım. Atiadllxx.dll hatası veriyor. Ne yaptıysam bu hata geçmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pek deneyemedim ama 1 el Wake Island'da Conquest attım, oyun sonu raporları düzeltilmiş sonunda.. normal şekilde çıkıyor.

Açılması gereken silahlar hâlâ açılmamış, acaba sınıfı 1 seviye artırınca o zamana kadarkilerin hepsi birden mi açılacak göreceğiz.
    Silahları bu yamadan sonra açılan biri var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 16 Aralık 2019; 20:22:51 >
  • İndirirken 2 kez hata aldım update 30 GB oldu.

• Silahlar hala açılmamış
  • quote:

Bende de var, kilitlenip atıyor.
    Bir haritada oynuyordum o ara ram e overclock yapmıştım onda da kilitlendi, sonra voltajı yükselttim felan sorun vermedi.
    Sanki oyunun ram ile sorunu var.

• Oyunu iyice beter etmek için başka firma bu kadar azimli olamaz cidden.Bir update geldi bir halt düzelmemiş gene onu bile indiremiyoruz düzgün.30 küsür gb indiriyor şimdide.Küfür etmekten yoruldum bu oyuna.
  • 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.