Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Requiem_For_a Dream Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.928
Cevap
86
Favori
344.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaiqTheLiar

Ryzen 2600 Gtx 1060 3 Gb 16 Gb ddr4 ram 80-130 fps arası çok akıcı oynuyorum sizce windows ayarlarındaki Game Mode kapalımı olsun açık mı Gamebar kapalı
    herhalde ultra ayarlarda değil ?
  • medium high low karışık meshi herzaman highda oynarım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • defro kullanıcısına yanıt
    yok değil tabii ki multide ultra oynamıyorum

• Her zaman ultra multi de dahil

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

hocam bende de sizin gibi vpn ile hata aldım.rusyadan baya denedim.ardından tek seferde ukraynadan aldım.fakat ban yermiyim diye tırsmıyor degilim.hesabımı kapatırlarsa nasıl bir yol izlemem gerekir.bir kaç gün beklemedeyim oyunu indirmek için

Alıntıları Göster
    Çok büyük ihtimal kapatırlar hesabı benim 4 gün sonra falan kapandı ama %100 kesin de konuşamıyorum. Kapatırlarsa buradan yazın yardımcı olayım
  • Originden ekleyin: Chropy

• afsinedremitli kullanıcısına yanıt
    multide ultra oynanmaz bence

• Uyguna hesap ya da key satan varsa pm atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Çok büyük ihtimal kapatırlar hesabı benim 4 gün sonra falan kapandı ama %100 kesin de konuşamıyorum. Kapatırlarsa buradan yazın yardımcı olayım

Alıntıları Göster
    işlem geçmişinde rusyadan denediklerimde failed yazıyor.bakalım nolacak görecez
  • Yıllar önce bad company 2 oynadığımda seri ateş eden bir sniper vardı, bf5te de var mı ?şuan m95/30 kullanıyorum ama seri değil. Bir de dürbün olarak ne önerirsiniz ?
    bu arada origin id hkan27 ekleyebilirsiniz
  • Oyun su ana kadar acık ve net olarak bf nın en kotu oyunudur.

Grafıklerı olsun atmosferı olsun bır savas ortamı yok daha cok thehunter call of the wild oyunundakı geyık avına cıkmıssın gıbı bır ortam var.
    Adamlar karınca kadar hıc gozukmuyor
    Yaralanma dıye bırsey yok.Ya geberıosun yada 100 canla gezıosun ortası yok.
    Bf1 den sonra nasıl bu kadar rezıl bır oyun yapabıldıler hıc anlamıyorum.Insan barı aynı bırakır.Bunlar ıyıce ıcıne etmısler.
    Kursun 1 saatte gıdıyor 100mt mesafeye bu kadar sacmalık olmaz.

Cok yazık 50gb ındırdım ona yanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Oyun su ana kadar acık ve net olarak bf nın en kotu oyunudur.

Grafıklerı olsun atmosferı olsun bır savas ortamı yok daha cok thehunter call of the wild oyunundakı geyık avına cıkmıssın gıbı bır ortam var.
    Adamlar karınca kadar hıc gozukmuyor
    Yaralanma dıye bırsey yok.Ya geberıosun yada 100 canla gezıosun ortası yok.
    Bf1 den sonra nasıl bu kadar rezıl bır oyun yapabıldıler hıc anlamıyorum.Insan barı aynı bırakır.Bunlar ıyıce ıcıne etmısler.
    Kursun 1 saatte gıdıyor 100mt mesafeye bu kadar sacmalık olmaz.

Cok yazık 50gb ındırdım ona yanıyorum
    ilk defa mı bf oynuyorsun yoksa bf e kolsuz oyunu arcade bf1 ile mi başladın ?
  • Arkadaşlar bir sorum olacak sizlere. Şimdi oyunda en üst seviye 50. Diyelim ki buna ulaştınız. Benim az kaldı, işlerim yoğundu, yoksa çoktan ulaşırdım. Haftasonu ulaşırım tahminimce. Bunun yanında senaryo modu da bitti diyelim. Peki hem 50 seviye oldunuz hem de senaryo modu bitti, o zaman sizce daha oynamak için ne amaçlar kalıyor söyler misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MaiqTheLiar

yok değil tabii ki multide ultra oynamıyorum
    üstüne alınma kardeşimde ben ultrada oynamayınca zevk alamıyorum. Oyunun bütün grafiklerinin tadını almak varken orta ayarlarda oynamak canımı sıkıyor. Tabi bu bütçeyle alakalı ultra ayarlar için daha iyi bir ekran kartı lazım. Bende 1060 var ultra açık arada bir takılıyor ama olsun idare ediyorum en kısa zamanta 1080ti geçiş yapacağım
  • İndirimde dediler girdim origine 29 € 6,2 ile çarpınca ortamdan uzaklaştım...
    Oynamak isterim de ekip vs olması lazım 2 kişi BF3 vwe BF4 oynamıştık iyiydi sonradan büyüdük gittik mi noldu kaldı BF1 e taşıyamadık.
  • fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    EA Originde Türkiye için özel fiyatlandırma yapmalı. Oyun %50 indirim görüyor yine pahalı.
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Bana görede Bf1 en kötüsü silahlarda saçma sapan recoil sistemi var.Bf5 te ateş ederken haz alıyorum kişiden kişiye değişir bu görüş

• 15 Ocak'ta yeni büyük güncelleme (Lightning Strikes) geliyor.
  • arkadaşlar bende neden assignmentlar görünmüyor? yardım lütfen??

• 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.