Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] PASIFIC SAVAŞI BAŞLADI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tavukum Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
6.771
Cevap
108
Favori
204.681
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> Battlefield V (2018) [ANA KONU] PASIFIC SAVAŞI BAŞLADI!
Giriş
    1475 Mesaj
    Domination ve Conquest oynamak isteyen arkadaşlar varsa özelden nick/mail yazsın birlikte oynayalım.
    |
    |
    Silah, araç özelleştirmelerinde sıfırlama yaptığımızda verdiğimiz puanlar gidiyor mu?
    Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter. bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: oldumu denmez oldu mu denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.
  • Teğmen
    106 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

Silah, araç özelleştirmelerinde sıfırlama yaptığımızda verdiğimiz puanlar gidiyor mu?
    gitmez, farklı seçenekleri açacaksan onlara ekstra ücret ödersin
    |
    |

Orijinalden alıntı: AvriL

video başından beri aim kendi dönüyor. bf5 de bu kadar hızlı olmanın imkanı yok karanlıkta 3 adam vuruyor hızlıca oyunda spot yok bşey yok o krambolde nasıl gördün de hızlıca hs attın hepsine. hele o pistolle aldıkları.

Alıntıları Göster
    hocam deme öyle bu forumda tankla/ucakla/camper oynanış ile kd kasıp iyi oynadığını zanneden nooblar tarafından saldırıya uğrarsın gecenlerde övüyorlardı bu hileciyi bizim nooblar.

I j*zz right in my pants every time you're next to me
    And when we're holding hands it's like having sex to me
    You say I'm premature I just call it ecstasy
    I wear a rubber at all times it's a necessity

• Binbaşı
    1588 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

bf5 ve cod bo4 var bende de ne yalan söyliyim şuan bo4 daha cok sarıyor ama tabi arkadaş ortamı ile bf5 daha iyi. neyse hayırlısı olsun.

Alıntıları Göster
    bo4 nedir acaba?

knives are cool, rock is cool, couzin ED is cool, Lazlow sucks..i love sLuts!!

ATATÜRK DÜŞMANI SOYSUZ KÖPEKLERE KARŞI!
  • Yarbay
    14334 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: El Prezidente

bo4 nedir acaba?

Alıntıları Göster
    Çizgi film
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2
  • Yüzbaşı
    660 Mesaj

Senin 16 gb da drop yemenin sebebi işlemcin. yoksa 16gb çok çok yeter. Bf1 ve bf5 işlemciye çok fazla yük bindiriyor. 4 çekirdekli İ5 7300hq multi de sayı arttıkça drop olayı artar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    omer19072 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    56 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba bir sıkı tım var bi yerlerde fps için oyun ayarlarında resuoliton scala diye orası %100 dü ben %200 yaptım şimdi hiç giremiyotum oyuna ayarlar bölümüme bile ulaşamıyorum ne yapmam gerekiyor bi el atarmısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: macii

Arkadaşlar merhaba bir sıkı tım var bi yerlerde fps için oyun ayarlarında resuoliton scala diye orası %100 dü ben %200 yaptım şimdi hiç giremiyotum oyuna ayarlar bölümüme bile ulaşamıyorum ne yapmam gerekiyor bi el atarmısınız
    Okurken cok guldum kardes bu nasil caresizliktir

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Çizgi film

Alıntıları Göster
    hakkaten öyleymiş.
    |
    |

• Binbaşı
    1588 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: macii

safe mode felan yok mu acep oyunda? ordan çalıştır eğer ki varsa.

• Teğmen
    109 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: makca42

Senin 16 gb da drop yemenin sebebi işlemcin. yoksa 16gb çok çok yeter. Bf1 ve bf5 işlemciye çok fazla yük bindiriyor. 4 çekirdekli İ5 7300hq multi de sayı arttıkça drop olayı artar.
    Updateler ile çözülmez mi ilerde

|
    |

Oyun ayarlarının saklandığı dosyaları Silersen sorun çözülebilir Sanırım belgeler klasöründe olması gerekiyor

|
    |
    macii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    56 Mesaj

Dostum setting hepsini silsem olurmu saveler gitmez değilmi

|
    |
    chaos7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Çizgi film

Alıntıları Göster
    peçete al gözyaşların akmasın yere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Kommando Spezialkrafte

hocam deme öyle bu forumda tankla/ucakla/camper oynanış ile kd kasıp iyi oynadığını zanneden nooblar tarafından saldırıya uğrarsın gecenlerde övüyorlardı bu hileciyi bizim nooblar.

Alıntıları Göster
    Forum öyle tiplerle dolu malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Çavuş
    56 Mesaj

aynen kardeşim bu nasıl bi çaresizlik hep meraktan geliyor başımıza bir kaç fps fazla olurmu diye bilmeden kurcalıyoruz
    |
    |
    36 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yok dostum safe modu ayarlara bile ulaşamadan oyun kilitliyor kendini
    |
    |
    El Prezidente kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Önce bir yedeğini al hepsini sil bak bakalım neler gitmiş ne kalmışOyuna girememekten daha kötü olamaz sanırım

|
    |
    macii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    56 Mesaj
    teşekkür ederim kardeşim
    |
    |
seo paketleri
son dakika
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.