Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (214. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
344.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu en ucuz PC için nereden alabiliriz?
  • Assault sınıfı için önerdiğiniz tüfek hangisi ? BF1'deki ribeyrolles gelmiş bf5'e önceden yokmuş herhalde. BF1'de çok oynadığım için onunla oynuyorum bayadır ama stg44 daha mı iyidir ?

Bir de bu coin muhabbeti. Bütün silahların geliştirmelerini yaptıracak kadar coin birikiyor mu bu oyunda ? Yoksa ribeyrollesi geliştirmeyelim başka silah açılınca onu geliştirelim.

tides of war konseptini de beğendim. Görev ağacıyla haftalık olarak tüfek falan veriyor.
  • Ryzen 2600 ve Gtx 1060 3 GB ım var şu an DDR4 ramim yok şimdilik 8 alsam oyunu idare eder mi sonra bi 8 daha alsam yoksa illa 16 mı ve ryzen 2600 1060 ile nasıl performans verir bu oyunda ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi bunlar rus cephesini omaha çıkarmasını kim bilir ne zaman çıkaracak. Hepsini bir çıkarın tüm silahlar haritalar olsun işte yarım oyunu satıyorlar adama.Medal of honora omaha haritası sonradan gelse efsane olur muydu yani?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • chaos7 kullanıcısına yanıt
    silahların ve araçların özelliklerinin yarısı duruyor. 2 alman 1 ingiliz uçak, 2 alman 2 ingiliz tank, toplamda 6 küsür silahın tüm özelliklerini açtım. Hiçbir kozmetik almadım. Herkes aynı sorunu yaşıyor zaten 50lvden sonra coin kazanamıyorsunuz.
  • So Good. kullanıcısına yanıt
    dolu serverler haftasonu 4 kişi girmeye çalıştık 15 dkmız oda bulmakla geçti. sadece dice'nin serverleri var oyunda
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Stg44'ü geliştir istediğin gibi kullan yukarı ve yanlara tepmele özelliklerini geliştir sniper gibi oluyor her sıktığım dağılmadan hedefi buluyor. Coinleride dikkatli harca 50lvden sonra sadece günlük görevlerden 300 coin alabiliyorsun.
  • Kadnezar kullanıcısına yanıt
    En iyici origin heralde şuan 29.99euro. Ama başka sitelerde 1 euro daha ucuza olabiliyor.
    https://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-5-cd-key-compare-prices/

birde bu site var ama hiç kullanmadım araştır istersen
    https://store.oynasana.com/products/battlefield-5?gclid=Cj0KCQiAvKzhBRC1ARIsANEXdgyZGanfvFb1JpTxO5vngrgjzaUaMX4AsMxN8X7asn04ghbv0Li162waAke8EALw_wcB

• Beyler bi sorum var , bende standart surum BF5 vardi ve 17 euroya gecen hafta REVULETION paketini aldim ne ise yariyor bu premium gibi degil mi? Hic birsey gelmedi hesaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 36 kullanıcısına yanıt
    Henüz tam olarak inceleme fırsatım olmadı ama.

Deluxe editon,da olan extra içerikler şu şekilde:

Paraşütçü teçhizatı ( 6 SET )
    Lansman sırasında, mevcut 8 Özel Asker Seti'nden birini seçin ve birliklerinizi kişiselleştirin.

Paraşütçü Kıyafetleri ( 5 SET )
    Askerlerinizi İngiliz Özel Hava Servisi ve Alman Hava Kuvvetleri birlikleri için 5 Özel Asker Seti ile kişiselleştirin.

Deluxe Edition Özel Atamalar
    Becerilerinizi test etmek ve ödüller kazanmak için daha fazla yol sunan İngiliz Özel Hava Servisi ve Alman Fallschirmjäger birlikleri ile Başlangıç ​​Atamaları'ndan ilham alarak Atamalar alın.

Airlift ile 20 haftalık item
    Her biri bir kişiselleştirme Öğesi içeren haftalık 20 Airlifts ile hayati önem taşıyan sarf malzemeleri alın.
  • İmkan varsa 2x8 almanı öneririm.
    performans konusunda şu video yeterli olacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=eQWf9Bnd8Ao

2x8 OC yapılmış 3800Mhz bellek kullanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unconc3rn3d

Henüz tam olarak inceleme fırsatım olmadı ama.

Deluxe editon,da olan extra içerikler şu şekilde:

Paraşütçü teçhizatı ( 6 SET )
    Lansman sırasında, mevcut 8 Özel Asker Seti'nden birini seçin ve birliklerinizi kişiselleştirin.

Paraşütçü Kıyafetleri ( 5 SET )
    Askerlerinizi İngiliz Özel Hava Servisi ve Alman Hava Kuvvetleri birlikleri için 5 Özel Asker Seti ile kişiselleştirin.

Deluxe Edition Özel Atamalar
    Becerilerinizi test etmek ve ödüller kazanmak için daha fazla yol sunan İngiliz Özel Hava Servisi ve Alman Fallschirmjäger birlikleri ile Başlangıç ​​Atamaları'ndan ilham alarak Atamalar alın.

Airlift ile 20 haftalık item
    Her biri bir kişiselleştirme Öğesi içeren haftalık 20 Airlifts ile hayati önem taşıyan sarf malzemeleri alın.
    Tesekkurler hocam megerse degmezmis

• kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Sturmgewehr aek, m1907de oyunun faması

2 sinden birini oyna.

• muymut kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

Bu arada oyunu multiplayer oynamak için almak istiyorum. İnternette genel olarak pek beğenilmemiş. İyice battleroyal gibi olmuş diyenler var. Tek amaç puan kasmak gibi...
    Tavsiye ediyor musunuz almayı? Battlefield 1'i PS4'te oynamıştım. Beğenmiştim. Pc için de Battlefield V'i almak istiyorum da hayal kırıklığı yaşar mıyım ikinci dünya savaşı atmosferini hissetme konusunda? Memnun musunuz özetle?
  • 36 kullanıcısına yanıt
    bfv te revolution dlcsi yok bf1in bir paketi o, onu alınca tüm dlclere sahip oluyorsunuz bf1'de.
  • Kadnezar kullanıcısına yanıt
    Hocam önce şunu söyliyim, düşük not verilmesinin nedenleri oyunun hızlı olması kadınlar olması ve tarihi tam yansıtmaması. Bunları benim gibi umursamıyorsan oyun çok iyi sonuçta battlefield bu arma squad gidi simülasyon oyunu değil. Oyun aksiyon filmi tadında ww2 tadını yaşatıyor. oynanış hızlı özellikle uçak kullanmak çok zevkli, tanklar leş gibi tankların taretleri yavaş dönüyo birisi arkana geçip 2 mayın attımı kesin patlıyosun. sniper, assault oynanışı çok iyi.
  • muymut kullanıcısına yanıt
    Aldım hocam oyunu oynasana.com'dan. Teşekkürler yardımın için.
  • reklam yapayım dedim, hazır indirimde iken (:
    youtube kanalı açtım sadece BATTLEFıELD V var nasip olurda tutarsa rehber vs de planlıyorum.
    Sormak istediğiniz birşey olursa bilgimi paylaşırım ;)
    origin name: MACHiNA_HATTAB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MACHiNA_HATTAB -- 1 Ocak 2019; 22:7:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MACHiNA_HATTAB

reklam yapayım dedim, hazır indirimde iken (:
    youtube kanalı açtım sadece BATTLEFıELD V var nasip olurda tutarsa rehber vs de planlıyorum.
    Sormak istediğiniz birşey olursa bilgimi paylaşırım ;)
    origin name: MACHiNA_HATTAB

Başarılı

Daha farklı videolarını da bekliyoruz

• Origin hesabım Türkiye üzerine kayıtlı acaba Battlefield V i Vpn ile Rus Rublesi ile satın alabilir miyim ? 115 gibi bir fiyata geliyor

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.