Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (206. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
344.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sipihrz

Pc de serverlar dolu mu nasıl arkadaşlar?
    Dolu evet.

Conquestte kaybedilmeye başlana bölgeyi geri almanın imkanı yok neden çözemedim, artık hiç kaybedilmeye başlanan mekana doğmakla uğraşmıyorum adam nerede çoksa orayı seçiyorum tek başına birşey yapmak imkaansız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 23 Aralık 2018; 15:17:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Dolu evet.

Conquestte kaybedilmeye başlana bölgeyi geri almanın imkanı yok neden çözemedim, artık hiç kaybedilmeye başlanan mekana doğmakla uğraşmıyorum adam nerede çoksa orayı seçiyorum tek başına birşey yapmak imkaansız.

Alıntıları Göster
    Ben aldim hocam madalyami falan getirin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 36

Ben aldim hocam madalyami falan getirin

Alıntıları Göster
    ya ben bf4 de kaybedilen oyunu çevirirdim sinsi sinsi mekanlara sızıp kıyıdan köşeden elegeçirirdim işim gücüm mekan elegeçirmekdi bana çok zor geliyor böyle yapamamak sürüye takılmak.
  • quote:

ya ben bf4 de kaybedilen oyunu çevirirdim sinsi sinsi mekanlara sızıp kıyıdan köşeden elegeçirirdim işim gücüm mekan elegeçirmekdi bana çok zor geliyor böyle yapamamak sürüye takılmak.

Alıntıları Göster
    Ben siziyorum sonra saklaniyorum arkadaslar teleport olunca onlar gerekeni yapiyor

• 36 kullanıcısına yanıt
    O sayılmaz tekbaşına olcaktı.
    En sevdiğim harita fjell oldu benim bf4 deki guilin peaks haritasına benziyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 36

Ben siziyorum sonra saklaniyorum arkadaslar teleport olunca onlar gerekeni yapiyor

Alıntıları Göster
    Ekle birlikte oynayalim denk dustukce iampacha

• quote:

O sayılmaz tekbaşına olcaktı.
    En sevdiğim harita fjell oldu benim bf4 deki guilin peaks haritasına benziyor.
    Iampacha ekle birlikte oynayalim

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

aha gene yok 5 euro olur mu yok ücretsiz olur mu diyen gereksiz tipler gelmiş. oyunun gelişip daha iyi bir noktaya gitmesini ümit etmek yerine tam tersini isteyen zerzevatlar.

blackout da bu fiyata tutmadı mı ? bu saçma mantıkla çocuk oyunu fartnite pubg den felan daha iyi o zaman
    Kardeşim ben de oyunu preorderla aldım ve kaç senedir bf oyuncusuyum oyunla ilgili bir sıkıntım yok ama 1 ayda %50indirim alınca sanki enayi gibi preorderla 2 kat fazla ödemiş oldum ve buna sinirlendiğim için yakında ücretsiz de dağıtırlar herhalde dedim.
    Ben istemiyor muyum sanki daha iyi bir oyun olmasını.
  • makik kullanıcısına yanıt
    %50 indirim geldi yine alasım gelmiyor, oyuna ayak sesleri ocakda eklenecekmiş

• makik kullanıcısına yanıt
    Hocam hicbir oyun pre order ile alinmaz dedigini kac kere yasadim uzak duruyorum artik
  • 36 kullanıcısına yanıt
    Ekledim.
  • en uygun nerden alabiliriz ?

şuan gtx 560 ti 1gb 256 bit , 8 gb ddr3 ram ve amd fx x6 6100 işlemci ile çok zorlar mı ?

rx 580 filan öneriyorlar sistemsel olarak

bf 1 oynuyorum ama sıcaklık sorunu oluyor bazen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

%50 indirim geldi yine alasım gelmiyor, oyuna ayak sesleri ocakda eklenecekmiş

Kaybedilmeye başlanan bir bölgeye doğdum gizli gizli ilerliyorum önümde bir bina var pencereye yanaştım etrafta çıt yok pencereden içeri atladım karşımda 4 adam koşuşturuyorlar bide tak vurdular bukadarda olmaz dedim ve tdm açtım.

Orada aklıma bir bf4 montajı geldi open beta zamanlarında 48. saniye holly diyemeden saniyesinde buhar ediyorlar tabi bf5 de çok hızlı ölüyoruz şu ttk olayı mantıklıymış kim karşı çıktıysa ek olarak 2:15 deki aksiyonuda kaçırmayın ne günlerdi be.https://www.youtube.com/watch?v=ypSQopF5yHw
    Arada canım tank kullanmak isteyince bf5 içinden direk bf4 ü açıyorum hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 23 Aralık 2018; 17:45:6 >

• Bf5 de revuletion pre paketi aldim ne ise yariyor hic birsey anlamadim

• Bu Playstore da TTnetli arkadasimin ki bile yeni uyelikte hata veriyor. Alamadim gitti su oyunu. Almama yardimci olacak varsa Pm atsin lutfen.

Ayak sesleri cidden yok mu ya?

• Origin rusya ve ukrayna'da fiyatlar aynı mı?
  • fırat.ç. kullanıcısına yanıt
    Bende de playstoreye giriş yaparkan üyelik kısıtlaması hatası veriyor.Başka türlü uyguna almayı bilen varsa yardımcı olabilir mi
  • Gtx1060 8gb ram i5 7300hq notebookla acayip drop yiyorum 65 70 olurken fps birden kalabalıkta 25*35 oluyor acayip sinir bozucu oyunun problemi mi yoksa ram den dolayı mı? Texture ayarlari ultra diğerleri low medium karışık çözünürlük 1366x768

• gtx 960m 2gb i7 6700hq ve 16 gb ram ile bf1 i low ayarlarda rahatlıkla oynuyordum bf5i low ayarlarda 55-60 fps ile oynayabilirmiyim? Boşuna satın almış olmayayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mob411

en uygun nerden alabiliriz ?

şuan gtx 560 ti 1gb 256 bit , 8 gb ddr3 ram ve amd fx x6 6100 işlemci ile çok zorlar mı ?

rx 580 filan öneriyorlar sistemsel olarak

bf 1 oynuyorum ama sıcaklık sorunu oluyor bazen
    Çalıştırır ancak çok takılma olur. 8 GB az, en az 16 GB olacak ki darboğazı kessin.
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.