Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] PASIFIC SAVAŞI BAŞLADI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sabotage1907 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
6.701
Cevap
109
Favori
202.933
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> Battlefield V (2018) [ANA KONU] PASIFIC SAVAŞI BAŞLADI!
Giriş
    10411 Mesaj
    Şuan popüler oyun modu ne conquest oynarım ben önceki bf lerde ama sanki bunda başka bir mod daha fazla oynanıyor diye duymuştum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Nak512

Şuan popüler oyun modu ne conquest oynarım ben önceki bf lerde ama sanki bunda başka bir mod daha fazla oynanıyor diye duymuştum.
    Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nak512

Breakthrough.
    |
    |

"The North Remembers"
  • Teğmen
    240 Mesaj
    Eski TTK geldi mi oyuna geri ? ya da ne zaman gelecek bilgisi olan biri bar mı ?
    |
    |

5 dolara kadar alınabilir

|
    |
    ownerplus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar silah tercihlerim harita değişirken değişiyor ? bunun çözümünü bilen var mı?
    |
    |
    SİSTEM: WİNDOWS 10 PRO ORJ./ İ7 8700 K/ ASUS ROG STRİX GTX 2080 Tİ / ASUS PRİME Z370-A/ 32 GB DDR4 4.000 MHZ RAM/ 2 ADET SAMSUNG 850 EVO TOPLAM 1 TB/ 1 ADET 500 GB SAMSUNG M2 SSD/ CORSAİR H100İ V2/ COOLER MASTER H500P / NZXT HUE / ASUS PCE AC68/ CREATİVE 7.1 SES KARTI/ LOGİTECH G810/ G633/ G602/ G840 XL/ Z906/ PS4 PRO
  • Yarbay
    10411 Mesaj
    Breakthrough modunu denedim baya yakın çarpışma olarak geçiyor ama yakın çarpışma için birkaç sorun var oyunda canın düştüğünü farketmek zor tık diye vuruyorlar can düşük olduğu için bunu düzeltmek gerek. Birde ayak seslerinde sorun yaşıyorum son 1 yıldır sadece rainbow six oynadım belki onun etkisinden ses kasmada yetersiz geldi bu oyun ama bfV inerken bf4 açıp oynadım nedense origin oyun indirirken pingi fırlamayan tek oyun bf4 dü neyse aradan geçen 1 yıllık r6 molasının ardından caspian border haritasında yıkılmış direk olan olan A noktasına tankla gittim mekanı ele geçiriyorum birden ilerleme durdu tanktayım ve eski alışkanlığım devreye girdi tamamen hareketsiz kalıp tank içinde ses kasdım ve sağdaki kayalıkların oradan ayak sesi duydum topu çevirip vurmamla düşmanı öldürmem bir oldu yani ses kasmadaki yetersizlik r6 oynamamdan kaynaklanmıyor bfV de bir yetersizlik var.
    Bunların dışında oyun değişik geldi bakalım sevemediğim 40 lvl de bıraktığım bf1 gibi hissettirmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahy -- 22 Aralık 2018; 12:28:11 >
    |
    |

• Yarbay
    14835 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nty35

2 farklı kredi kartı ile deniyorum bi türlü parayı ödeyemiyorum. kore'De de olmadı rusyada da.
    Kredi kartı sorunu yaşayan sanal kart denesin.
    |
    |
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3600 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
  • Yarbay
    10411 Mesaj
    Oyunda çok sorun varmış beta aşamasında hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahy -- 22 Aralık 2018; 15:2:35 >

Yılbaşında ücretsiz olur mu sizce?

1 ayda %50 yiyen bir oyunun o potansiyeli var görünüyor:)

|
    |
    Bahsedilenler: Patren
    Eski Kullanıcı Adı:
    V Panther

Okadar da ölmedi hocam oyun

|
    |
    makik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yarbay
    10411 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: makik

Yılbaşında ücretsiz olur mu sizce?

1 ayda %50 yiyen bir oyunun o potansiyeli var görünüyor:)
    Martta olabilir BR modu çıkıncaya kadar oyuncu kalmıycak gibi

BR tutmaz neden derseniz pahali yap 50 tl pubg gibi serverlar turk kaynasin

|
    |
    ahy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Msi Z370 Pro®AsusROG 2080®Intel® Core™ i7-8700K®2X Kingston 240GB NVMe M.2 SSD®G.Skill Trident Z RGB LED 16GB(2x8) DDR4 3200MHz®Nzxt KrakenX62®Corsair CS750M PSU®ViewSonic XG2730 27"1msQHD®Thermaltake Core V71®CORSAIR K70RGB MK.2
  • Çavuş
    80 Mesaj
    Playstoreden bende alacaktım ama türk telekom üyelikle girince erişim kısıtlaması yazıyor siteye giriş yapamıyorum playstoreden başka nereden hesaplı alabiliriz?
    |
    |

blackout da bu fiyata tutmadı mı ? bu saçma mantıkla çocuk oyunu fartnite pubg den felan daha iyi o zaman

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "
  • Binbaşı
    1693 Mesaj

Hocam eskiden rusya ukrayna falan alınca ingilizce olmazda yamayla ugrasilirdi artik düzeldi mi? Meksika amerika hong kong guney kore falan alirdim bende.

|
    |
    -MoDeStUs- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mustiua

Hocam eskiden rusya ukrayna falan alınca ingilizce olmazda yamayla ugrasilirdi artik düzeldi mi? Meksika amerika hong kong guney kore falan alirdim bende.
    Ukrayna-Rusya:

Supported languages
    English (US), Русский язык

Her oyunda ingilizce olmuyor.Almadan önce bakman lazım desteklediği dillere.
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3600 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
  • Yarbay
    23807 Mesaj
    Oyunu ukranyadan alıp(soranlar oluyor ingilizce mevcut), on saat oynadıkdan sonra iade ettim, BC2, BF3, BF4, BF1 toplam 1000 saaten fazla oynamışımdır, hatta BF3 ve BF4'i ESL'de 5vs5'de hileci dediğiniz relaa gibi oyunculara karşı pro seviyede oynadım fakat bu oyunun(bf5) gun mechanic ve server kısmında(hz, netcode vs.) tamamen bozuk, 0,25 saniyede ölüp öldürüyorsun istediğin kadar iyi oyuncu ol, ilk kim görürse/sıkmaya başlarsa o öldürüyor tepki verme, anlık taktik vs. yapma şansın yok. Üstüne birde bir sürü bug var. Yinede oynamaya devam ediyordum fakat bir saat uğraşıp tryhard oynamak için oluşturduğum tüm ayarlar bir anda durduk yerde silinince yani oyun kendi kendine factory reset attı iyice sinirlenip iade ettim. 5 dolar olursa alırım kafasında değilim yeterki düzelsin yine 150 TL verilir fakat bu oyunun düzelmesi daha zamanı var. Daha bir sürü sorun gözüme çarptı ama bir FPS oyunda temel olarak gun mechanic kısmı iyi olmalı, bu iyi değilse oyun ne kadar iyi olursa olsun oynanmıyor, eski oyunlarda ki doğru çalışan sistemi neden bozmuşlar anlam veremedim. Ayrıca sırf şu battle royal için yeni olulturdukları şu hp regen ve ammo sisteminide düzeltmeleri gerek. Umarım battle royal modu yapacaz diye feda ettikleri oyunu toparlarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 22 Aralık 2018; 20:46:29 >

• Yarbay
    10411 Mesaj
    Yalnız oyun istediğimi hemen vermiyor bf1 çıktığında oyun sonunda hep mvp ekranında yer alırdım sonrada sıktı işte, bunda ilk beşe birkere girebildim o yüzdenmidir ne hep bir oynama isteği var içimde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Aynen orayi kontrol ediyordum da rusyada.baktım hic ingilizce yok gibiydi sonra bakmadim. Teşekkür ederim cevap için.

|
    |
    -MoDeStUs- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.