Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (205. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
344.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: makik

Yılbaşında ücretsiz olur mu sizce?

1 ayda %50 yiyen bir oyunun o potansiyeli var görünüyor:)
    Martta olabilir BR modu çıkıncaya kadar oyuncu kalmıycak gibi
  • BR tutmaz neden derseniz pahali yap 50 tl pubg gibi serverlar turk kaynasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstoreden bende alacaktım ama türk telekom üyelikle girince erişim kısıtlaması yazıyor siteye giriş yapamıyorum playstoreden başka nereden hesaplı alabiliriz?
  • aha gene yok 5 euro olur mu yok ücretsiz olur mu diyen gereksiz tipler gelmiş. oyunun gelişip daha iyi bir noktaya gitmesini ümit etmek yerine tam tersini isteyen zerzevatlar.

blackout da bu fiyata tutmadı mı ? bu saçma mantıkla çocuk oyunu fartnite pubg den felan daha iyi o zaman
  • Hocam eskiden rusya ukrayna falan alınca ingilizce olmazda yamayla ugrasilirdi artik düzeldi mi? Meksika amerika hong kong guney kore falan alirdim bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustiua

Hocam eskiden rusya ukrayna falan alınca ingilizce olmazda yamayla ugrasilirdi artik düzeldi mi? Meksika amerika hong kong guney kore falan alirdim bende.
    Ukrayna-Rusya:

Supported languages
    English (US), Русский язык

Her oyunda ingilizce olmuyor.Almadan önce bakman lazım desteklediği dillere.
  • Oyunu ukranyadan alıp(soranlar oluyor ingilizce mevcut), on saat oynadıkdan sonra iade ettim, BC2, BF3, BF4, BF1 toplam 1000 saaten fazla oynamışımdır, hatta BF3 ve BF4'i ESL'de 5vs5'de hileci dediğiniz relaa gibi oyunculara karşı pro seviyede oynadım fakat bu oyunun(bf5) gun mechanic ve server kısmında(hz, netcode vs.) tamamen bozuk, 0,25 saniyede ölüp öldürüyorsun istediğin kadar iyi oyuncu ol, ilk kim görürse/sıkmaya başlarsa o öldürüyor tepki verme, anlık taktik vs. yapma şansın yok. Üstüne birde bir sürü bug var. Yinede oynamaya devam ediyordum fakat bir saat uğraşıp tryhard oynamak için oluşturduğum tüm ayarlar bir anda durduk yerde silinince yani oyun kendi kendine factory reset attı iyice sinirlenip iade ettim. 5 dolar olursa alırım kafasında değilim yeterki düzelsin yine 150 TL verilir fakat bu oyunun düzelmesi daha zamanı var. Daha bir sürü sorun gözüme çarptı ama bir FPS oyunda temel olarak gun mechanic kısmı iyi olmalı, bu iyi değilse oyun ne kadar iyi olursa olsun oynanmıyor, eski oyunlarda ki doğru çalışan sistemi neden bozmuşlar anlam veremedim. Ayrıca sırf şu battle royal için yeni olulturdukları şu hp regen ve ammo sisteminide düzeltmeleri gerek. Umarım battle royal modu yapacaz diye feda ettikleri oyunu toparlarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 22 Aralık 2018; 20:46:29 >

• Yalnız oyun istediğimi hemen vermiyor bf1 çıktığında oyun sonunda hep mvp ekranında yer alırdım sonrada sıktı işte, bunda ilk beşe birkere girebildim o yüzdenmidir ne hep bir oynama isteği var içimde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen orayi kontrol ediyordum da rusyada.baktım hic ingilizce yok gibiydi sonra bakmadim. Teşekkür ederim cevap için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Oyunda çok sorun varmış beta aşamasında hala.
    Oyunda en buyuk sikinti map bitince donup kapaniyor oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Oyunu ukranyadan alıp(soranlar oluyor ingilizce mevcut), on saat oynadıkdan sonra iade ettim, BC2, BF3, BF4, BF1 toplam 1000 saaten fazla oynamışımdır, hatta BF3 ve BF4'i ESL'de 5vs5'de hileci dediğiniz relaa gibi oyunculara karşı pro seviyede oynadım fakat bu oyunun(bf5) gun mechanic ve server kısmında(hz, netcode vs.) tamamen bozuk, 0,25 saniyede ölüp öldürüyorsun istediğin kadar iyi oyuncu ol, ilk kim görürse/sıkmaya başlarsa o öldürüyor tepki verme, anlık taktik vs. yapma şansın yok. Üstüne birde bir sürü bug var. Yinede oynamaya devam ediyordum fakat bir saat uğraşıp tryhard oynamak için oluşturduğum tüm ayarlar bir anda durduk yerde silinince yani oyun kendi kendine factory reset attı iyice sinirlenip iade ettim. 5 dolar olursa alırım kafasında değilim yeterki düzelsin yine 150 TL verilir fakat bu oyunun düzelmesi daha zamanı var. Daha bir sürü sorun gözüme çarptı ama bir FPS oyunda temel olarak gun mechanic kısmı iyi olmalı, bu iyi değilse oyun ne kadar iyi olursa olsun oynanmıyor, eski oyunlarda ki doğru çalışan sistemi neden bozmuşlar anlam veremedim. Ayrıca sırf şu battle royal için yeni olulturdukları şu hp regen ve ammo sisteminide düzeltmeleri gerek. Umarım battle royal modu yapacaz diye feda ettikleri oyunu toparlarlar.
    Evet bak cok gyzel yere deginmissin. Bf4 te de bundan sikayetciydim. Hardcore oyuncular icin silahli catismalar cop. Araclarla muthis zevkliydi tabi oyun. Bf5 te de durum boyleyse yazik olmus. Hani muadili pek oyun da yok ki alalim.

• 36 kullanıcısına yanıt
    Onu hiç yaşamadım ama baya okudum bence sorun nvidia sürücüsüyle alakalı amd de bunu yaşayan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 22 Aralık 2018; 20:55:12 >
  • Arkadaşlar hediye alacağım, playstore hesabım yok açıyorum giriş yapmıyor.

Ukrayna için kullanabileceğim ban yemeyeceğim bir vpn var mı ?
  • Oyun geçişlerindeki takılma düzelmiş galiba. Continue deyince direkt geçiyor takılmadığı zaman bile geç tepki veriyordu o buton şuan sıkıntısız.
  • Bf de tdm ile hiç işim olmazdı deneyim dedim baya zevk aldım açıkcası.
    Birde silah tutuşu reload animasyonu falan hoşuma gidiyor bu oyunun reload animasyonu için farcry 5 almışlığım var çok hoşuma gitmişti o mavi silahla

• quote:

Onu hiç yaşamadım ama baya okudum bence sorun nvidia sürücüsüyle alakalı amd de bunu yaşayan varmı?
    Benimki geforce bilemicem

• 36 kullanıcısına yanıt
    Bi kesim yaşıyor bi kesim yaşamıyor ne olabilir diye düşününce ekran kartı geldi aklıma buna sebep olabilecek.

• quote:

Bi kesim yaşıyor bi kesim yaşamıyor ne olabilir diye düşününce ekran kartı geldi aklıma buna sebep olabilecek.
    Belki ekran kartindan olabilir fakat bu hatayi birisi bf5 e ve nvdia ge force yetkililerine bildirmek gerekiyor . Oyun kapandigi log hata dosyasini yollamak lazim yada bizim bakmamiz lazim neyden oyun cokuyor goremiyoruz

• Gtx 970 ile hicbir sekilde sorun yasamadim söylenene benzer. O olayin farkli bir sebebi olmali. Belki temiz driver kurulumu ile cözülebilir denenmediyse.
  • Pc de serverlar dolu mu nasıl arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.