Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] PASIFIC SAVAŞI BAŞLADI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
6.784
Cevap
108
Favori
205.149
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> Battlefield V (2018) [ANA KONU] PASIFIC SAVAŞI BAŞLADI!
Giriş
    122 Mesaj
    Son gelen güncellemeden sonra dx11 ile ultra ayarda hıc bir sıkıntı yaşamama rağmen dx12 ultra alınca ki sadece kaplama ayarını ultraya alınca bile bir şey oluyor fps 15 e geliyor. High alıyorsun tavan yapıyor. Bir bug mu anlamadım ama normalde ultra dx11 de sorun hiç olmuyor
    |
    |

• Yarbay
    3098 Mesaj

Teşekkür ederim hocam,sorunun çözülmesine sevindim.
    |
    |
    ipee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2029 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Oyunu severek oynamaya devam ediyorum fakat Alman, İngiliz takımları çok baydı. Bu konuda pek bilgim yok, bilgisi olanlara sormak isterim ki tıpkı BF1de olduğu gibi gelecek güncelleme paketleriyle birlikte Ruslar, Amerikalılar ve Japonlar mı eklenecek yoksa oyun böyle iki ülkeyle mi sınırlı kalacak ? BF1 gibi her güncellemede bir ülke getirilirse hoş olur. Japon-Amerikan Pasifik savaşları bomba bir malzeme oyun için mesela. İnşallah eklenir.
    Bu arada sorduğum sorunun cevabını ayarları kurcalarken kendim buldum. Oyunda Alman askerlerinin garip aksanlı "we have lost objective ZEEZAAA" şeklinde telsiz konuşmalarından fazlaca irrite olduğumdan ayarlardan kapatmaya karar verdim. BF1'deki abla konuşsa iyiydi aslında. BF4 tarzı yapmışlar telsizi. Neyse, baktım ayarlardan kapatılamıyor ama dili değişiyor. Seçenekler arasında İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, iki çeşit İspanyolca, Lehçe, Rusça, Japonca, Portekizce ve Arapça mevcut. Ayar değiştiğinde kadın ve erkek askerlerin seslendirmesi de aynen değişiyor. Bu demek ki ileride oyuna eklenecek olan ülkeler bunlar ve seslendirmeleri hazır şekilde.
    |
    |

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM S3 Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

• Yüzbaşı
    285 Mesaj
    Arkadaşlar bana oyundaki V1 roketi kullanımı hakkında bilgi verebilir misiniz? Bana 41000 puanda gösteriyor adam 10000 de atıyor. Acaba bende ne eksik bilgi verebilecek biri var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı:

Ryzen islemcimi hocam.

Alıntıları Göster
    I7 8700

|
    |

Orijinalden alıntı: teqnyc

Arkadaşlar bana oyundaki V1 roketi kullanımı hakkında bilgi verebilir misiniz? Bana 41000 puanda gösteriyor adam 10000 de atıyor. Acaba bende ne eksik bilgi verebilecek biri var mı?
    41.500 puan olduğunda "B" tuşuna basılı tutarak üstteki seçenekten seçersiniz. Sonra size verdiği dürbün ile düşmesini istediğiniz yeri işaretlersiniz. Sonra şanslıysanız bumm

10.000 puanda alınamaz.
    |
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj
    Ama adama scoreboardda bakıyorum 10000 küsür puan ve kullanıyor Acaba ben mi eksik bir şey yapiyorum ya da onun puanı farklı mı yapılıyor bir çözemedim.

Adamın puanı değil içinde olduğun squad puanı 41.000 olmalı.Ayrıca V1 çağırabilmek için squad lideri olman lazım.
    |
    |
    teqnyc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bende v1 görevinde takıldım maalesef ve bu gün gece sanırım görev süresi doluyor...squad puanı 41 bin olunca squad lideri v1 kullanıncada görevi yapmış olcak mıyız yoksa ille lider biz olup biz mi kullanmalıyız
    |
    |

Orijinalden alıntı: [F][u][r][k][a][n]

Assault sınıfına yeni silah eklendi arkadaşlar

BF1'de ki favori silahım gelmiiiş! süngüsü de olsa bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Prezidente -- 19 Aralık 2018; 14:7:46 >

knives are cool, rock is cool, couzin ED is cool, Lazlow sucks..i love sLuts!!

ATATÜRK DÜŞMANI SOYSUZ KÖPEKLERE KARŞI!

• Binbaşı
    1712 Mesaj

Silahın bacakları olduğu için süngü yok maalesef Bir de ek olarak henüz bu silaha görev atanmamış gözüküyor ama altın kaplama için silah görevini yapmamız gerektiğini söylüyor
    |
    |
    El Prezidente kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

BF1'de de bipod vardı silahta ama ekstradan süngü de vardı.
    |
    |
    [F][u][r][k][a][n] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

knives are cool, rock is cool, couzin ED is cool, Lazlow sucks..i love sLuts!!

ATATÜRK DÜŞMANI SOYSUZ KÖPEKLERE KARŞI!

• Yarbay
    23817 Mesaj
    BF1'den kopyala yapıştır bir useless silah daha.
    |
    |

• Çavuş
    94 Mesaj
    Rıbeyrolles benim hiçbir menüde gözükmüyor,seri ateş eden silahlar bazı oyunda tek tek atıyor,görev puanı tamamlanıp açılmış silahlar kapalı gözüküyor,racon sınıfında bıçak fırlatma çoktan açılmış olmasına rağmen,silah seçme menüsünde kilitli gözüküyor ve oyunda kimin sizi öldürdüğünü görmek çok zor

|
    |
    Arkadaşlar bir sorum olucak. Oyuna her girdiğimde hikaye modu başlıyor engel olamıyorum ancak space basıp norveç mapinde hikayenin başlamasını hızlandırıyorum çıkış yapmak için.. Hikaye modunun baslaması sona erince çıkış yapıp onlyn moda girebiliyorum. Ayrıca her girdiğimde mouse,görüntü ayarlarım sıfırlanıyor. Yardımcı olabilcek varmı?

Konunun ilk sayfasında çözümü var.

|
    |
    ozgur4591 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teşekkür ederim
    |
    |
    sabotage1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Spawn noktası nasıl oluşturabiliyoruz arkadaşlar? Bazen oluyor haritada nokta şeklinde gözüküyor ve squad'ımızdan birisi yerleştirmiş oluyor.
son dakika
Mobilya Takımları
seo paketleri
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.