Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (197. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.928
Cevap
86
Favori
344.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her tarafta bir TTK muhabbetidir almış başını gidiyor..
  • Dün recon oynarken 33 kill-5 death ile bitirdim Aerodrome Conquest haritasını. Yaptığım killerin hepsi yakın mesafe. En iyi squad olduk görev yaparak. Oyunda son bayrağı da benim Roket sayesinde aldık, bir anda bayrak temizlendi. En sonda da 10 ticket falan varken bir rifle grenade ile 3 kill alınca son bayrağı aldık.

Oyuna alıştım, artık karşı takım bizi ezse bile pozitif K/D ile bitiriyorum hep. Bazen aptal saptal glitchler buglar çıldırtıyor ama yapacak birşey yok maalesef. Özellikle şu bir yerden atlama animasyonu 10 defada en az 3 kez buglu oluyor tam da bir kapışmanın ortasında mal gibi ölüyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erwin -- 17 Aralık 2018; 9:18:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Şu haline 100 lira bile fazla.

Alıntıları Göster
    aga sen oyunu ciddi ciddi sildin şimdi dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

aga sen oyunu ciddi ciddi sildin şimdi dimi?

Alıntıları Göster
    Oyunu silmiştim güncelleme gelince yüklemek için yükledim sonra.

Onun dışında kafamda silmedim henüz ama sinir bozucu bir hali var şuan. Askıya aldım diyelim
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    eminim düzelecektir.. sadece DICE insanlar biraz daha BF1 oynasın istiyor.
  • Origin basic sürem bitiyor bugün oyunun ilacı çıkmış zaar.Sp sini de öyle bir oynayayım.Last tiger hoş duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Dün recon oynarken 33 kill-5 death ile bitirdim Aerodrome Conquest haritasını. Yaptığım killerin hepsi yakın mesafe. En iyi squad olduk görev yaparak. Oyunda son bayrağı da benim Roket sayesinde aldık, bir anda bayrak temizlendi. En sonda da 10 ticket falan varken bir rifle grenade ile 3 kill alınca son bayrağı aldık.

Oyuna alıştım, artık karşı takım bizi ezse bile pozitif K/D ile bitiriyorum hep. Bazen aptal saptal glitchler buglar çıldırtıyor ama yapacak birşey yok maalesef. Özellikle şu bir yerden atlama animasyonu 10 defada en az 3 kez buglu oluyor tam da bir kapışmanın ortasında mal gibi ölüyorsun.
    Bende oyuna iyice alismak icin bf1 i sildim yapacak birsey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende oyun geçişlerinde takılmanın dışında bir de recon silahlarının mesafeleri de ayarlanmıyor V ile.
  • Oyuncu sayısı ne durumda? satış rakamları BF1 in bile çok çok gerisinde kalmış. Zaten gördüğüm kadarıyla bir çok hardcore BF fanı oyunu beğenmemiş. Haritalar da çok kısıtlı BF1 in 30 a yakın haritası bile yetersiz geliyordu BF5 de altı üstü 8 harita var yani çok mu zor oyunla birlikte 20+ harita çıkarmak? illa aylar sonra DLC adı altında çıkaracaksın.
  • quote:

Bende oyun geçişlerinde takılmanın dışında bir de recon silahlarının mesafeleri de ayarlanmıyor V ile.
    Hangi silahı kullanıyorsan o silahın özelliklerinden mesafe ayarlama özelliğini aktif etmen gerekiyor.

• quote:

Bende oyun geçişlerinde takılmanın dışında bir de recon silahlarının mesafeleri de ayarlanmıyor V ile.
    Hocam silah geliştirmeleri kısmından açacaksın onu. Genelde en altta oluyorlar Level 4'lük geliştirme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Hocam silah geliştirmeleri kısmından açacaksın onu. Genelde en altta oluyorlar Level 4'lük geliştirme.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler akşam bakacağım.@Winter Is Coming
  • bir türlü ısınamadım hala aklım bf1de ve dönüp dönüp bf1 oynuyorum :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destny

bir türlü ısınamadım hala aklım bf1de ve dönüp dönüp bf1 oynuyorum :/
    Benim gibi yap direkt sil ouunu

• Oyun atmosferi öyle garip ki; 2.dünya savaşı desen değil, modern desen o da değil. Sanki ne olacağı konusunda kararsız kalmışlar Bir sonraki oyunda günümüz dünyasında geçer umarım.

Dipnot: Oyun kendini oynattırıyor, güzel oyun. Tek eksiklik atmosfer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [F][u][r][k][a][n] -- 17 Aralık 2018; 18:4:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [F][u][r][k][a][n]

Oyun atmosferi öyle garip ki; 2.dünya savaşı desen değil, modern desen o da değil. Sanki ne olacağı konusunda kararsız kalmışlar Bir sonraki oyunda günümüz dünyasında geçer umarım.

Dipnot: Oyun kendini oynattırıyor, güzel oyun. Tek eksiklik atmosfer
    Yoogg sicaggkkk

• quote:

Orijinalden alıntı: Humboldt

Bot mu dersiniz, aim mi dersiniz, makro mu ne derseniz hepsi var.

Hele birinin videosu var lafta parmakla gösterilen oyuncu diye relaa isimli oyuncu resmen oyunu sildirecek bana.

Adam gibi oynasan ne olacak oyunu sanki illa bir hile başvurusu olacak. Anca kendini kandırırsın iyi oyuncu görünüp fos birisindir anca.

Millet 50 rütbe ve full silah açmak için nelere paralar veriyor görseniz.

The division 2 de anti cheat özelliği işe yararsa büyük ihtimal bf serisini bırakıp td ye geçeceğim gibi.
    Her bf oyununda hileden ağlayanlar peydah oluyor nedense.. bizmi farklı oyunu oynuyoruz yoksa sizmi belli değil..

Muhakkak hile kullanan var, ancak bunu öyle bir abartmışsın ki görende sanır hileden geçilmeyen leş bir oyun var ortada.. oyunu alacaklar böyle uyduruk cümlelere kulak vermesin..

Çünkü yaşadığı her olayı abartma mevzusu sadece bizim millete has bir durum..

Oyundaki sıkıntı her bf nin çıkışında olduğu gibi optimize sıkıntıları ve saçma sapan hatalar bunlarda düzeliyor zamanla.. yapacak bir şey yok alıştık biz..

• quote:

Orijinalden alıntı: tropeus77

Her bf oyununda hileden ağlayanlar peydah oluyor nedense.. bizmi farklı oyunu oynuyoruz yoksa sizmi belli değil..

Muhakkak hile kullanan var, ancak bunu öyle bir abartmışsın ki görende sanır hileden geçilmeyen leş bir oyun var ortada.. oyunu alacaklar böyle uyduruk cümlelere kulak vermesin..

Çünkü yaşadığı her olayı abartma mevzusu sadece bizim millete has bir durum..

Oyundaki sıkıntı her bf nin çıkışında olduğu gibi optimize sıkıntıları ve saçma sapan hatalar bunlarda düzeliyor zamanla.. yapacak bir şey yok alıştık biz..

Alıntıları Göster
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destny

bir türlü ısınamadım hala aklım bf1de ve dönüp dönüp bf1 oynuyorum :/
    Alışkanlık.. Bf1 dede dönüp dönüp bf4 oynuyorduk.. 1 e alışmak daha zor olmuştu..

• Bizim milleti tanıyoruz yapamayınca ben yapamadım demez karşıda hile var der.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.