Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (190. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
344.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Teknisyeni

az önce 656mb boyutunda güncelleme geldi
    Çökme sorunları için yapılmış
  • _GRKM_ kullanıcısına yanıt
    2 k da 144 hz de PanzerStorm harıtasında hıc fps dususu yasamadım ımzamdakı sıstemde genelde 100-103 fps cıvarında. Takılmada yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 11 Aralık 2018; 17:40:22 >
  • 15.28 Gb güncelleme geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan445

Alan varmı? Benim access 10 Aralık bitti. 7 günlük kodla yeniden basic oldu. Silahı aldım

Erken siparişle deluxe aldık verirler heralde... Güncellemeyi yapıyorum bakıcam birazdan.
  • 1..tides of war görevleri için o menüden mi ille play demeliyiz? normal conquest oynasam o görevlere sayıyor mu? çünkü tides of war ne zaman oynasam zaten conquest modunu oynatıyor

2..kazandığımız krediler ile sadece kozmetik şeyler mi satın alabiliyoruz..cod da ki gibi extended mag susturucu falan filan yok mu?

3..tank ya da uçağa respawn olmak dışında bunlara nasıl binebilirim? hiç boş tanka rastlamadım..ilk respawn olduğumuzda mı kapmalıyız..yoksa respawn noktaları mı var tanklarla uçakların

4..class custom menüsünde örnek veriyorum assault classında selec-t combat role sekmesinde light infantry ve vehicle buster seçenekleri var..aralarındaki fark nedir?

5..yine class customda allied ve axis forces diye 2 seçenek var..2 farklı assault class oluşturabiliyoruz manasına mı geliyor?

6..bazı görevleri anlamıyorum..strumgewehr mastery IV görevinde benden şunu istiyor..kill 60 enemies while attacking an objektive...onlar bayrağa saldırıken mi yoksa ben saldırıken kill aldıklarımı mı sayacak..çünkü naapsam çok yavaş ilerliyor...ayrıca sadece strumgewher ile kill mi almalıyım yoksa assaullt sınıfında başka silahla alsamda sayılır mı?

sorular az uzun oldu kusur bakmayın..ama madde madde cevaplayacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum..oyunu iyice kavramak istiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: enesemre

1..tides of war görevleri için o menüden mi ille play demeliyiz? normal conquest oynasam o görevlere sayıyor mu? çünkü tides of war ne zaman oynasam zaten conquest modunu oynatıyor

2..kazandığımız krediler ile sadece kozmetik şeyler mi satın alabiliyoruz..cod da ki gibi extended mag susturucu falan filan yok mu?

3..tank ya da uçağa respawn olmak dışında bunlara nasıl binebilirim? hiç boş tanka rastlamadım..ilk respawn olduğumuzda mı kapmalıyız..yoksa respawn noktaları mı var tanklarla uçakların

4..class custom menüsünde örnek veriyorum assault classında selec-t combat role sekmesinde light infantry ve vehicle buster seçenekleri var..aralarındaki fark nedir?

5..yine class customda allied ve axis forces diye 2 seçenek var..2 farklı assault class oluşturabiliyoruz manasına mı geliyor?

6..bazı görevleri anlamıyorum..strumgewehr mastery IV görevinde benden şunu istiyor..kill 60 enemies while attacking an objektive...onlar bayrağa saldırıken mi yoksa ben saldırıken kill aldıklarımı mı sayacak..çünkü naapsam çok yavaş ilerliyor...ayrıca sadece strumgewher ile kill mi almalıyım yoksa assaullt sınıfında başka silahla alsamda sayılır mı?

sorular az uzun oldu kusur bakmayın..ama madde madde cevaplayacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum..oyunu iyice kavramak istiyorum :)
    1..Conquest modunda oynayınca görevleri yerine getirdiğinizde yapıyor sayılıyorsunuz.

2..Şu an için kozmetik. İleride güncelleme gelir mi bilemiyorum.

3..Tank ve ya uçak boş olunca takım ana merkezinde sayı olarak belirtiliyor. Aracın üstüne tıklayarak araç alabiliyorsun.

4..Oyunda açıklama kısmında yazıyordu şu an aklımda değil maalesef.

5..O seçenekler takımlar için. Allied takımı ve Axis takımı için ayrı silah seçenekleri ayarlanabiliyor. Savaşda Allied iseniz ona ayarladığınız silah takımıyla oynuyorsunuz. Oyun içinde değiştirilebiliyor. Bf1 gibi 3 adet farklı kombinasyon yapılamıyor.

6..Saldırı yaparken evet. Master görevleri uzun soluklu olabiliyor. Hangi sınıfın Master görevi ise o silah ile görev tamamlanabiliyor.

Yanıldığım ve ya eklemek isteyen varsa alıntı yapabilir

• Anlamis degilim bu oyunda 5 dk olmadan sunucuyla baglantiniz kesildi diyor.Diger tum oyunlarim sorunsuz. boyle problem yasayan varmi ?
  • Arkadaşlar bir sorum var bu yeni büyük güncelleme ve en son nvidea driver uptade geldikten sonra dx 12 oynadığımda bir den bire 15-20 dk içinde fps 20 lere düşüyor baya drop yiyorum. Ve çıkmak zorunda kalıyorum. Dx 11 de bir sorun yok ama daha önce güncelleme gelmeden böyle bir şey başıma gelmiyordu. En son uptade ile oldu yani var mıdır başına gelen ?

GTX 980ti zotac gpu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enerche -- 11 Aralık 2018; 19:52:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe_V

2 k da 144 hz de PanzerStorm harıtasında hıc fps dususu yasamadım ımzamdakı sıstemde genelde 100-103 fps cıvarında. Takılmada yok.
    hocam benim sistem de neden böyle..alta yazıyor sistemim 2K da diğer haritalar da 100-119..Panzerstorm da 60-85 arası.
    Ben dx 11 oynuyorum sen DX12 oynuyor olabılırmısın ?
  • Bende dx11 de oynuyorum hocam ultra ayarlar da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende aynı sekılde. ama ben panzerı bır serverda denk gelldım 64 kıs olarak conquest oıynadım bunuda belırteyım.
  • Serverların doluluk oranı nasıl? Her yerde oyun az sattı yazıyorlar alsam mı bilemedim...

• conguwest oynarken su Fransız harıtası bol yesıllıklı olanda bırden 54 oldu fps tank ıle gezerken sonra yer kaplamazları blurlastı. cımenler fılan ılerleyınce duzelıyor sonrasındada oyundan attı. ekran kartı ısısı 64 derece oysakı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe_V

conguwest oynarken su Fransız harıtası bol yesıllıklı olanda bırden 54 oldu fps tank ıle gezerken sonra yer kaplamazları blurlastı. cımenler fılan ılerleyınce duzelıyor sonrasındada oyundan attı. ekran kartı ısısı 64 derece oysakı.
    o harita da bence bir sıkıntı var
  • Oyun sonunda diğer haritaya geçerken yaptığı sorunu yine yaptı. Bu düzelene kadar oynamayı düşünmüyorum..
  • Harita değişirken oluşan sorun hala devam ediyor. 2 kere başıma geldi bu akşam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimmDD -- 12 Aralık 2018; 6:30:27 >
  • iyi günler i3 4160 gtx750ti 8gb ram sistemimin özellikleri bu şekilde monitörümün çözünürlüğü 1366x768 oyunu satın alsam kasma yaşar mıyım? yorumlara bakınca i5 sistemlerde bile kasma yapıyormuş kararsız kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: SelimmDD

Harita değişirken oluşan sorun hala devam ediyor. 2 kere başıma geldi bu akşam.
    Oyunu nasıl satın aldınız?

Origin Access basic almıştım sonra key gelince keyi girip devam ettim. Acaba bununla alakalı olabilir mi?

Herkeste olmuyor çünkü bazılarında oluyor acaba aynı şekilde yapanlarda mı meydana geliyor bu sorun.

Ek olarak kütüphanede 2 tane BFV görünüyor bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 12 Aralık 2018; 10:4:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CTKE

Serverların doluluk oranı nasıl? Her yerde oyun az sattı yazıyorlar alsam mı bilemedim...
    ??

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.