Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] FIRESTORM (BATTLE ROYALE) RESMİ OYNANIŞ VİDEOSU YAYINLANDI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Zealotone Daha Az
1 Kayıtlı Üye
5.089
Cevap
92
Favori
130.932
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> Battlefield V (2018) [ANA KONU] FIRESTORM (BATTLE ROYALE) RESMİ OYNANIŞ VİDEOSU YAYINLANDI!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1953 Mesaj
      08 Aralık 2018 21:42:08
      quote:

Orijinalden alıntı: GameboyColor

Noel pampa getircek heralde kartı

Alıntıları Göster
      Ilk ciktigi gun europapa getirdi zaten oyun eksikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      840 Mesaj
      08 Aralık 2018 21:50:14
      Vpn ile almayın kesinlikle tavsiye etmiyorum, 6 yıllık hesabımı banladılar ve kesinlikle dönmüyorlar. Tüm oyunlarımı vpn ile almıştım daha öncesinde. Fifa 19 ve bf5'te %70 banlıyorlar dikkat edin. Ucuz alacağım diye hesabınızdan olmayın.

# Akeno Himejima #
    • Yarbay
      13528 Mesaj
      08 Aralık 2018 22:26:27 Konu Sahibi
      11 Aralık'ta yeni bir güncelleme gelecek..

Ufak bir güncelleme ve çökme gibi hatalara odaklı olacak
      |
      |

(ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2
    • Binbaşı
      1761 Mesaj
      08 Aralık 2018 22:35:45

Hiç alakası yok. Ben Tüm bf ve fifa serisini vpn ile aldım hiç birinde banlanma vs yaşamadım. Vpn konusunda dikkat etmeniz gereken olay ücretli vpn kullanmanız. Ücretsiz vpn'ler ile alım yapmaya çalışırsanız bu gibi durumu yaşamanız gayet doğal ve normal. Geçmiş olsun diyorum.
      |
      |
      HankMoodies kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      840 Mesaj
      08 Aralık 2018 22:40:01

Zaten ücretli ve yaklaşık 60-70 işlemim var vpn ile. Origin Access basic'e dahil olan tüm oyunlar vardı hesabımda. Origin chat tek tek söylüyor neden banladıklarını zaten. Üstelik bir arkadaş vasıtası ile Skype üzerinden bile konuştuk destek ile aynı şeyi söylediler. Olayın içinde olduğum için biliyorum hocam neden banlandığımı. Tabi ki seçim alacak olanın. Ama riski var bilmeleri hakları diye düşünüyorum.
      |
      |
      WinKy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Akeno Himejima #
    • Binbaşı
      1761 Mesaj
      08 Aralık 2018 22:47:56

Oyunu almaya çalışırken hata aldığınızda ısrarla 3-5 defa daha denerseniz ban kaçınılmaz olur. Ücretli vpn olunca hiç hata almıcağınız anlamına gelmez. İp'de sorun vardır hata alıyorsunuzdur. Bu durumda baska ücretli vpn satın alıp yeni almış olduğunuz vpn ile satın almayı denemeniz gerek. Hea şimdi öyle iş mi olur. Ben her hata aldığımda yeni vpn mi satın alacağım diyebilirsiniz. Bununda bir çözümü var. Vpn firmalarının geneli 1 ay içinde iade işlemi gerçekleştiriyorlar. Vpn'i satın alıp 1 kere oyun alımında kullanıcaksınız ardından vpn'i iade edeceksiniz. Hatta forumda BMW adlı forumdaş'da oyun alırken sorun yaşadı. Dediklerimi yaptı hiç sorun sıkıntı yaşamadan oyununu aldı.
      |
      |

• Yüzbaşı
      840 Mesaj
      08 Aralık 2018 22:53:43

Hocam ısrar etmeyim ben en iyisi anlaşamayacağız 3-5 defa denemedim zaten biliyorum bu işlerin nasıl olduğunu. Bir kere hata verince ikinci defa denemedim şimdiye kadar. Tek seferde de aldım hep hata olmadan. Vpn ile almak ban sebebidir, bunun kullanıcı hatasıyla olduğuna neden bu kadar ısrar ettiğinizi anlayamadım. 10 hesaptan 3'üne ban atsalar size denk gelmemiş olabilir ama ban mevzusu bir gerçek tıpkı bana olan gibi. Bu arada internet ortamında ilk defa hesabım banlandı kader kısmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 8 Aralık 2018; 22:59:24 >
      |
      |
      WinKy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Akeno Himejima #
    • Yarbay
      11008 Mesaj
      08 Aralık 2018 23:36:27

Hocam banka kartımı kullandın ?

|
      |

Katılım zamanı: 04 Haziran 2001
      Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
    • Binbaşı
      1669 Mesaj
      09 Aralık 2018 00:44:12
      Daha önceden sise denk gelmedim. Güncellemeden sonra geldi herhalde. Hoşuma gitti.

-

Dipnot: Bazı çuval barikatlar bazukalar ile tek seferde parçalanamıyor artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [F][u][r][k][a][n] -- 9 Aralık 2018; 0:46:16 >

• Yarbay
      2912 Mesaj
      09 Aralık 2018 00:44:22
      Arkadaşlar bf5 pc için oyun grubu var mı ? beni de eklerseniz sevinirim
      |
      |

İşlemci: i5 9600Kİşlemci Soğutucu: H115i Pro RGB Ekran Kartı: MSI VENTUS RTX 2080 Ti Anakart: Maximus XI Formula Psu: Corsair HX1200 Kasa: Phanteks P350x Ram: HyperX Predator DDR4 RGB 2x8GB 4000mhz Monitör: Samsung LC27HG70QQMXUF 27" 1ms 144Hz Mouse: Razer Naga Trinity Klavye: Logitech G15 Kulaklık: Razer Hammerhead V2 Pro
    • Yarbay
      22817 Mesaj
      09 Aralık 2018 01:16:26
      VPN ile satın aldıkdan sonra ban yiyince oyunun parasını iade ediyorlar mı?
      |
      |

• Yüzbaşı
      995 Mesaj
      09 Aralık 2018 05:44:29

Ayak sesi derken. Zaten çıkıyor ve simdiye kadarki duyduklarim icinde en iyi sese sahip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Patren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      190 Mesaj
      09 Aralık 2018 11:27:31
      Bu görevde ne isteniyor?

Kill 30 enemies while hip fringe.

• Binbaşı
      1524 Mesaj
      09 Aralık 2018 14:26:21

Dürbün açmadan 30 düşman öldürmen lazım.
      |
      |
      ironmaster17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      11008 Mesaj
      09 Aralık 2018 15:08:01

Ayak sesleri bazen adam sana rushlayınca çıkmıyor.

|
      |
      ipee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım zamanı: 04 Haziran 2001
      Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
    • Binbaşı
      1360 Mesaj
      09 Aralık 2018 16:37:22
      PanzerStorm şimdi oynama fırsatım oldu fps rezalet ya..Sistemim aşağıda yazıyor bu sistemle 60 fps kadar düşüyor..Diğer haritalar da 100-119 fps arasıydı.

||Intel Core i7-7800X||Corsair Vengeance DDR4 24 GB (16+8) 3000Mhz||MSI 1080 Tİ TRİO 11 GB||LG 34" 34UC79G-B|| Origin ID : GRKM_LXI
    • Binbaşı
      1161 Mesaj
      10 Aralık 2018 01:15:02
      Oyunu neredeyse 1 aydır hergün oynuyorum, bir ben mi keyif alıyorum bu forumda yahu? Vpn ile aldım, bir iki defa hariç çökme veya siyah ekran yaşamadım, fps düşmüyor, maşallah sorunsuz takılıyorum. İlk defa şanslı çıktım desem yeridir.

1942'den Bf5'e kadar tüm seriyi oynadım, heroes dahil, en çok saran bu oldu beni. Bu keyfi en son Bf2'de karkand oynarken almıştım desem yeridir.
      İyi oyunlar herkese, PTFO oynayanlar origin'den ekleyebilir: Paratoner

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Binbaşı
      1669 Mesaj
      10 Aralık 2018 02:42:18
      quote:

Orijinalden alıntı: MesutBY

Oyunu neredeyse 1 aydır hergün oynuyorum, bir ben mi keyif alıyorum bu forumda yahu? Vpn ile aldım, bir iki defa hariç çökme veya siyah ekran yaşamadım, fps düşmüyor, maşallah sorunsuz takılıyorum. İlk defa şanslı çıktım desem yeridir.

1942'den Bf5'e kadar tüm seriyi oynadım, heroes dahil, en çok saran bu oldu beni. Bu keyfi en son Bf2'de karkand oynarken almıştım desem yeridir.
      İyi oyunlar herkese, PTFO oynayanlar origin'den ekleyebilir: Paratoner
      Ben de 120 küsür saati devirdim oyunda. Oyun beni fazlasıyla tatmin etti. Bazen çökmeler oluyor ama oyunun keyfini baltalamıyor. Gelecek güncellemeler ile düzeleceğini umuyorum

• Binbaşı
      1187 Mesaj
      10 Aralık 2018 07:59:48
      quote:

Orijinalden alıntı: TraVeLL

sırf battle royale modunu bekliyorum.çünkü gelmiş geçmiş en iyi grafiklere sahip pubg tarzı oyun olur ve özelliklede cs go battle royal rezaletinden sonra
      cs-go royale'i neden sevmedin ki dün 3 oyun attım fena değil valla. gerçi pubci oynamayan biriyim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Prezidente -- 10 Aralık 2018; 8:9:25 >
      |
      |

█████████████████████████ raydan çıktık geliyoruk! █████████████████████████

knives are cool, rock is cool, couzin ED is cool, Lazlow sucks..i love sLuts!!
      ATATÜRK DÜŞMANI SOYSUZ KÖPEKLERE KARŞI!
    • Binbaşı
      1187 Mesaj
      10 Aralık 2018 08:12:31
      quote:

Orijinalden alıntı: _GRKM_

PanzerStorm şimdi oynama fırsatım oldu fps rezalet ya..Sistemim aşağıda yazıyor bu sistemle 60 fps kadar düşüyor..Diğer haritalar da 100-119 fps arasıydı.
      fps rezalet derken?? insan gözü 60 fps'den yukarısını algılayamıyor diye biliyorum ben.

█████████████████████████ raydan çıktık geliyoruk! █████████████████████████

knives are cool, rock is cool, couzin ED is cool, Lazlow sucks..i love sLuts!!
      ATATÜRK DÜŞMANI SOYSUZ KÖPEKLERE KARŞI!
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Paykasa
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.