Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (97. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşlemci kullanımı ne durumda? Hala yüksek kullanıyordur.
  • arkadaslar oyunu indirdim oyunun menusune giriyorum ama oyuna giriş yerini bulamiyorum.beta ya girmem icin suan oyunu satın mı almam gerek?
  • Erken erişim kodunu hallettik bir şekilde de bu seferde oyuna giremiyorum. "You have lost the connection to the session" bu hatayı alıyorum.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun çıkmadan hilesi çıkmış 75-0 bitirdi adam rast gele sıkıyor
  • kodu nasıl alıyoruz arkadaşlar
  • oyun 2. dünya savaşıyla alakası yok takım oyunuda pek önemli değil patala kütele gidiyoz ama zevkli mi ? zevkli 300 lira eder mi ? etmez

merminin kısıtlı olması sağlık paketinin kısıtlı olması vs zorluyor seni bu tarz yenilikleri beğendim ama 300 lira verip ön sipariş vermem çıkıştan 1 ay sonra indirime girer bu oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greqorian

Erken erişim kodunu hallettik bir şekilde de bu seferde oyuna giremiyorum. "You have lost the connection to the session" bu hatayı alıyorum.
    Oyuna bağlanırken zaman zaman hata olabiliyor bir kaç kez deneyin bir de sunucu tarayıcıdan sunucuları listeleyerek boş yer olanlara girmeyi denerseniz daha hızlı bağlanırsınız.
  • Performans olarak alphaya göre gelişme var ama oyun tam bir rezalet.Bf1 e büyük hevesle oynamaya devam edecem.Hayatta almayacağım oyunlardan birisi.İşin acı tarafı battfield 2 den veri bad company2 dahil hiçbir oyununu es geçmemiş olan ben diyorum bunu.Bunun yerine cod oynarım daha iyi.O kadar yani : )
  • Bu oyun türkiyede bf1 göre %75 az satar, bende oyunu %50 indirime girerse almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Valla hocam denemediğim şey kalmadı. 1 kişilik servera bile lanet olasıca girmiyor.
  • tam bir pc düşmanı olmuş oyun.
  • 8600k 70-75 derece arası dolaşıyor napıcaz böyle
  • FearDive kullanıcısına yanıt
    hayır madem bf1 oynadığınız pcde aynı şekilde oynayacaksınız diyorsunuz o zaman gerçekliği olsun bari söylenenin. beklemekten başka çare yok gibi boşuna 1 ay ertelememişlerdir çıkış tarihini. almayı düşünmediğim ilk bf oyunu da bu oldu sanırım.
  • gtx 1080 i7 4790k ile 1440p 60-70 fps veriyordu kopya korumaları yüzünden oyunlara fazla işlemci yükü biniyor korsanı daha iyi çalışıyor çoğu oyunun, tüm bf serilerini aldım ama gtx 1080 hemen 70 fps lere düşmesini kabul edememem hala bf 4 aldığım zevki de alamadım. rtx2080ti bile 1080p ultrada 60 fps de oynatmış o rtx demosunu rtx açmadığımız halde 1440p max 70 fps sıkıntı ya Bence oyunu biraz daha kullanıcı dostu yapmaları lazım,
  • Bu ne yahu 2. Dünya savasi bu mu simdi. Alakasi yok. Al sana tiger hadi 2. Dunya savasi. Sesler tamam da atmosfer yok ki. Hayal kirikligi oldu. Dost dusman belli degil. Cok hizli bir oynanis var. Dogru duzgun isaretleme yok. Islemcinin anasi agladi zaten. Yilbasindan sonra alinir bu oyun alinirsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sesler güzel atmosfer biraz daha güzel olabilir. open beta daha beyler çokta şey yapmamak lazım.

Nedense felaket akıcı oyun böyle beklemiyordum

1-2 sorum var spot yapmayı bulamadım oyunda düşmanı nasıl spot edeceğiz?

2. sorum karıncalanma felaket oyunda neyi kapatarak düzeltecez bunu?
  • karıncalanmayı film grain midir nedir onu kapatarak düzelttim
  • Bf1 betasını ne beğenmiştim anında ön sipariş geçmiştim ama oyun çıkınca 40 lvl olup bırakmıştım bu beta havasına fazla kapılmamak lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Bf1 betasını ne beğenmiştim anında ön sipariş geçmiştim ama oyun çıkınca 40 lvl olup bırakmıştım bu beta havasına fazla kapılmamak lazım.
    hocam bunun betası bf1 betasından daha akıcı ama tabi spot değişmiş vs daha eksikler var ama bf4 gibi olmuş bf4 sevenler alır bf1 sevenler almaz gibi.

hatta roterdam haritası dawnbreaker haritasına benziyor
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.