Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bmw.

Evet deluxe bf v ' ye kavuştum tekrardan.. şuan iniyor
    Nereden aldınız hocam?
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Siz oynuyorsunuz dimi ? Key geldi ? Bir sorum olacak size vsync neden kapatılmıyor ? Sistem 60 fps üstüne çıksın istiyorum yapamadım. Donanımım güncel .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: afsinedremitli

Siz oynuyorsunuz dimi ? Key geldi ? Bir sorum olacak size vsync neden kapatılmıyor ? Sistem 60 fps üstüne çıksın istiyorum yapamadım. Donanımım güncel .
    Evet keyi 15 Kasım'da defalarca görüşmem sonucu gift olarak gönderdiler. Kendilerine keylerin henüz ulaşmadığını söylediler ve gift olarak gönderdiler.

FPS limitiyle ilgili bir ayar vardı(60-120-144 tarzında) orayı yükseltmeyi deneyin. Ben sürekli 60'ın üstündeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 18 Kasım 2018; 23:54:29 >
  • Arkadaşlar şu ukrayna meselesini açıklığa kavuşturayım izninizle

15’inde almıştım sonra iade oldu bende live chat e bağlandım neden falan dedim hesaba güvenlik aldırdı güvenlik sorusu falan değiştirdi 2 faktörlü dalgayı yaptırdı sonra tekrar alın dedi problem olmaz dimi dedim yok dedi olmaz sonra tekrar aldım 3 gün geçti problem yok oynuyorum sıkıntısız. İade olanlar bide bu şekilde denesin suspicius activity den dolayı iade oluyormuş hesabın çalındığını zannetmişler o yüzden iade etmişler oyunu bende dedim arkadaşım ukraynada ona verdim şifreyi o aldı orda ucuz diye tekrar alın bu sefer problem olmayacak dedi olmadı da. Bağlananın adı ayushi ydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackghostman43

Hocam birseye dayanarak söylemeye gerek yok,forumda iki oyunun konularına bile baksaniz kimin fazla sattığını anlarsinız,videoda iki silahı karşılaştırmak neyi ifade etcek,genele bakın siz,mekanik,tarz,yapı,grafik aynı,ikisinde de karşıya bakınca birşey gözükmüyor, aynı şehirde olsaydık valla, oyun benzemiyor diyen biriyle oturup konuşmak isterdim,hayırlı akşamlar
    Cod ww2 ve bf5’in benzer hiç bir yanı yok oturup konuşabiliriz

• blackghostman43 B kullanıcısına yanıt
    Eskişehir de yaşıyorum. Dediklerinize şaşırdım valla, enteresan. Iyi oyunlar dilerim .

• Rütbe 15 oldu ilk defa bi fps oyununu bu kadar oynuyorum ps4'te.

KE7 bildiğin hileli silah gibi ortalama K/D 3-4 yapıyorum
  • blackghostman43 B kullanıcısına yanıt
    aynen öyle hocam. biz 5 arkadaş sürekli bf1 oynuyorduk son 1 bucuk yıldır ve keyifle oynuyorduk. onun hatrına bf5 ön sipariş verip aldik. suan oynarken hepimiz sinir krizi geçiriyoruz. oyunu keyif almak için değil para verdik boşa gitmesin diye oynuyoruz. nasıl öldüm,neden öldüm anlamıyorum. adam vurmayı bırak adamı görmüyoruz. menü desen berbat. oyun içinde silah seçimi olsun silah ayarı olsun ayrı uğraştırıyor. bf4 ü anımsattı bana. adamı vurduğumu bile anlayamiyorum. bf 1 de adamı vurduğunu resmen hissediyordun. oyunun kesinlikle güncellenmesi gerek. valla alacak olanlar varsa simdilik beklesin derim ben. ayrica bf1 Türkçe menu iken bunda yok.

• oyunun betası daha iyiydi bence. tam oyun daha kötü geldi bana.

• Arkadaşlar bu deluxe paket ile normal paket arasında 20 euro fark var

Peki çıkacak olası paketlerin değeri kaç euro oluyor hiç önce ki serilerden takip ettiniz mi ? Deluxe mapet daha mı kar lı ?

Bu arada doğru hatırlıyorum değil mi deluxe paket tüm çıkacak expansiyonlarıda içeriyor

• Arkadaşlar oyunu beğenmeyip satmayı düşünen varsa uygun bir fiyata alabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu en uygun nerden alabiliriz arkadaşlar?
  • oyun standart sürüm için bu gece mi çıkyor yoksa yarın gece mi arkadaşlar?
  • Arkadaşlar deluxe editon alacağız bir arkadaşa daha

Hala vpn ile alabiliyor muyuz?

Bilgilendirirseniz yada öm atarsanız sevinirim. İş yerindeyim internet yok malesef

• Hk@n kullanıcısına yanıt
    **** sanırsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kosker60

oyun standart sürüm için bu gece mi çıkyor yoksa yarın gece mi arkadaşlar?
    Bu gece açılıyor. Standart sahibi olup da ön yükleme yapan arkadaşlar saat kaçta açılacağını Origin üzerinden görebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Arkadaşlar bu deluxe paket ile normal paket arasında 20 euro fark var

Peki çıkacak olası paketlerin değeri kaç euro oluyor hiç önce ki serilerden takip ettiniz mi ? Deluxe mapet daha mı kar lı ?

Bu arada doğru hatırlıyorum değil mi deluxe paket tüm çıkacak expansiyonlarıda içeriyor
    Deluxe paket oyun içi oyun parasıyla kazanılacak karakter ve silah görüntüsü özelleştirmelerinin bir kısmını içeriyor. Başka bir artısı yok.

Tüm harita, silah, araç ve modlar standart versiyon ile oynanabilir.

Mart'ta falan Battle Royale modu gelecek onun için Deluxe gerektiğine dair bir şey okumadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipihr

Girecek dediysem girecek lamı cimi yok !
    inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

inşallah.

Alıntıları Göster
    Noluyor yav
  • bilalsurmeli B kullanıcısına yanıt
    Hele şükür ya beni anlayan birileri çıktı,bende bunları anlatmak istiyorum,oyunda ortalıkta bir cümbüş,millet karambole oynuyor,ne öldüğünü anlıyon ne öldürdüğünü,oyun mekaniği berbat,vuruş hissi sıfır,grafiklerde bi halt gözükmüyor,destek silahını nereye sıksan karşı takımdakiler ölüyorlar,ramiz dayıdaki dolaba saklanan adam gibi,menü desen ömür törpüsü,saçma sapan,ya bf1'den sonra aklım almıyor bu kadar kötü bir oyun nasıl çıkarılır.

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.