Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 saat dayanamadım sıkılıp sildim, oyun ağır çöp olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IslakBanyoTerliği

Sizde de gölgeye girince küçük karıncalaşmalar oluyor mu?
    Film grain efektini kapatın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benden başka ping problemi yaşayan yok sanırım. Pingimi 999 olarak gösteriyor. Zar zor hareket ediyorum, koştururken sürekli takılıyor yada geri atıyor ama oyunun geri kalanında hiç lag yok. Her şey normal devam ediyor. Sıkıntı nedir acaba?

Bu arada öldükten sonra quit tuşuna basınca takımdan ayrılma seçeneği çıktı. Rage quit atanaları tutmaya yönelik bir hareket.
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam yapınca sorun gitti.Bu arada 2k-High ayarlarda 70-75 arası fps değişiyor DX11de ama 12 yapınca acaip çakılıyor fps 40lara kadar düşüyor ekran kartın DX12 olmadığı için mi böyle oluyor birde çok fark var mı? (R9 290X)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatic

Beyler 2k Ultra ayarlarda görüntü neden böyle çamur gibi özellikle gölgeler ne yapmalıyım sizce?

Arkadaşlar ekranın sol üstündeki mermi arayan kişilere bakarmısınız Yikesssss
    Durun bu oyunda support sınıfını oynayanların kalitesi, bayrak savaşının kazananını belirleyecek.
    Bipod takıp yatıp oynayan support oyuncuları yüzünden senelerce metro ve lockerda kan ağladık adam ne mermi atar ne
    yerinden hareket eder.Sen çatla patla ama gene atmaz.

Bence bir sistem getirmeliler ki support oyuncu sınıfındaki adam belli saniyelerde otomatik mermi dağıtmalı, mesela her 20 saniyede bir. Bu tartışılır ve optimum ayarı bulunabilir.Mermi için dilenirken yapacağın flank'tan elin boş dönmek yada dönemeyip mermisizlikten ölmek paha biçilmez bir tecrübe olacak orası kesin.

Benzer durum medic için de yapılabilir.

• Fatic kullanıcısına yanıt
    Yabancı bir internet sitesinde dx12 nin tamamen çöp olduğunu benchmarklarda dx11'in açık ara iyi olduğunu
    anlatan bir makale okudum linkini paylaşıyorum buyur buradan değerlere bak.

https://www.techspot.com/review/1692-battlefield-5-beta-gpu-performance/

REVIEWS

GAMING BENCHMARKS
    Battlefield V Open Beta Benchmarked
    DirectX 12 Is a Stuttery Mess
  • i7 4790K, GTX 970, 8gb ram ile high-medium karışık ayarlarda 80-90 fps alıyorum. İşlemci kullanımı normal değerlerde. Performans anlamında bir sıkıntı yok.
    Recon sınıfı BF1'e göre daha da zorlaşmış sanki. Aynı sensivity ayarlarını kullanmama rağmen kill almakta biraz zorlandım, üstelik adamları tespit etmekte bir hayli zor.
    Rotterdam ve Narvik haritalarını pek beğendiğimi söyleyemem. Rotterdam haritası özellikle camperlar için tasarlanmış.
  • Oyunun müziklerini Hans Zimmer yapmış.

Bu adam harbi kral ya

• Oyun alanı sizce de çok detaylı, kalabalık değil mi? Bu görsel yönden iyi bir şey ama oynanışı da etkiliyor. Etrafta çok fazla eşya falan olunca düşmanı seçmek falan zorlaşıyor.
  • oyuna çift tıklıyorum - originden play diyorum hiçbir şey olmuyor hata falan da vermiyor. ne yapmam lazım?

• Ben videolardan yola çıkarak beğenmem diyordum ama oynayınca hoşuma gitti,

ama ww2 havası hiç yok,grafikler de gözüme etkileyici gelmedi.
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam o zaman dx11 devam.Bu arada ammo olayı cidden abartı olmuş herhalde göğüs göğüse çarpışma istiyorlar sürekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Oyun alanı sizce de çok detaylı, kalabalık değil mi? Bu görsel yönden iyi bir şey ama oynanışı da etkiliyor. Etrafta çok fazla eşya falan olunca düşmanı seçmek falan zorlaşıyor.
    Spotlama olsa rahatlatacak da spot yokken eksik hissediyorum
  • arkadaşlar lütfen bi yardım şimdi sistemi yeni dizmiştim ben şöyle.

gtx 1060 6gb

ryzen 3 1200

8 gb 3000mhz ram

ssd de windows kurulu oyun harddiskde.

yalnız sürekli fps düşmesi yaşıyorum hepsi low da bile 60 fps geçemiyorum ultra ayarlarda dona dona 30 35 40 oynuyorum ne yapmalıyım sizce?

• Valla orta ayarlarda oynamama rağmen grafikler çok güzel, ama optimizasyon sanırım biraz sıkıntılı. Özellikle CPU'ya aşırı yük bindiriyor oyun gerçekten. Gerçi yoğun çatışmalarda bile 40 fps altına düşmedim. Dell 7567 Laptop ile oynadım.

Yalnız özellikle CPU sıcaklıkları uçtu

Oyun janjanlı ama BF1'deki havası yok. Silahlardaki vuruş hissi bile değişik geldi. Bende eğer BF1 olsaydı, onu oynamaya devam ederdim şahsen. Aslında bana göre COD serisi daha güzel

Belki zamanla hem optimizasyonda hem de oyunda bazı değişikliklere gidilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 6 Eylül 2018; 15:32:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: malkockose

arkadaşlar lütfen bi yardım şimdi sistemi yeni dizmiştim ben şöyle.

gtx 1060 6gb

ryzen 3 1200

8 gb 3000mhz ram

ssd de windows kurulu oyun harddiskde.

yalnız sürekli fps düşmesi yaşıyorum hepsi low da bile 60 fps geçemiyorum ultra ayarlarda dona dona 30 35 40 oynuyorum ne yapmalıyım sizce?
    bendede kasıyor medium ayarlarda 1050ti 8gb 2400mhz
  • quote:

Orijinalden alıntı: WizMellin

bendede kasıyor medium ayarlarda 1050ti 8gb 2400mhz

Alıntıları Göster
    low da yuksek fps oynayamıyorum sıkıntı var ama cozemedim

• Battlefield 1in üzerine katamamış . Hatta betada oynanan map bf1 aimensin aynısı. Siper alma yerleri de aynı girip çıkabildiğimiz evlerin mimarisi de aynı hiçbirşey farketmemiş sadece grafikler biraz da iyi kaplamaya sahip o kadar gerisi hep aynı ben etkilenmedim bf5 beni heyecanlandırmadı nedense. Adamları seçmek daha zorlaşmış harita karanlık resmen. Medic seçtim yere bıraktığım sağlık paketleri sayılı.. onu da sağdan soldan topluyorsun beğenmedim arkadaş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunu açarken directx function hatası veriyor oyun kapanıyor ne yapabilirim ? Gtx 1070 var oyunu oynayamıyorum

• malkockose kullanıcısına yanıt
    Bellek ve işlemci sınıra dayanıyor olabilir. Oyun kendi başına 8-10 gb bellek kullanıyor narvik ve rotterdam haritalarında. İşlemci ise narvik haritasında %90 cpu kullanımı çiziyor. İmzamdaki sistem ile Mesh high diğer tüm ayarlar ultrada 60 fps nin altına düşmedim.
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.