Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (156. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
344.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: afsinedremitli

online mısınız ? bende Origin hep offline mod da, bir arkadaşımızda üstteki mesajlarda sormuş hatta. Resimde de durum ortada. Kaç kere denedim bağlanmıyor.

Alıntıları Göster
    bende giremiyorum offline şuan

• afsinedremitli kullanıcısına yanıt
    bende de durum aynı.

https://outage.report/origin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuCuK -- 18 Kasım 2018; 14:20:27 >
  • server bakımı olabilir

çoğu yerde aynı sorun https://downdetector.com/status/origin

avrupa serverlarında sıkıntı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apexmaster -- 18 Kasım 2018; 14:4:14 >
  • MDV kullanıcısına yanıt
    ee hocam çoğu kişi giremiyor alttaki mesajları gördüğünüz gibi ? merak ettim sizin bağlantınız nedir ? ayrıca bir de resim alabilir miyim ? şu an ki saate ait, internet sağlayacıma mail atacağım kurumsal müşteriyim. Origin açık ve şu anki tarih saate göre benim az önce attığım gibi bir mesaj rica ediyorum. Bir de hangi sağlayıcıyı kullandığınızı öğrenebilir miyim ?
  • afsinedremitli kullanıcısına yanıt
    kapalı server su anda uğraşma boşuna
    bütün avrupa aynı durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apexmaster

kapalı server su anda uğraşma boşuna
    bütün avrupa aynı durumda
    arkadaş girebiliyorum deyince bende şaşırdım, mail atayım dedim sorun bizde mi diye ? 12 kişi giremiyoruz şu anda. bir bilgi var mı ne zaman düzeleceği hakkında.
  • Bu gün hiç sıkıntı olmadı girişte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

online mısınız ? bende Origin hep offline mod da, bir arkadaşımızda üstteki mesajlarda sormuş hatta. Resimde de durum ortada. Kaç kere denedim bağlanmıyor.

Alıntıları Göster
    ben de giremiyorum. online moda geçmiyor. bütün hafta da BF1 oynayacam diye pazarı beklemiştim şansa bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sipihr

Black Friday indiriminde V de girer mi acaba indirime ?

BF1 yaklaşık 3 hafta sonra indirime dahil olmuş.
    kardes ayni soruyu ben de sana sorayim 3 günlük oyun black fridayde indirime gider mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ee hocam çoğu kişi giremiyor alttaki mesajları gördüğünüz gibi ? merak ettim sizin bağlantınız nedir ? ayrıca bir de resim alabilir miyim ? şu an ki saate ait, internet sağlayacıma mail atacağım kurumsal müşteriyim. Origin açık ve şu anki tarih saate göre benim az önce attığım gibi bir mesaj rica ediyorum. Bir de hangi sağlayıcıyı kullandığınızı öğrenebilir miyim ?
    Battlefield V (2018) [ANA KONU]

Bakudeyim hocam ben. Internet saglayicim Katv1

Battlefield V (2018) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MDV -- 18 Kasım 2018; 16:4:32 >

• culiacan kullanıcısına yanıt
    20 günlük oyun girmiş o da dediğine göre girmemesi lazım aslında umarım girer .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipihr

Black Friday indiriminde V de girer mi acaba indirime ?

BF1 yaklaşık 3 hafta sonra indirime dahil olmuş.
    Oyun zaten black friday haftası çıkıyor nasıl indirime girsin akıl,mantık biraz. En iyi ihtimalle yılbaşında girer.

• blackghostman43 B kullanıcısına yanıt
    BF 1 inde ilk yorumlarına bakın çoğu kişi beklediğini alamamıştı ama daha sonra gene çoğu kişi beğenerek oynadı.

COD WW2 oynadınız mı bilmiyorum ama alakası yok bu oyunla hiç bir mekanik ve grafikle benzer yanı yok. Şarjör değiştirme animasyonları bile çok farklı Youtube da

https://www.youtube.com/watch?v=nBcYhG3L5fk Benzer karşılaştırmalar var
  • Girecek dediysem girecek lamı cimi yok !
  • Sipihr kullanıcısına yanıt
    Hocam bf1 türkiyede bf5 den en az 10kat fazla satmıştır,ikisininde ilk çıkışından bahsediyorum,oyuncu sayısı çok olunca ister istemez olumsuz yorumlar bf1 için tabiki olacaktır;ww2'yi alıp oynadım,siz jarjör takmaktan bahsediyorsunuz ama grafiklere oyun mekanigine, seslere baksanizya,adamlar fotokobi çekmisler,ben ne call of duty ne de battlefield savunucusuyum,yapsalardı bf1,in adam gibi 2,nci dünya savaşını bak nasıl patlıyordu oyun,bf5 konusunda 15-20 kisi birbirimize yazıyoruz,doğru dürüst alan oynayan yok,oynayan yok.Orginde diger oyunlar olmasa sigara parasına vercem oyunu

• blackghostman43 B kullanıcısına yanıt
    Oyun satış sayısını neye dayanarak söylediniz ki ben fiyatların yükselmesinden dolayı düşüş olsa da artan oyuncu sayısıyla satış sayısını korur Türkiye de.

Attığım videoyu lütfen izleyin benzediğini düşünüyor musunuz cidden :) Silah sesleri ve mekaniklerin de karşılaştırmaları var. El bombasının yaptığı etkiler , yıkılabilir yapılar vs. ben en ufak benzerlik göremedim

https://www.youtube.com/watch?v=79ubvOiCarw&t=61s
  • en ucuz ne kadar ?
  • Sipihr kullanıcısına yanıt
    Hocam birseye dayanarak söylemeye gerek yok,forumda iki oyunun konularına bile baksaniz kimin fazla sattığını anlarsinız,videoda iki silahı karşılaştırmak neyi ifade etcek,genele bakın siz,mekanik,tarz,yapı,grafik aynı,ikisinde de karşıya bakınca birşey gözükmüyor, aynı şehirde olsaydık valla, oyun benzemiyor diyen biriyle oturup konuşmak isterdim,hayırlı akşamlar

• arkadaslar origin de deluxe 80 euro yani 500 tl..
    Kutulu oyun sizce daha mi ucuz olur yoksa bu fiyatlarda mi olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 18 Kasım 2018; 20:34:56 >
  • Evet deluxe bf v ' ye kavuştum tekrardan.. şuan iniyor
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.