Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
344.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sipihr

Hocam konsol ile pc arasındaki grafik farkından ziyade akıcılık epey fazla akıyor oyun pc de
    Konsol'da 60fps de çalışıyor BF1 ama çözünürlük upscale yapılıyor yani 720p den 1080p e çıkarıyorlar göz boyamaca yani birde uzak mesefe kara kalem gibi duruyor konsol'da sniper ile oynadığın zaman gözler gidiyor resmen ama PC'de öyle değil. PC'de 1080p ile oynadığın zaman 1080p'yi tam olarak algılıyorsun yani o grafiklerin ne kadar daha iyi olduğu görülüyor çok net. Ayarlarıda kısmazsan yemede yanında yat iyi bir pc varsa BF her türlü PC'de oynanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipihr

İniyor hocam şu an bakacağım BF1 i biliyorum grafikleri güzeldi bakacağım buna
    Başından beri oynamadığın oyun içinmi bu kadar kesin yorumlar yapıyorsun?
  • Oynamama gerek var mı grafikten bahsediyoruz ?
  • BUGSFIELD yine karşımızda.
  • Elinde Keyi olan var mı ? Ayrıca oyunu en uygun şekilde almanın yolu nedir malum dolar/euro uçtu originden alınmaz.
  • Koskoca efsane tiger tank olmuş karton tank

Hiçbir halt yok tınn tınnnn gitti : )

Panzerleri denedim onlarda karton.
  • Bana key atanın inşallah yatağının altından 600 dolar çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nişan almada gecikme var.

Aşırı kasıyor. 1070 Amp Extreme var ultrada BF1'de en az 80fps alırken bunda 40'ı gördüğüm oluyor.
  • t1gge'ye (dice dc admini) saat 14:00 da dc den pm atmıştım. 18:20'de kodu vermiş. 2 saate inmiş olacak. bakalım nasılmış.
  • Kod olan varmi bana verebilirmi
  • bu ne arkadaşlar bu oyun nasıl bi rezalet olmuş öyle.

gördüğüm en kötü seri bu. 1 daha iyiydi hiç değilse at sırtında milleti kesiyorduk. bunda uçak döndürene aşk olsun öndekini vurmak için dibine girecen de.

bi boyut sıkıntım var. 17 inç yetmedi sanırım. herşey küçük görünüyor.

• Bloatware bir oyun ile karşı karşıyayız, i5 sahipleri oyun oynamayı beklemesin bu saatten sonra.

Nvidia nın fps bazında yerlerde sürünmesi de cabası. Medium ile high arasında %50 fps farkı olması çok saçma.
  • Haftaya gamescomda beta var 1 hafta sonrada beta bize gelcek

Betada böyle olursa almam zaten

• Suppordle kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle! i5 sahipleri 6. ve 7. nesil için konuşuyorum oyun oynamayı beklemesinler.
  • Ryzen 1800X Gtx 1080ti o.c modeli kullanıyorum oyun kasıyor oyun grafikleri hoşuma gitmedi savaşta gibi hissettirmiyor size herşey karman çorman silahlar sesler vs. çok geride kalmış sadece oyunu ilk açtığımda benim klavyedeki bütün ışıkları söndürüp ortada sadece V şeklinde ışıklar yandı adamlar buna uğraşmış sadece ölünce can çekişme koymuşlar yardım dileniyorsun oyun bu hali ile çıkarsa piyasaya malesef alınmaz en azından ben almam neden almadım diyede gözüm arkada kalmaz
  • EA bana kod gönderdi, iniyor şuanda oyun. Dıce kendi seçtiği oyunculara kod gönderiyor sadece.

• Arkadaşlar bende key istiyorum ne yaptıysam bulamadım. Yardımcı olabilecek var mıdır acaba ?
  • Oyunu bi tek ben beğendim galiba..
  • beyler bir sorum olacaktı.bf1 ilk indirimini ne zaman ve kaçtan almıştı originde
  • Oyunu 1 saat kadar oynadım.İlk alphayı oynamamıştım bunda ise key gelince denemek için girdim.Uzun süredir bf1 oynamadığımdan dolayı bf1 ile kıyaslamam zor sadece geneli itibariyle değerlendirecek olursam atmosfer yine klasik bf atmosferini yansıtıyor.İlk yüklemede klavye tuşlarının kararıp sadece V in belirmesi açıkcası etkiledi onun dışında ise oynanışta çeşitli yeni animasyonlar gelmiş asker hareketleri bf1 e göre bir miktar daha hızlı spot eskisine oranla daha zor bf1 deki gibi sürekli q spamı yapmaya pek gerek yok gibi duruyor.Pingler vs iyi durumda performans ise 8700K+1080 Tİ ikilisiyle 2K Ultrada 90 ile 110 arası değişiyor ve oldukça akıcı.
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.