Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (443. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugun 5 oyuna girdim, hepsinde hile vardı 430 level adam bile artık göstere göstere hile yapıyor

oyunu yedeği ile birlikte tamamen sildim

• bana hile diyip küfür eden sönmezreyiz burdamı

Battlefield V (2018) [ANA KONU]
  • Battlefield V (2018) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanalımı büyütmeye çalışıyorum,destekleriniz benim için değerli

Battlefield V (2018) [ANA KONU]Wystrowyoutube
    Arkadaşlar videoda bahsettiğim gibi oyun indirime girdiği için ve hala oyunu almamış olan biri varsa ya da almayı düşünen biri varsa ona yardımcı olabilmek için bu videoyu çektim.Abone olmanız ve kanalın daha da büyümesi çok önemli,Desteklerinizi esirgemeyin #battlefield #battlefieldv #worldwar2
    https://www.youtube.com/watch?v=lXVhb5ouFCA&t=184s
  • Umarım bfv yede gelir

EA ANTICHEAT (EAAC)

FIFA 23’ün adil bir oyun için getirilen CrossPlay özelliğini manipüle edilmesini engellemek için ilk kez EA AntiCheat sistemini getiriyor. Pro Clubs, FUT modunda aktif olacak bu sistem, tamamen adil oyun için yapılan çok önemli bir gelişme olarak göze çarpıyor. Alınan bu ek hile önlemi için daha fazla detay EA tarafından henüz açıklanmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wystrow W kullanıcısına yanıt

WW 2 atmosferini haritaları ve kıyafetleri ile tam anlamıyla yaşatan oyun Hell Let Loose'dur, ancak onun da animasyonları çok kötü. BF V'i kurtaran sadece gameplay'i ve pasifik haritaları, onun dışında BF 1 gibi bir oyun beklememek lazım. Hayalimdeki WW 2 oyunu BF V'deki animasyonlar ve efektlerin Hell Let Loose'a eklenmiş halidir. Yaparsa yine DICE yapardı ama öyle bir oyunu muhtemelen hiçbir zaman göremeyeceğiz, çünkü DICE'dan beklentiyi artık yüksek tutmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 28 Eylül 2022; 18:2:32 >
  • Cpt. Miller kullanıcısına yanıt

Gameplay konusunda doğru diyorsun,adamlar gerçekten güzel yapmış.Zaten en büyük artısı da o diyebilirim.Onun haricinde bana göre en iyi WW2 oyunu Call of duty 2 dir.Bf V nin gameplayi COD 2 oyununda olsa harika olurdu.

• RazorXmia kullanıcısına yanıt
    Evet hocam da pc yi sattım şimdilik.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Düşük GPU kullanımını gidermek için neler yapıyorsunuz arkadaşlar ?

Future Frame Rendering açık..

Harici bir şey bulamadım. Metro haritasında yer yer %60 seviyelere düşüyor gpu kullanımı..

• bugun 3 saat bfv oynamaya çalıştım sürekli baserape server gelmekten oyun oynayamadım 100 kez server değiştirdim

• 500 level cheater

Battlefield V (2018) [ANA KONU]
  • Her türlü çinliden uzak duracaksın.

• çinde aim bot bedava her önüne gelende hile var ea 100+pingin eu serverlarına girmeyi yasaklasa eu serverları rahatlar. kendi serverlarında hile yapamıyorlar. adamlar custom server kurup hileciyi tespit eder etmez şutluyor. Soluğu eu serverlarında alıyorlar.

• torkema61 kullanıcısına yanıt

Hilecilere çok rast geldim, bir keresinde dayanamadım, ingilizce olarak küfür ettiim. Son bir hafta içinde oynadığım severlarda hileciye rastlamadım, azaldılar galiba, EA çoğunu banlamış olabilir.

• Cpt. Miller kullanıcısına yanıt

Umarım.. Hilecilerden ve çinlilerden gına geldi. Hangi online oyuna girsem çinlinin teki çıkıyor karşıma, mahvediyor oyunu.

EU serverlarında ping değerinden belli ediyorlardı kendilerini, şimdi bakıyorum öyle bir durum yok, en azından şimdilik.

Gta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • n201 kullanıcısına yanıt

ah be. mesajı görünce gözümün önünde "__Xianyou" nicki canlandı.

vallahi oyundan soğuttular. Rockstar da sağolsun hilecilere "eti sizin kemiği benim" dediği için şimdi online saman alevi.

• Bitti derken hileciler yine ortaya çıktı, tek atışla duvarın arkasından indiriyorlar. Yanlız küçük haritalar olan, Al Marj ve Operation Underground'da Breakthrough oynamak çok zevkli, kaos ve aksiyon hat safhada, Pasifik haritalarında da yine Breakthrough ve Outpost oynamak zevkli oluyor. Easy Anticheat olsaydı, bunları yakalarmıy dı acaba.

Farklı oyun modu açısından da BF V zengin yapıda, takım oyunu zaten iyi, en güzel multiplayer oyun şu anda. BF V WW 2 atmosferini her koşulda iyi verememiş olsa da, aynı zamanda üstün fizik efektleri ve oynanış açısından en iyi savaş atmosferine sahip oyundur, bunu anlayabilmek için de oyundan anlamak gerekiyor. Zamanında bazı üyelerin ne kadar boş yaptıklarını, oyuncu sayısı ispat etmiştir zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 16 Kasım 2022; 11:39:24 >
  • Beyler oyunu Amazon Prime ile alıp satmak isteyen var mı hesabını?

• 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.