Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (434. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün gece oyun 1.00 gitdi hala serverlara girmiyor

• Patren kullanıcısına yanıt
    Bırak serverı şuan komple bağlanmıyor. Go online deyip duruyorum ara sıra

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yaklaşık 3 gündür oyunda hiç bir server gözükmüyor. Saçmalığa bakar mısınız? Fakat dün oyuna girmeyi başardım. Bir yerde okudum işe yarıyor.

• Create squad a basarak bir squad yaratın.
    • Squad ı friends only yapın.
    • Tow a girin.
    • Herhangi bir görevi seçip find game diyin.
    • Bir süre sonra oynamaya başlayabilirsiniz.

Benim anladığım serverlar çalışıyor. Ne lag var ne bir şey gayet te oynanıyor fakat server seçip oynayamıyorsunuz. EA durumu dün farketmiş paşam.

• EA dün server'da 3-4 gündür devam eden sorunun farkına varıp hatayı düzeltmiş nihayet  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenaton1990 -- 6 Nisan 2021; 16:23:30 >
  • son 2 aydır gözlemlediğim bir olay var.

paylaşmak istedim.

gayet güzel takır taKIR hS DA ATARKEN KILL 7-9 BILE olsun

dırect dc yiyorum sizinde başınıza geliyormu bu olay ?

lvl 228

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 13 Nisan 2021; 1:26:44 >
  • Hilecinin bu kadar çok olduğu başka oyun görmedin gerçekten inanılmaz. Hilefield 5 olmuş resmen..  

• MoÇü kullanıcısına yanıt

Hilesi ayrı dert, dmr macrolari ayrı dert. Camperlar ayrı dert.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuda zibil gibi ekran kartı alıyorlar.bu konu neden ölü.
    https://forum.donanimhaber.com/nvidia-amd-ekran-karti-stok-takibi-ana-konu--147631216-4074#148919424

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 1 hafta boyunca bütün battlefield serisini oynadığım süreç boyunca karşılaştığımdan daha fazla hileciyle karşılaştım. DICE oyunu boşlamış resmen,hiç umursamıyor.

• Return to Monke kullanıcısına yanıt
    Benim gibi haksız kişilere ban, hileciler çatır çutur. En son Avrupa veri merkezinden bilgiyi EA'ye göndererek bi oyuncuyu unban ettiler

GDPR Data Request deniliyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Bu konuda zibil gibi ekran kartı alıyorlar.bu konu neden ölü.
    https://forum.donanimhaber.com/nvidia-amd-ekran-karti-stok-takibi-ana-konu--147631216-4074#148919424

Al sat yapıyorlar kullanmıyolar.

bu günkü tow dan sonra hıc exp alamamaya başladım gorevleride yapıyorum oysakı karsıma hep bu cıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 7 Mayıs 2021; 8:14:37 >

• Batuhan445 B kullanıcısına yanıt

Şimdi çok pardon videoyu izledim. Bu Ala Gav...tın oynadığı zevkli mi ? Yani bir insan neden böyle bir şey yaparak oyun oynar ? Banada dün geldi adam görünmüyor sadece silahı ortada geziyor ve 299 kill vardı adamda.

Hep diyorum. Hile yapıp zamanımızı çalan adamların üzerinden musibet eksik olmasın. Belaların en büyüklerini okuyorum. Çoluk çocuğu yarın öbür gün öyle duruma düşsün ki bizlere yapılan bu saçmalık her daim aklına gelsin.

Şerefs*zlik bu yapılanlar. haftada 2 saat oyun oynamaya giriyorsunuz o 2 saatinizin içine ediyorlar. Söylenecek çok söz var da söylesen ne söylemesen ne!!!!!

• Geçen hafta battlefield aşkım depreşince bf5 ile tekrar başladım ama başlamaz olaydım . serverlar facia durumda. hilecilerden illallah diyince bf1 e geçtim orada hileci pek görmedim gibi ama nedense silahlara tekrar adapte olamadım halbuki daha önce bayağa oynamıştım bf1 i. sonra mecburen SW battlefront 2 ye döndüm. Biraz daha iyi gibi geldi orası. Artık bf 6 çıkana kadar ara ara orada takılırım.

• Tow zaten currency vermiyor bu hafta, 1400 currency oldu 1500 olunca SS subayını alacam  

• Merhaba arkadaşlar,

Sniper'da 6 level'ı geçmiş olmama rağmen Spawn Beacon hala kilitli gözüküyor. Ne yapmam gerek?

• quote:

Orijinalden alıntı: HA1990

Merhaba arkadaşlar,

Sniper'da 6 level'ı geçmiş olmama rağmen Spawn Beacon hala kilitli gözüküyor. Ne yapmam gerek?

bug var oyunda.

• Bu arkadaşın videolarını izliyorum konsol da oynuyor bende öyle fakat karşı rakip o kadar salak ki herif çatır çatır alıyor hepsini bize pro oyuncular mi geliyor anlamıyorum ulan iki kişi üst üste alsam ooo felan oluyorum herif 50 kill den aşağı almıyor şaşırıyorum bu işe
    5 kişiden biri öldürmezse mutlaka diğeri öldürür ya herif ölmüyor kolay kolay konsol da hile olayı var mı acaba

https://www.youtube.com/watch?v=HXVORz0C8Vw&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 17 Mayıs 2021; 10:11:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Bu arkadaşın videolarını izliyorum konsol da oynuyor bende öyle fakat karşı rakip o kadar salak ki herif çatır çatır alıyor hepsini bize pro oyuncular mi geliyor anlamıyorum ulan iki kişi üst üste alsam ooo felan oluyorum herif 50 kill den aşağı almıyor şaşırıyorum bu işe
    5 kişiden biri öldürmezse mutlaka diğeri öldürür ya herif ölmüyor kolay kolay konsol da hile olayı var mı acaba

https://www.youtube.com/watch?v=HXVORz0C8Vw&feature=youtu.be

O videoda ki eleman çok uzun süredir konsol oyuncusu o yüzden bu kadar iyi, konsol da zaten oynaması çok zor birisi biraz daha iyi oynuyorsa direk aradan sıyrılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncaygoksel

O videoda ki eleman çok uzun süredir konsol oyuncusu o yüzden bu kadar iyi, konsol da zaten oynaması çok zor birisi biraz daha iyi oynuyorsa direk aradan sıyrılıyor.

Alıntıları Göster
    Valla helal olsun eğer öyleyse mükemmel oynuyor üst seviye resmen

• Konsolda fps oynamak çok eğlenceli genel görüşlere göre, hile yok. Oyuncuların çoğu gamepad kullanma özürlü

• 
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.