Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.928
Cevap
86
Favori
344.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.

i7 4790k ve GTX 1070 + 16GB Ram ile ortalama 80 - 110 fps arası alıyorum High ayarlarda ancak binaların çok olduğu yerlerce can sıkıcı frame drop yaşıyorum.

Tavsiyeniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Merhaba arkadaşlar.

i7 4790k ve GTX 1070 + 16GB Ram ile ortalama 80 - 110 fps arası alıyorum High ayarlarda ancak binaların çok olduğu yerlerce can sıkıcı frame drop yaşıyorum.

Tavsiyeniz var mı?
    Bende de tamamen aynı sistem var. Ekran kartı asus 1070 dual. Ben 2k'da 80 fps civarı alıyordum frame drop falan olmuyordu. Sistemde ses kartı, ekran kartı değişimleri oldu bir sürü program, sürücü kurdum kaldırdım epey zamandır da format atmamıştım. Formatlayım dedim son sürücüleri kurdum aynı ayarlarda 70 fps zor aldım ve frame drop yaşamaya başladım. Bazı ayarları düşürmek zorunda kaldım. Haşat olmuş windows daha iyi mi çalışıyor ne anlamadım :)
  • Selamlar. Bir sorum var. Param olmasına rağmen support silahlarindan chauchat ve sjörgen shotgunu alamıyorum. Nedendir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melaksor -- 12 Temmuz 2020; 12:22:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • originden almıştım b1 ve bf v zamanında. Şimdi steam e gelmiş ama neden steamdden giremiyorum ?
  • arkadaslar ben bıktım hilecilerden bırakıyorum bu oyunu kanser olmamk icin bırakıyorum.ne guncelleme getirecekler nede,rus ordusu olacak.boyle savas atmosferi olan bir oyunu harcadılar hayrını gorsunler.hileciler oyuna dolusuyor 100-0 kill yapıp gidiyor.var mı?baska oyun onerisi olan.warzone mı gecsem.
  • gmyo31 G kullanıcısına yanıt
    Cod 2019 ve pubg.
    Yada ps5 alacan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cod da artık hile yapanlara tüm PC parçalarına ban atıyorlar.

• Patren kullanıcısına yanıt
    hocam rezillige bak 63-1 allah askına report ettik kac defa su oyunu gorunce kahroluyorum bf3-bf4-bf1 severek oynadık bunu da adam gibi yapsaydınız ya.

Battlefield V (2018) [ANA KONU]

bende fena değilim ha :) iki gram keyfimiz oluyor iki el atıp cıkalım diyorum yok olmuyor.bir yıl pubg lite oynadım ama normalinde de hileci var diyorlar bakalım.

Battlefield V (2018) [ANA KONU]
  • gmyo31 G kullanıcısına yanıt
    Brom pubg lite oynanmaz, bedava oyunda hile çok olur.
    pubg Steam karakin tpp oyna hile gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: gmyo31

arkadaslar ben bıktım hilecilerden bırakıyorum bu oyunu kanser olmamk icin bırakıyorum.ne guncelleme getirecekler nede,rus ordusu olacak.boyle savas atmosferi olan bir oyunu harcadılar hayrını gorsunler.hileciler oyuna dolusuyor 100-0 kill yapıp gidiyor.var mı?baska oyun onerisi olan.warzone mı gecsem.
    Konsol
  • hocam pc ye baya masraf ettim de strateji oyunları oynuyorum konsol olmaz.
  • quote:

hocam pc ye baya masraf ettim de strateji oyunları oynuyorum konsol olmaz.
    O zaman hilelerle devam hocam
  • Hiç sorma hocam valla konsola gerçekten para veremem daha PC ye masraf ettik warzone na gececem sanırım.sinirlendigim nokta böyle güzel savaş atmosferi olan oyunu harcadılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hiç sorma hocam valla konsola gerçekten para veremem daha PC ye masraf ettik warzone na gececem sanırım.sinirlendigim nokta böyle güzel savaş atmosferi olan oyunu harcadılar
    Pc de ki Warzone da aynı şeyin laciverti hocam. Görmüyor musunuz nette, yayıncılar bile full hile kullanıyor
  • Yeni Win10 2004 yükselmesiyle birlikte nvidia'nın donanımsal hızlandırmalı nanesini de açan sürücülerini yükledikten sonra bir deneyeyim dedim, kill'ler havalarda uçuştu. En yüksek ayarlarda bile akıcılık sağladı. Sanırım iddia ettiği gibi geciklemeler minimuma indirilmiş.

Eskisi gibi bir kişiyi öldürmek için nerdeyse bir şarjör boşaltmıyorum.

Sanırım bendeki skylake işlemci de bu konuda ciddi sıkıntı vardı. Gpu üzerine alınca freni boşaldı :)
  • Recon oynamam ama bir şans vereyim dedim. Tek kurşunla çift head shot aldım. Gururluyum.
  • Bugün evdeyim haftalık görevleri yapmak için 3 maç attım hepsinde saolsun hileciler geldi adamların skorları 60-0, 50-1 gibi bende yeter diyerek oyundan çıktım ve oyunu sildim. Oynadığım 2 tane oyun vardı apex kaldı işten güçten fırsat bulunca oyuna girelim diyoruz Onda da hileciler rahat vermiyor.

• 1000 saate yakın oynama sürem var, bu aralar yüksek pingli hilecilerin sayısı fazla arttı. Neredeyse her iki oyundan birinde bunlar var. Her defasında raporlamaktan gına geldi. Bir süre oynamayı bırakıyorum
  • 
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.