Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.385
Cevap
109
Favori
264.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 18 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 813
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 847
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 54 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 16471
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 813
  • Favoriye Eklediklerim 111
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • HAAltuntas (847 mesaj) Patren (570 mesaj) El Prezidente (377 mesaj) scutaro (256 mesaj) -MoDeStUs- (179 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5867 mesaj) Mobil (1856 mesaj) Tablet (154 mesaj) Mini (415 mesaj) Uygulama (384 mesaj)
  • @
Giriş
    101 Mesaj

1 araç toplamda 6 kişi almışsın
    |
    |
    StaatSanWalt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

steam: tuncaygoksel
    origin:tuncaygoksel
    uplay:tuncaygoksel
    battle.net:tuncaygoksel
  • Binbaşı
    1666 Mesaj

Kill feeddeki isim sayısına göre mi hocam alınan kişi adedi . Teşekkürler cevap için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    tuncaygoksel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    23 Mesaj

Site kalmış zaten epey önce artmış şuan ülkedeki dolarla birlikte pek uygun fiyatta bulunabileceğini sanmıyorum
    |
    |
    fozdemir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

i7 4790k ve GTX 1070 + 16GB Ram ile ortalama 80 - 110 fps arası alıyorum High ayarlarda ancak binaların çok olduğu yerlerce can sıkıcı frame drop yaşıyorum.

Tavsiyeniz var mı?

Orijinalden alıntı: LGatakan

Merhaba arkadaşlar.

i7 4790k ve GTX 1070 + 16GB Ram ile ortalama 80 - 110 fps arası alıyorum High ayarlarda ancak binaların çok olduğu yerlerce can sıkıcı frame drop yaşıyorum.

Tavsiyeniz var mı?
    Bende de tamamen aynı sistem var. Ekran kartı asus 1070 dual. Ben 2k'da 80 fps civarı alıyordum frame drop falan olmuyordu. Sistemde ses kartı, ekran kartı değişimleri oldu bir sürü program, sürücü kurdum kaldırdım epey zamandır da format atmamıştım. Formatlayım dedim son sürücüleri kurdum aynı ayarlarda 70 fps zor aldım ve frame drop yaşamaya başladım. Bazı ayarları düşürmek zorunda kaldım. Haşat olmuş windows daha iyi mi çalışıyor ne anlamadım :)
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melaksor -- 12 Temmuz 2020; 12:22:30 >
    |
    |
  • Yarbay
    5401 Mesaj
    originden almıştım b1 ve bf v zamanında. Şimdi steam e gelmiş ama neden steamdden giremiyorum ?
    |
    |
    |
    |
    arkadaslar ben bıktım hilecilerden bırakıyorum bu oyunu kanser olmamk icin bırakıyorum.ne guncelleme getirecekler nede,rus ordusu olacak.boyle savas atmosferi olan bir oyunu harcadılar hayrını gorsunler.hileciler oyuna dolusuyor 100-0 kill yapıp gidiyor.var mı?baska oyun onerisi olan.warzone mı gecsem.

Cod 2019 ve pubg.
    Yada ps5 alacan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gmyo31 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yarbay
    12833 Mesaj
    Cod da artık hile yapanlara tüm PC parçalarına ban atıyorlar.

|
    |
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yarbay
    2467 Mesaj

hocam rezillige bak 63-1 allah askına report ettik kac defa su oyunu gorunce kahroluyorum bf3-bf4-bf1 severek oynadık bunu da adam gibi yapsaydınız ya.

bende fena değilim ha :) iki gram keyfimiz oluyor iki el atıp cıkalım diyorum yok olmuyor.bir yıl pubg lite oynadım ama normalinde de hileci var diyorlar bakalım.

|
    |
    Patren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    12833 Mesaj

Brom pubg lite oynanmaz, bedava oyunda hile çok olur.
    pubg Steam karakin tpp oyna hile gelmez.

|
    |
    gmyo31 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4119 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gmyo31

arkadaslar ben bıktım hilecilerden bırakıyorum bu oyunu kanser olmamk icin bırakıyorum.ne guncelleme getirecekler nede,rus ordusu olacak.boyle savas atmosferi olan bir oyunu harcadılar hayrını gorsunler.hileciler oyuna dolusuyor 100-0 kill yapıp gidiyor.var mı?baska oyun onerisi olan.warzone mı gecsem.
    Konsol

hocam pc ye baya masraf ettim de strateji oyunları oynuyorum konsol olmaz.
    |
    |
    -SWARTHY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam pc ye baya masraf ettim de strateji oyunları oynuyorum konsol olmaz.
    O zaman hilelerle devam hocam

Hiç sorma hocam valla konsola gerçekten para veremem daha PC ye masraf ettik warzone na gececem sanırım.sinirlendigim nokta böyle güzel savaş atmosferi olan oyunu harcadılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    -SWARTHY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4119 Mesaj
    quote:

Hiç sorma hocam valla konsola gerçekten para veremem daha PC ye masraf ettik warzone na gececem sanırım.sinirlendigim nokta böyle güzel savaş atmosferi olan oyunu harcadılar
    Pc de ki Warzone da aynı şeyin laciverti hocam. Görmüyor musunuz nette, yayıncılar bile full hile kullanıyor
    |
    |
    Yeni Win10 2004 yükselmesiyle birlikte nvidia'nın donanımsal hızlandırmalı nanesini de açan sürücülerini yükledikten sonra bir deneyeyim dedim, kill'ler havalarda uçuştu. En yüksek ayarlarda bile akıcılık sağladı. Sanırım iddia ettiği gibi geciklemeler minimuma indirilmiş.

Eskisi gibi bir kişiyi öldürmek için nerdeyse bir şarjör boşaltmıyorum.

Sanırım bendeki skylake işlemci de bu konuda ciddi sıkıntı vardı. Gpu üzerine alınca freni boşaldı :)
    |
    |
bankalar.org
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.