Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (410. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.928
Cevap
86
Favori
344.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok ölüyorsan mantık basit
    Önden adamlar gitsin sen arkadan, ilk giden ilk ölür.Bayraklara tek dalma alışırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denoboi2 D kullanıcısına yanıt
    Savaş oyunu oynuyorsun. 2. dünya savaşındasın. tanklar uçaklar piyadeler. ve hepsinin bir görevi var. 64 kişi birbirini parçalıyor. bölgeleri al savun. saldır adam vur vurul. adamlarına yardım et yada yardım al. .. ne gibi bi amaç bekliyosun inan merak ettim.
  • ugur413 kullanıcısına yanıt
    Hangi site bu internette bulamadım, özelden de yazabilirsiniz
  • Sürekli ölmesini BF'ın kötü olmasına bağlamış. BF'daki amaç sizin gibi noob'ları farkedip zevkle indirmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MACHiNA_HATTAB

Savaş oyunu oynuyorsun. 2. dünya savaşındasın. tanklar uçaklar piyadeler. ve hepsinin bir görevi var. 64 kişi birbirini parçalıyor. bölgeleri al savun. saldır adam vur vurul. adamlarına yardım et yada yardım al. .. ne gibi bi amaç bekliyosun inan merak ettim.
    dediğim gibi squadin iyiyse ve iletişim varsa o zaman çok güzel oluyor ama genel olarak yine de pek bir şeye etki edemiyorsun 32 kişi arasında squad olarak. o da oyundan alınan keyfi azaltıyor. ramboluk yapamıyorsun istediğin zaman sürekli prone'da pinned down oluyorsun bi kalksan karşıdan sniper ile indiriyorlar. ya da bizde öyle oldu sadece anlamadım.

hani çok realist olsa gerçekçi savaş gibi olsa ona da okeyim. oynadınız mı bilmiyorum Rising Storm ya da Post Scriptum gibi. öyle de değil daha arcade bunlara göre. bilemedim biraz daha oynayayım. sizin görüşlerinizi merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denoboi2 -- 13 Haziran 2020; 14:11:39 >
  • Patren kullanıcısına yanıt
    doğru artık arkada pusucam herkes gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: denoboi2

dediğim gibi squadin iyiyse ve iletişim varsa o zaman çok güzel oluyor ama genel olarak yine de pek bir şeye etki edemiyorsun 32 kişi arasında squad olarak. o da oyundan alınan keyfi azaltıyor. ramboluk yapamıyorsun istediğin zaman sürekli prone'da pinned down oluyorsun bi kalksan karşıdan sniper ile indiriyorlar. ya da bizde öyle oldu sadece anlamadım.

hani çok realist olsa gerçekçi savaş gibi olsa ona da okeyim. oynadınız mı bilmiyorum Rising Storm ya da Post Scriptum gibi. öyle de değil daha arcade bunlara göre. bilemedim biraz daha oynayayım. sizin görüşlerinizi merak ettim

Alıntıları Göster

sadece bir örnek . 55 kill 2 death.
    bu gibi bir çok hatta senin dediğin ramboluk 10 ar 10 ar kill alma gibi.videolarımda var.
    Mesele şuki bu single oyun değil. karşındaki adamlar bot değil.
    sistemi silahı ve haritayı çözdüğünde ramboluk dediğini oyun üstünlüğünü kurduğunda yaparsın.
    sonuçta yapay zeka değil karşındaki sen tararken baksın öyle
    32 yaşındayım. yaklaşık 10 senedir battlefield serisini oynuyorum. farklı bir oyuna yönelmeyi düşünmüyorum. fakat rising vs bu oyunun rakibi değil , kalite için demiyorum oynanış bambaşka. sırf 2. dünya savaşı ile kıyaslanacaksa benim gözümde rising donuk. bf akışkan. böyle yorumlarım.
    ( oyunların kıyaslanmasını hiç sevmem. hepsinin farklı bi tarzı var. tarzı çözen rambo da olur troll de )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MACHiNA_HATTAB -- 13 Haziran 2020; 17:1:12 >
  • Aslinda soyle soylemeliyim hocam. Biz mesela 7-8 leveliz. Karsimda sizin gibi 200 levellik adamlar var. Oyunda level sistemi yok. Asil sorun bu. İsinamiyorum ki alisayim eglenemiyorum yani. Sizin gibiler tarayip gidiyor :)

Yani bi arkadasim oyunu iade etti biz de accessi bu yuzden uzatmayi ya da oyunu almayi dusunmuyoruz. Rank sistemi olan bir oyun modu var mi biz mi bulamadik. Yoksa yapimcinin umrunda mi degil bu? Ben de 28 yasindayim. Bu yastan sonra boyle bi seye zaman ayirmak istemiyorum acikcasi. İsterdim ama gercekten. Grafikleri falan bir online oyunda gorduklerimin en iyisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denoboi2 -- 13 Haziran 2020; 16:43:56 >
  • cod mmw bomboş 50 gblık güncellemelerinden bıktım bf5 pc de nasıl arkadaşlar oyuncu varmı online sarıyomu
  • eğer zırt pırt ölüyorsan çözüm basit arkadaşım

type 2a veya herhangi bir shotgun alıyorsun önerim automatic 12g diğer silahlarla uğraşma
    bunlarla pusmana bile gerek yok tank ve uçak hariç her şeyi öldürebilirsin
    ama bazı silahlar mecbur camplemek zorunda bırakıyor örnek : mg42

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 13 Haziran 2020; 20:55:31 >

• Bf4 de olmazsa olmazım locker di... Artık bf5 de o olmasada benzer bir map var..
    Biz Infantry leri sonunda düşündü dice
  • Silverjazz S kullanıcısına yanıt
    Herkes mi pc’den oynar:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

cod mmw bomboş 50 gblık güncellemelerinden bıktım bf5 pc de nasıl arkadaşlar oyuncu varmı online sarıyomu
    oyuncu denizde kum. online sarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

aga origin'deki oyunu ücretsiz steam'e aktarabiliyor muyuz?
  • MACHiNA_HATTAB kullanıcısına yanıt
    bu map cidden iyi olmuş. ea ve dice'a bir kez daha şu potansiyeli harcadıkları için sövdüm. onları asla affetmiyecem. artık bir hater'ım. "haters gonn hate"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 14 Haziran 2020; 14:6:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

aga origin'deki oyunu ücretsiz steam'e aktarabiliyor muyuz?

Alıntıları Göster
    Denemedim ama sanmıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vurulduktan sonra yere düşünce bazen bug oluyor. Karakter yerde kalıyor spawn ekranına dönmüyor oyun.

Böyle olunca oyundan çıkıyorum. Var mı bir çözümü?
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    SS gay dice yöneticisinin.

• Steam'e gelse de almadığım tek BF oyunu olarak kalacak. 6 umarım böyle cıvık oyun olmaz.
  • 6 Adet yeni uçak getiriyorsun da arkadaş o anti airları neden bu kadar bufluyorsun haritanın diğer ucundan damage vuruyor ya uçakları geliştirmek aşırı zor.
  • 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.