Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (376. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
344.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen oda aslen giresunlu (: oynarız beraber piyade oynuyosan rahat edersin. biz direk inf
  • arada beraber oynadığım bir eleman var bu da sizler gibi sadece piyade oynuyor ve her tanka, uçağa öldüğünde sövüyor. ben ise severim tanka uçağa binmeyi, boş gördüm mü atlarım hatta bazen hususi tankı beklerim. bizim eleman kesin bana da gıcık oluyordur ama söyleyemiyor.
  • Oynarız inşallah, bfye direkt 5 ile başladım desem yeridir.
    İnf ve piyade olayı ne oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

arada beraber oynadığım bir eleman var bu da sizler gibi sadece piyade oynuyor ve her tanka, uçağa öldüğünde sövüyor. ben ise severim tanka uçağa binmeyi, boş gördüm mü atlarım hatta bazen hususi tankı beklerim. bizim eleman kesin bana da gıcık oluyordur ama söyleyemiyor.
    :D :D valla özel server oluşturma olayının paralısı gelsin araçsız server kurucaz bf4 deki gibi ama bi türlü gelemedi. :D
    tank felan mesele olmuyoda olur olmaz yerden bi araç çıkıyoveriyo :C gel delirme piyade olan benim adam tankla pusuyo :D

• quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Oynarız inşallah, bfye direkt 5 ile başladım desem yeridir.
    İnf ve piyade olayı ne oluyor?
    aynı yav araçsız oyun oynamak yani (:
  • araya sıkıştıram ^^ suomi kraldır (:
  • Ben genelde araçla oynamayı seviyorum.
    Adamların önünde ölüyoruz düşmanı öldürüyor yardım etmeden geçiyor.
    Ulan ben tanktan inip adama yardım ediyorum.
    Bi ara davarın teki tankımı köşeye çekip kaynak yaparken işim bitip bineceğim zaman aldı gitti
    Bunlarla gerçekte savaşa girsek düşmana esir düşsek daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 21 Şubat 2020; 17:40:56 >
  • Bu herifi izliyordum arada denk geliyordu nasıl oynuyor böyle ya

https://www.youtube.com/watch?v=g3ywQVI3n8I&feature=youtu.be

• quote:

Ben genelde araçla oynamayı seviyorum.
    Bi ara davarın teki tankımı köşeye çekip kaynak yaparken işim bitip bineceğim zaman aldı gitti
    :D tdm de şaka yok burda herşey gerçeeek :D
  • quote:

Ben genelde araçla oynamayı seviyorum.
    https://twitter.com/MachinaHattab/status/1230937484072275973 tdm de kaldırmıyor demişken :C :D

• çinde bu oyun yasaklandı fakat adamlar vpn ile giriyor üstüne hile ile 100+ adam vuruyor operasyonlarda. Dice bunun önlemini almalı yüksek pingli adamlar girmemeli avrupa serverlarına.
  • Beyler sa bu namlu uçları silahın vuruşu vs olarak etki ediyormu yoksa. Gösteriş olarakmı var ?

• duracel42 kullanıcısına yanıt
    sadece kozmetik onlar.
  • Oyun çıktığında Deluxe Edition aldım ki ileride bedavadan silah ve içerik verirler diye. Hiç bir faydasını görmedim Battlefield 1'de de Premium'u sonradan almıştım ama BF5'de işler değişmiş. 30 Euro verip silah alamayacağım maalesef
  • grafik ayarlarını atar mısın rica etsem :D
  • hocam dünkü oyunda benim sturmtiger'a verdiğin lojistik destekten dolayı ayrıca teşekkür etmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 25 Şubat 2020; 9:24:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e55e55e55

grafik ayarlarını atar mısın rica etsem :D

ses ayarlarını felanda anlatıyorum burda sanırım yarısından sonrası grafikti
  • heralde yeni hack çıktı yayıldı.bugün ardı ardına 3 servera girdim 3ündede hile vardı aimbot.

50 level barajını aştım bugün.uçağada alışmaya başladım ama bana hiç kalmıyor hep kapıyorlar.en zevkliside ufak hızlı tankları sürmek.Rushladığınız zaman takımınız bölgeyi ele geçirebiliyor hızlıca.Tabii tankı uyuz camper birine kaptırmayın.Tanklarınız pushlamazsa oyun kanser oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH | equ* -- 24 Şubat 2020; 20:41:4 >

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Çare battleye gelse olan hileler %95 azalır.
    En aşağıda battleye olan oyunlar yazıyor.

https://www.battleye.com/

Zulada bile battleye var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 24 Şubat 2020; 22:27:32 >
  • 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.