Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (346. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Oyunu beleşe origin accesle oynuyorum, oyun hoşuma gitti ama uzun süre oynayınca sıkılır mıyım bilemiyorum. Tam karar veremedim ama access bitince alayım diyorum. En ucuz nerede oyun 14.5 euro yani 95 lira originde.
    her hafta yenilenen görevler ve tides of war ilerlemesi oyunu sürekli taze tutuyor bence.
  • Arkadaşlar Şuan en ucuz BF V nerede satılıyor bilgisi olan var mı ? Teşekkürler
  • MG42 EF-SA-NE bulunduğunuz yere bağlı olarak takımı taşıyabiliyorsunuz operasyon modunda gelen hücumu kırma gibi olağan üstü bir performansı var. Iwo Jima'da özellikle.
  • Şu anda burası görünüyorhttps://www.playstore.com/urun/battlefield-v
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Oyunfor'da 81 liraya buldum hocam sağolun ilginiz için.teşekkürler
  • Oyundan sıkılan arkadaşlar size fantezi bir tank patlatma yöntemi söyleyeyim
    Belki çoğunuz denemişsinizdir ama yinede anlatayım. Wake Island haritasında biliyorsunuz çokça jip var. Assault olup dinatmitleri alıyoruz. Mermi deposundan dinamit sayısını 3'e çıkarıyoruz. Boş bir jipin önüne dinamitleri döşüyoruz. Elimizde patlatıcı hazır vaziyette jipin sürücü koltuğuna oturuyoruz.

Gözümüze bir tank kestirip tam gaz üzerine (mümkünse yandan) yarıdırıyoruz. Yaklaşık 5 metre kala araçtan atlayıp, allahuakbar diyip patlatıcıya basıyoruz. Ne tank kalıyor ne siz.

Dün 2 tankı böyle patlattım. 25 defa ölmüşümdür ama değer.

• quote:

Orijinalden alıntı: EchoBurst

Oyundan sıkılan arkadaşlar size fantezi bir tank patlatma yöntemi söyleyeyim
    Belki çoğunuz denemişsinizdir ama yinede anlatayım. Wake Island haritasında biliyorsunuz çokça jip var. Assault olup dinatmitleri alıyoruz. Mermi deposundan dinamit sayısını 3'e çıkarıyoruz. Boş bir jipin önüne dinamitleri döşüyoruz. Elimizde patlatıcı hazır vaziyette jipin sürücü koltuğuna oturuyoruz.

Gözümüze bir tank kestirip tam gaz üzerine (mümkünse yandan) yarıdırıyoruz. Yaklaşık 5 metre kala araçtan atlayıp, allahuakbar diyip patlatıcıya basıyoruz. Ne tank kalıyor ne siz.

Dün 2 tankı böyle patlattım. 25 defa ölmüşümdür ama değer.

• EchoBurst E kullanıcısına yanıt
    Yav oyuna ilk başladığım zamanlar bana doğru gelen araç vardı ateş ettim ettim durmadı, sonra bana çarptığında patladı.
    Demek ki böyle yapmış adam, ben de diyorum oyunda hangi araç kamikaze gibi kullanılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica ederim

Bende Panzerbüchse 39 ile yapıyorum aynı şeyi.Tank şöförü çıldırıyor ateş nereden geliyor diye.On beni bulana kadar patlatıyorum zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

Bende Panzerbüchse 39 ile yapıyorum aynı şeyi.Tank şöförü çıldırıyor ateş nereden geliyor diye.On beni bulana kadar patlatıyorum zaten
    50 mermi sıkmak gerekir sanırım Panzerbüchse ile. bana da sıkıyorlar ama ben anında avlıyorum valla.
  • yeni japon makinalımız.

• Korgeneral1071 kullanıcısına yanıt
    Bu silahı elde etmenin yolu nedir acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erbab1 kullanıcısına yanıt
    Destek sınıfında 20 level olmak gerekiyor. 20 level olubca açılıyor silah

oyuna lunge mine gelicek bunlara hiç gerek kalmıyacak
  • boss06 kullanıcısına yanıt
    lewis gun ile statları aynı ve maganizide düşük kim kullanır ki bunu
    şu boş silah yerine bari springfield 1903ü ekleselerdi bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 26 Aralık 2019; 22:18:29 >
  • Özelleştirmeler yapılı degil dikkat ettiyseniz. Her silahın ayrı kullanım seneryosu var bu oyunda.

• boss06 kullanıcısına yanıt
    aynen kardeş o yüzden şuan herkes stg , type 100 ve bar ile oynuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 26 Aralık 2019; 22:28:14 >
  • Orta mesafe silahı PS4 olsa neysede, pcde bu silah yakın esafeden üzer.

Biraz uzak oynarsan dümdüz gidiyor mermirler.

• Bay çok bilmiş sende millet hangi silahlarla oynuyorsa sende onlarla oyna.

• 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.