Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (295. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda içerik yok bence haritalar ve silahlar az özellikle silahlar çok az maalesef. Battlefield 1 'e devam
  • Singapur VPN ile ucuzlamış oyunu bi tık daha ucuza aldım umarım ban yemem.

111 tl ye geldi normal sürümü normalde 130 liraya yakın tutuyordu, ölücülük yaptık biraz.
  • Sırf denemek için 1 aylık access aldım, iyiki böyle yapmışım zira oyunu hiç beğenmedim. BF1'de bana göre iyi bir oyun değil, daha doğrusu iyi bir oyun ama iyi bir bf oyunu değil zaten oyuncu sayılarına yansıyor bu durum bf 5 ondan bile kötü, bir kere hiç battlefield gibi hissettirmiyor özgürlük hissi sıfıra yakın, güzel grafikler güzel efektler falan bir yere kadar. Umarım battlefield 6 ile gerçek battlefield deneyimine geri döneriz. BF2-BF3 ve BF4 gibi bir oyun yaparlar inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A44FAC9E9 -- 11 Ekim 2019; 0:32:2 >
  • Battlefield hardline hala aktif mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A44FAC9E9

Sırf denemek için 1 aylık access aldım, iyiki böyle yapmışım zira oyunu hiç beğenmedim. BF1'de bana göre iyi bir oyun değil, daha doğrusu iyi bir oyun ama iyi bir bf oyunu değil zaten oyuncu sayılarına yansıyor bu durum bf 5 ondan bile kötü, bir kere hiç battlefield gibi hissettirmiyor özgürlük hissi sıfıra yakın, güzel grafikler güzel efektler falan bir yere kadar. Umarım battlefield 6 ile gerçek battlefield deneyimine geri döneriz. BF2-BF3 ve BF4 gibi bir oyun yaparlar inş.
    3 ve 4 üde zamanında iyi gömüyorlardı.. şimdi 3,4 efsane olmuş.. misal xp zamanında 7 yi gömmeleri gibi.. şimdi win 10 var, o xp cilerin alayı 7 ci olmuş 10 u gömüyorlar.. değişik bir kafa yapısı..
  • Bedava verseler oynanmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tropeus77

3 ve 4 üde zamanında iyi gömüyorlardı.. şimdi 3,4 efsane olmuş.. misal xp zamanında 7 yi gömmeleri gibi.. şimdi win 10 var, o xp cilerin alayı 7 ci olmuş 10 u gömüyorlar.. değişik bir kafa yapısı..

Alıntıları Göster
    Ne windows 10'u ne 7'si yav..İnş 2-3-4 gibi olur dememdeki esas kasıt mekanikler ve modern dönemi konu almasıydı, 3 ve 4 için efsane diyen olmadı onu sen kendin söyleyip kendin cevap vermişsin. İkinci olarak Battlefield'ın genel kabul görmüş iki efsanesi var biri 1942 diğeri de battlefield 2. Bu başlık altında genel olarak oyunu severek oynayanlar olduğu için mesajımın beğenilmemesi normal lakin kimsenin oyunu beğenenlere bir şey dediği yok, beğenip oynuyorsan ne mutlu sana bende beğenmeyi isterdim zira battlefield oyunu açlığı çekiyorum yıllardır.

Yalnız şunu belirteyim eski battlefield oyuncusu olarak bu yeni seriyi (1 ve 5) beğenmeyenlerin sayısı baya fazla, zaten rakamlardan çok kolay bir şekilde anlaşılıyor bu durum öyle ki bf 1'den sonra aktif oyuncu rakamlarını takip edemiyoruz artık bildiğin gizlediler. Hala ortalama 10 bin kişi (bf 1 ile aynı) battlefield 4 oynuyorsa bu işte bir yanlışlık vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A44FAC9E9 -- 11 Ekim 2019; 12:56:42 >

• Battlefield olmayan tarafını anlayamadım. Oyun çok mu casual geliyor size? Aynı şeyi Battlefield 4 çıktığında da söylemişlerdi. Battlefield 3 daha hardcoredu diye.

Ayrıca diğer oyun %100 modern gelecek. Eğer aradığınız modern bir bf ise 1-1.5 sene bekleyeceksiniz. Bana kalırsa bence biraz daha uğraşsınlar çünkü bu oyun baya baya eksik içerikle çıktı. Üstelik bir ton hata var hala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam casual veya hardcore olayı değil, bf 5 call of duty'nin battlefield versiyonu gibi hissettiriyor, haritalar genel olarak küçük, devasa bolca aracın olduğu eski battlefield oyunları ile alakası yok, animasyonlar abartılı, renk paleti multiplayer için çok kötü, bir de yeni spotlama olayını hiç beğenmedim oyun battlefield gibi hissettirmiyor yani genel olarak.Tabi bunlar benim fikirlerim ve zevkim başkasının hoşuna gidebilir tabiki.

Bug ve netcode olayına girmiyorum bile, sanırım başlarda çok daha fazla bug varmış şuanda da çok fazla bug var, mesela en dikkatimi çeken görünmez bariyerlerdi (kayaların kenarlarından ateş ederken önünün açık olmasına rağmen kurşunun boşluğa çarpması gibi) netcode zaten bf3'ten beri sıkıntılı.

Dediğiniz gibi bence de bir sonraki oyun modern zamanda geçecek, oyunu bomboş ve bozuk şekilde çıkarmak yerine biraz daha geç çıkarsınlar ama adam gibi çıkarsınlar dediğiniz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A44FAC9E9 -- 11 Ekim 2019; 13:43:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WE neED

Bedava verseler oynanmaz :)
    millet beleş diye zula, wolf team, point blank gibi velet oyunlarını oynuyor bunu mu oynamayacak.
  • Yine aynı şeyler WW2'yi veya eski savaşları sevmiyorum diyenler zaten bu tür oyunları oynamaz, modern eski savaş diye ayırt etmem hepsini oynarım ama WW2 film ve oyunlarını ayrı kategoride severim, bir sonraki BF serisini de mutlaka alacağım ve oynayacağım, eminim çıktığında onu da eleştirecektir birileri, çünkü aynı şeyi BF4 için de söylemişlerdi şimdi BF3'ün yüzüne bakan kalmamıştır herhalde, BFV'e uzaktan yakından alakası olmayan CoD versiyonu yakıştırmasına sadece gülerim, oyunda bariyer inşa etme özelliği bile BF için taktiksel bir yenilik, buna rağmen BF oyunları hiçbir zaman genel yapısından uzaklaşmaz ve diğer oyunlara benzemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Miller

Yine aynı şeyler WW2'yi veya eski savaşları sevmiyorum diyenler zaten bu tür oyunları oynamaz, modern eski savaş diye ayırt etmem hepsini oynarım ama WW2 film ve oyunlarını ayrı kategoride severim, bir sonraki BF serisini de mutlaka alacağım ve oynayacağım, eminim çıktığında onu da eleştirecektir birileri, çünkü aynı şeyi BF4 için de söylemişlerdi şimdi BF3'ün yüzüne bakan kalmamıştır herhalde, BFV'e uzaktan yakından alakası olmayan CoD versiyonu yakıştırmasına sadece gülerim, oyunda bariyer inşa etme özelliği bile BF için taktiksel bir yenilik, buna rağmen BF oyunları hiçbir zaman genel yapısından uzaklaşmaz ve diğer oyunlara benzemez.
    modern değil ya 1 ve 5 kaka pis.. ondan sonrada saçma sapan yok cod muş büyük harita yokmuş absürd zırvalıyorlar..
    duymuş bir yerden bugları, halbuki bf oynamış olsa bilir.. her oyunu çıktığında sorunlu çıkıyor dicenin, sonradan adam ediyorlar.. açık ve net..

bu oyunda içerik eksik burası net.. ancak diğer oyunlarda dikkatimi çekmiştir, oyun çıkışındaki haritalar daha çok oynanılıyor nedense..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A44FAC9E9

Ne windows 10'u ne 7'si yav..İnş 2-3-4 gibi olur dememdeki esas kasıt mekanikler ve modern dönemi konu almasıydı, 3 ve 4 için efsane diyen olmadı onu sen kendin söyleyip kendin cevap vermişsin. İkinci olarak Battlefield'ın genel kabul görmüş iki efsanesi var biri 1942 diğeri de battlefield 2. Bu başlık altında genel olarak oyunu severek oynayanlar olduğu için mesajımın beğenilmemesi normal lakin kimsenin oyunu beğenenlere bir şey dediği yok, beğenip oynuyorsan ne mutlu sana bende beğenmeyi isterdim zira battlefield oyunu açlığı çekiyorum yıllardır.

Yalnız şunu belirteyim eski battlefield oyuncusu olarak bu yeni seriyi (1 ve 5) beğenmeyenlerin sayısı baya fazla, zaten rakamlardan çok kolay bir şekilde anlaşılıyor bu durum öyle ki bf 1'den sonra aktif oyuncu rakamlarını takip edemiyoruz artık bildiğin gizlediler. Hala ortalama 10 bin kişi (bf 1 ile aynı) battlefield 4 oynuyorsa bu işte bir yanlışlık vardır.

Alıntıları Göster
    sen win 98 kullan en iyisi o..:)

• quote:

Orijinalden alıntı: WE neED

Bedava verseler oynanmaz :)
    sistem yoksa oynanmaz evet..:)
  • Off ne boş işler yahu Allah başka dert vermesin, selametle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A44FAC9E9 -- 11 Ekim 2019; 19:45:55 >
  • Haritaların küçük olduğu konusunda haklısınız fakat haritalar sadece küçük değil çoğu kütük(Evet kütük küçük değil.) bence. En güzel haritalar son eklenen 2 harita. Al Sudan en iyi conquest haritası ve BF havası var Operation Underground da öyle tam BF ve 2.DŞ havası var.

Ben diğer BF oyunlarını tam olarak oynayamadım. Battlefield 1'i çok oynadım sayılır fakat o da PS4'te oynayınca DS4'le tadını çıkaramadım. Diğerlerini de sistem gereksinimlerim ve oyunun ekran kartımla sıkıntı yaşaması yüzünden oynayamamıştım. O yüzden kıyaslama yapmam biraz zor zira çok çok az hatırlıyorum. Fakat dediğiniz doğru olabilir gunplayde değişikliğe gidildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al Sudan'ı ben de beğendim hocam onu oynuyorum 1-2 el, origin iki taraflı güvenlik vs diye 1 ay daha hediye edecekmiş toplamda 2 ay oynarım BF5'i zaten sonra RDR2 çıkıyor, çok iyi denk geldi bu süre zarfında bf 5'e devam. Dediğiniz gibi AL sudan ve yeni metro fena değil.
  • operation underground bf3 ve 4 metro ruhunu veremedı bana ıyı ama 3-4 tekı gıbı degıl
  • merhabalar , benim merak ettiğim bir husus var. Oyunu almayı düşünüyorum ama mouse ile macro kullanımı bu oyunda da var mı? no recoil vs bunlar oyundan soğumama neden olan şeylerdi bf3 de , eğer bunda da varsa almaktan vazgeçeceğim
  • Bir sorum olacak. Mesela ben girdiğim server'da sadece operation metro girmek istiyorum başka map istemiyorum hep operation metro dönsün serverda. Böyle birşey mümkün mü nasıl yapabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.