Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
7.526
Cevap
111
Favori
220.175
Tıklama
Giriş
    1870 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Arkadaşlar oyun ilk haline kıyasla nasıl? Son günlerde BF1'e geri döndüm çok sarıyor yine eskisi gibi ama serverlar dolu değil genelde. BFV alsam mı diyorum ama en son PS4'te open betasını oynamıştım. Açıkçası fena değildi ama BF1'e göre değişik gelmişti biraz. Ben de o zaman, hem parasını çok bulduğum için hem de BF1'in çok daha güzel olduğunu düşündüğüm için BF1 ile yola devam etmiştim kışa kadar. Kışın da BF1'i bıraktım zaten. BFV güncellemelerle vs. düzeldiyse almayı düşünüyorum.
    Battlefield 1 ilk çıktığında aşırı beğenmiştim grafiklere oynanış tarzına yakın muharebe ortamına hayran kalmıştım resmen güzel oyundu. 2 yıl düzenli oynadım +1500 saatim var.
    Bf V e gelirsek illa biliyorsundur medic iyileştirme süresi, spot( düşmanı işaretleme olayının atış yapıp sadece kurşun isabet ettiğinde olması) gibi özellikler beni oyundan soğutmuş hatta 3,4 ay gibi bir süre ara verip tekrar bf 1 e başlamıştım ama nasıl olduysa oldu bf V’e tekrar başladım. Hem sunucular aşırı dolu hem de bu oyunun dinamiklerini ve oynama stilini öğrendiğinde gerçekten çok zevk alıyor insan. Şu yukarıda saydığım eksik özellikler bile iyi ki olmuş diyorum. Kısacası oyunu oynamayı öğrenmek sadece başka bir sözüm yok işte o zaman asıl zevk ve eğlence başlıyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1786 Mesaj

medic iyileştirme animasyonunu ilk gördüğüm andan beri çok seviyorum ben. önceki oyunlardaki elinde şırınga fıtıfıtı koşma olayı çok saçmaydı.
    |
    |
    italyanaygiri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

knives are cool, rock is cool, couzin ED is cool, Lazlow sucks..i love sLuts!!
    ATATÜRK DÜŞMANI SOYSUZ KÖPEKLERE KARŞI!
  • Yüzbaşı
    579 Mesaj

Kendimiz sorduk kendimiz bulduk cevabını. Pc'nize bağlı kontroller gibi usb cihazları varsa bundan kaynaklanıyormuş. Şu an için tek çözüm yolu bu tür cihazı usb den çıkarmak. Yama dan önce bir sorun olmuyordu. Kontroller ile beraber mousu kullanıbiliyorduk.

Şimdilik dice bu çözüm yoluyla idare edin diyor. Ama millet çıldırmış.

Bu arada arkadaş ne biçim forum sitesi oldu burası, ben kızgınlık emolojisi atıyorum ulan bi bakıyoruz muhaahaha diye saçma sapan bi emoloji çıkmış. Hay ben sizin yapacağınız işe.. ne diyim.

Bu ne yaa.

Az şu işi ciddiyetle yapın yapmayacaksanız uyarın be kardeşim.
    |
    |
    Spinata kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
    PSN ID: haaltuntas || Origin ID: HAAltuntaas
  • Binbaşı
    1152 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Operation Underground heyecanlandırıyor
    ne zaman geliyor

Son güncellemeden sonra o mouse olayını halletmiştik bu sefer de sürekli böyle oyun oynarken 2 oyunda bir kesinlikle hata veriyor bu hatayı alan var mı başka? Oyunu ortalama 80-110 fps arası oynuyorum.

steam: tuncaygoksel
    origin:tuncaygoksel
    uplay:tuncaygoksel
    battle.net:tuncaygoksel
  • Yarbay
    2433 Mesaj
    Arkadaşlar bu oyunu 64 kişilik serverlarda o karmaşada rahat oynayabilenler hangi sistem/grafik ayarlarıyla oynuyor bi tavsiye verebilir mi ? Hiç ama hiç akıcı değil oyun insanlar nasıl oynuyor böyle ?
    Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1
  • Yarbay
    14363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mertovski1907

ne zaman geliyor

Alıntıları Göster
    Bu ay sonu ya da Ekim ayında. Net bir bilgi bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2 || Konsol: PLAYSTATION 4 PRO
  • Yarbay
    14363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tuncaygoksel

Son güncellemeden sonra o mouse olayını halletmiştik bu sefer de sürekli böyle oyun oynarken 2 oyunda bir kesinlikle hata veriyor bu hatayı alan var mı başka? Oyunu ortalama 80-110 fps arası oynuyorum.
    Bir ara çok yapti bende de ama bir haftadır görmüyorum bu hatayı

|
    |
  • Binbaşı
    1870 Mesaj
    Şu ping sorunu ne zaman düzelecek acaba? +95 ping ile oynuyorum sürekli. Bilgisi olan var mı?

sisteminin ultrada bile akıcı oynatması lazım. biostan ram frekansını kontrol et. işlemci bios güncellemelerine de bak. düşük bir ihtimal ama cracklere falan çok bulaşmışsan pc arkada coin kazıyor olabilir
    |
    |
    Luc4sHood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aynısını yazmaya geldim. son 23 gblık güncelleme batırdı oyunu.
    |
    |
    italyanaygiri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
  • Yarbay
    2433 Mesaj

Hocam bilgisayarı kontrol ettim oynarken falan işlemci kullanımı 70/80'e çıkıyor maksimum. Ramler de 3000'de çalışıyor. Zaten benim problemim ani düşüşler falan değil genel olarak oyunun akıcı olmaması.
    |
    |
    eskikarateci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 19 saat 11 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Luc4sHood

Hocam bilgisayarı kontrol ettim oynarken falan işlemci kullanımı 70/80'e çıkıyor maksimum. Ramler de 3000'de çalışıyor. Zaten benim problemim ani düşüşler falan değil genel olarak oyunun akıcı olmaması.
    Bilgisayarla alakası yok tamamen oyuna son gelen update den sonra fps lerde 30 40 fps düşüş oldu. Oyun bundan önceki yamada dropsuz yağ gibi akiyordu 4.6 update i bekleyin 4.2 de yağ gibiydi 4.4 de oyun çöp oldu 2 gün sonra tides of war bitiyor güncelleme gelirse düzelir gelmezse oyunu silip atacam.

|
    |
    | MSI Z370 Gaming M5 | i7 8700K | Evga CLC 280 | Gskill RipjawsV 16gb 3000mhz | Sapphire Nitro RX 580 8gb |Samsung 850 Evo 250 Gb | Crucial M550 256 Gb | Corsair Hx750 | ASUS VG278HV | Steel Series Rİval 110 | Logitech G510 | Razer Goliathus Speed Cosmic L. | Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1 | MICROSOFT XBOX360-PC COMMON CONTROLLER |
  • Binbaşı
    1786 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tuncaygoksel

oyunu ilk yüklediğim aylardan beri bende hiç bitmeyen hata.

bu tides of war'da yalan oldu benim için. özel işlerimden dolayı çok istediğim yankee kaskını bile alamayacağım.

• Onbaşı
    32 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: El Prezidente

oyunu ilk yüklediğim aylardan beri bende hiç bitmeyen hata.

bu tides of war'da yalan oldu benim için. özel işlerimden dolayı çok istediğim yankee kaskını bile alamayacağım.

Alıntıları Göster
    Vsyn-c kapalı aşırı derecede oldu bu olay fps 80-100 arası oynuyordum. Dün vsyn-c açtım 6-7 oyun attım 1 kere falan oldu sanırım anlamadım ki ben de 100 fps aldığım oyunda vsyn-c açamıyorum arkadaş oyunun oynaşını aşırı seviyorum bf1 den sonra silahlar aşırı hoşuma gidiyor ama oyun kendini oynatmamak için elinden geleni yapıyor :/
    |
    |

steam: tuncaygoksel
    origin:tuncaygoksel
    uplay:tuncaygoksel
    battle.net:tuncaygoksel

• Binbaşı
    1789 Mesaj
    Güncellemeden sonra ping sorunu bir tek bende var sanıyordum ama başkalarında da var demekki. 100 pingin altını göremez oldum. Oyunu oynayamıyorum
  • Binbaşı
    1786 Mesaj
    yanke kaskını +90'da almayı başardım. ben de inanamadım.

3-4 gündür kaska ulaşmak için try hard gidiyordum zaman buldukça. bugün sabah 8'den itibaren oynamaya başladım. malum 13:00'da tides of war kapanacak. 12:53'de kaskı açmama 700xp felan kalmıştı hemen bir maça girdim nası yardırıyorum nasıl bayrak almaya koşuyorum anlatamam. vurdum, revive yaptım, bayrak aldım o son 7 dakika boyunca deliler gibi yardırdım. el daha bitmeden bir baktım saat 13:01 ve bana tow leveli aldığıma dair hiç bir uyarı gelmedi. arada çıkmıyordu bu uyarılar biliyorum ama gene de alamadım herhalde diyerek üzgün bir şekilde maçı tamamladım. summary ekranında tides of war xp'si de gelmeyince "aha dedim havayı aldık." ..hızlıca ana menüden bir kontrol edim dedim bir baktım sağ üst köşe de kask resmi var.. bir hobarey çekerek rahatlamış bir biçimde evden çıktım. yeni tow başlayana kadar daha bf açmam sanırım.

• Yarbay
    14363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: El Prezidente

yanke kaskını +90'da almayı başardım. ben de inanamadım.

3-4 gündür kaska ulaşmak için try hard gidiyordum zaman buldukça. bugün sabah 8'den itibaren oynamaya başladım. malum 13:00'da tides of war kapanacak. 12:53'de kaskı açmama 700xp felan kalmıştı hemen bir maça girdim nası yardırıyorum nasıl bayrak almaya koşuyorum anlatamam. vurdum, revive yaptım, bayrak aldım o son 7 dakika boyunca deliler gibi yardırdım. el daha bitmeden bir baktım saat 13:01 ve bana tow leveli aldığıma dair hiç bir uyarı gelmedi. arada çıkmıyordu bu uyarılar biliyorum ama gene de alamadım herhalde diyerek üzgün bir şekilde maçı tamamladım. summary ekranında tides of war xp'si de gelmeyince "aha dedim havayı aldık." ..hızlıca ana menüden bir kontrol edim dedim bir baktım sağ üst köşe de kask resmi var.. bir hobarey çekerek rahatlamış bir biçimde evden çıktım. yeni tow başlayana kadar daha bf açmam sanırım.
    Haha hayırlı olsun hocam. Ben bu tow suresince bir ara baya ara vermistim islerden dolayi. En son dun aksam oynadim ve son 3 odul kacti o yuzden kafam rahat

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,812
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.