Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (285. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Luc4sHood

Hocam bilgisayarı kontrol ettim oynarken falan işlemci kullanımı 70/80'e çıkıyor maksimum. Ramler de 3000'de çalışıyor. Zaten benim problemim ani düşüşler falan değil genel olarak oyunun akıcı olmaması.
    Bilgisayarla alakası yok tamamen oyuna son gelen update den sonra fps lerde 30 40 fps düşüş oldu. Oyun bundan önceki yamada dropsuz yağ gibi akiyordu 4.6 update i bekleyin 4.2 de yağ gibiydi 4.4 de oyun çöp oldu 2 gün sonra tides of war bitiyor güncelleme gelirse düzelir gelmezse oyunu silip atacam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncaygoksel

Son güncellemeden sonra o mouse olayını halletmiştik bu sefer de sürekli böyle oyun oynarken 2 oyunda bir kesinlikle hata veriyor bu hatayı alan var mı başka? Oyunu ortalama 80-110 fps arası oynuyorum.
    oyunu ilk yüklediğim aylardan beri bende hiç bitmeyen hata.

bu tides of war'da yalan oldu benim için. özel işlerimden dolayı çok istediğim yankee kaskını bile alamayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

oyunu ilk yüklediğim aylardan beri bende hiç bitmeyen hata.

bu tides of war'da yalan oldu benim için. özel işlerimden dolayı çok istediğim yankee kaskını bile alamayacağım.

Alıntıları Göster
    Vsyn-c kapalı aşırı derecede oldu bu olay fps 80-100 arası oynuyordum. Dün vsyn-c açtım 6-7 oyun attım 1 kere falan oldu sanırım anlamadım ki ben de 100 fps aldığım oyunda vsyn-c açamıyorum arkadaş oyunun oynaşını aşırı seviyorum bf1 den sonra silahlar aşırı hoşuma gidiyor ama oyun kendini oynatmamak için elinden geleni yapıyor :/

• Güncellemeden sonra ping sorunu bir tek bende var sanıyordum ama başkalarında da var demekki. 100 pingin altını göremez oldum. Oyunu oynayamıyorum
  • yanke kaskını +90'da almayı başardım. ben de inanamadım.

3-4 gündür kaska ulaşmak için try hard gidiyordum zaman buldukça. bugün sabah 8'den itibaren oynamaya başladım. malum 13:00'da tides of war kapanacak. 12:53'de kaskı açmama 700xp felan kalmıştı hemen bir maça girdim nası yardırıyorum nasıl bayrak almaya koşuyorum anlatamam. vurdum, revive yaptım, bayrak aldım o son 7 dakika boyunca deliler gibi yardırdım. el daha bitmeden bir baktım saat 13:01 ve bana tow leveli aldığıma dair hiç bir uyarı gelmedi. arada çıkmıyordu bu uyarılar biliyorum ama gene de alamadım herhalde diyerek üzgün bir şekilde maçı tamamladım. summary ekranında tides of war xp'si de gelmeyince "aha dedim havayı aldık." ..hızlıca ana menüden bir kontrol edim dedim bir baktım sağ üst köşe de kask resmi var.. bir hobarey çekerek rahatlamış bir biçimde evden çıktım. yeni tow başlayana kadar daha bf açmam sanırım.

• quote:

yanke kaskını +90'da almayı başardım. ben de inanamadım.

3-4 gündür kaska ulaşmak için try hard gidiyordum zaman buldukça. bugün sabah 8'den itibaren oynamaya başladım. malum 13:00'da tides of war kapanacak. 12:53'de kaskı açmama 700xp felan kalmıştı hemen bir maça girdim nası yardırıyorum nasıl bayrak almaya koşuyorum anlatamam. vurdum, revive yaptım, bayrak aldım o son 7 dakika boyunca deliler gibi yardırdım. el daha bitmeden bir baktım saat 13:01 ve bana tow leveli aldığıma dair hiç bir uyarı gelmedi. arada çıkmıyordu bu uyarılar biliyorum ama gene de alamadım herhalde diyerek üzgün bir şekilde maçı tamamladım. summary ekranında tides of war xp'si de gelmeyince "aha dedim havayı aldık." ..hızlıca ana menüden bir kontrol edim dedim bir baktım sağ üst köşe de kask resmi var.. bir hobarey çekerek rahatlamış bir biçimde evden çıktım. yeni tow başlayana kadar daha bf açmam sanırım.
    Haha hayırlı olsun hocam. Ben bu tow suresince bir ara baya ara vermistim islerden dolayi. En son dun aksam oynadim ve son 3 odul kacti o yuzden kafam rahat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: [F][u][r][k][a][n]

Güncellemeden sonra ping sorunu bir tek bende var sanıyordum ama başkalarında da var demekki. 100 pingin altını göremez oldum. Oyunu oynayamıyorum
    Ping bende de var ama normalde 50lerdeydi simdi 70lerde cok sorun olmadi şükür

• oyunda aşırı bir ping var 100 ün altına düşmüyor sniper ile adama bir vuruş bile vuramıyorum 5 mermide. Bir yeri yapayım derken diğer yerden patlatıyorlar oyunu lanet olsun böyle yapımcılara
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Ping bende de var ama normalde 50lerdeydi simdi 70lerde cok sorun olmadi şükür

Alıntıları Göster
    Bende normalde 70-80 arası idi, şimdiki halimi dostlar düşünsün
  • quote:

Haha hayırlı olsun hocam. Ben bu tow suresince bir ara baya ara vermistim islerden dolayi. En son dun aksam oynadim ve son 3 odul kacti o yuzden kafam rahat

Alıntıları Göster
    eyvallah hocam.

son 3 ödül çok da gerekli değil ya kıyafetleri beğenmemiştim.. hele o son alman fetiş kıyafeti yok mu zaten bu dice napıyor anlamıyorum artık genel olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 20 Eylül 2019; 9:16:46 >

• 4.6 güncelleme notları

Battlefield V (2018) [ANA KONU]
  • cooooook kötü cok

cod da geliyor dolu oyuncu kaybedecekler
  • Ulan dice adam akıllı oyun yapmadın COD ile uğraşıyoruz. ALLAHIN CEZALARI !!!
  • Arkadaşlar merhaba. oyunu dün indirdim fakat online oynayamıyorum. online kısmını tıkladığımda online features will be unavailable uyarısı alıyorum. bu arada oyunu internet üzerinden indirdim para ile almadım ama onunla mı alakalı bilemiyorum
  • harmenihas H kullanıcısına yanıt
    Yani kardeşim başka ne ile ilgisi olabilir? Korsan indirmişsin, sp oynadığına şükret :D
  • quote:

4.6 güncelleme notları

Selamlar, bu güncelleme ne zaman gelecekmiş? Tarih var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Selamlar, bu güncelleme ne zaman gelecekmiş? Tarih var mı?

Alıntıları Göster
    Tarihi belli değil henüz
  • oyuna acılen yenı ıcerık guncellemesı gelmesı lazım 1 el atıp kapatıyorum daha fazla oynanmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

cooooook kötü cok

cod da geliyor dolu oyuncu kaybedecekler

yorumlardan bf'yi bf olduğu için sevenlerde öyle bir şey olmayacak gibi görünüyor ancak normal oyuncular cod'a geçecektir bence de. Pasifik cephesi acil gelse iyi olur bir de hala Kızıl Ordu gelmedi acaba kızıl orduyu es mi geçecekler? devestation haritası tarzı bir Stalingrad URAAA! çığlıklarıyla tadından yenmezdi.

• quote:

yorumlardan bf'yi bf olduğu için sevenlerde öyle bir şey olmayacak gibi görünüyor ancak normal oyuncular cod'a geçecektir bence de. Pasifik cephesi acil gelse iyi olur bir de hala Kızıl Ordu gelmedi acaba kızıl orduyu es mi geçecekler? devestation haritası tarzı bir Stalingrad URAAA! çığlıklarıyla tadından yenmezdi.

Alıntıları Göster
    Kızıl orduyu es geçerlerse serverleri kapatsınlar eşyaları toplayıp gitsinler

Hala neyi bekliyorlar anlamış değilim çok rezil oldu oyun

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.