Şimdi Ara

Battlefield Hardline Güzel mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar.Bugün Battlefield Hardline aldım.Ben kendimce gayet güzel olduğunu düşünüyordum.Daha sonra arkadaşımla konuşunca Hardline oyununun kötü olduğunu hatta daha çok satmak için paketlerdeki battlepackleri arttırdıklarını söyledi.Cidden Battlefield Hardline Kötü bir oyunmu ?Sizce geri iade etmelimiyim ?

• oynayan oyuncu fazlaysa neden iade edesin. bence güzel bir oyun fakat battlefield ismiyle çıkmamalıydı
  • Daha sonra arkadaşımla konuşunca Hardline oyununun kötü olduğunu hatta daha çok satmak için paketlerdeki battlepackleri arttırdıklarını söyledi.Bunun hakkında ne diyorsun ?
  • Kaça aldığına bağlı olarak bence iade et git origin vault pack al. aylık 4 avro ya içinde startwars battlefront Battlefield 4 fifa falan da olan versiyonu al

içinde hardline da var.
  • mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    Hmmm bak bunu bilmiyordum.O zaman sana birkaç şey sorabilirmiyim ?

1)Ben Battlefield Hardline digital deluxe almıştım.Bu vault packdeki Standart editionmu ?Digital Deluxe Editionmu ?
    2)Dediğin oyunların bizde kalması için bir ay ödememiz yeterlimi ?
    3)Birde asıl sorum olun Battlefield Hardline kötü Bir oyunmu ?Arkadaşım kötü bir oyun olduğunu hatta daha çok satsın diye battlepackleri fazlalaştırdıklarını söylemiştide

Hepsini Cevaplarsan Sevinirim.
  • Hmmm bak bunu bilmiyordum.O zaman sana birkaç şey sorabilirmiyim ?

1)Ben Battlefield Hardline digital deluxe almıştım.Bu vault packdeki Standart editionmu ?Digital Deluxe Editionmu ?
    3)Birde asıl sorum olun Battlefield Hardline kötü Bir oyunmu ?Arkadaşım kötü bir oyun olduğunu hatta daha çok satsın diye battlepackleri fazlalaştırdıklarını söylemiştide

Hepsini Cevaplarsan Sevinirim.Seninde fikirlerini alıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GK07

Hmmm bak bunu bilmiyordum.O zaman sana birkaç şey sorabilirmiyim ?

Hepsini Cevaplarsan Sevinirim.Seninde fikirlerini alıyım.

1 ay ödersen br ay oynarsın. Sende kalmaz. Delux mu ona gir bak derim. Iyi iyin olup olmadığını tamamen sen belirlersin oynamadan da bilemezsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.