Şimdi Ara

Battlefield: Hardline (2015) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.157
Cevap
13
Favori
52.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ea nın yeni politikası. Ekimde yeni Cod oyunun karşısına sürülecek büyük ihimal. Bu süre içerisinde Bf5'in hazırlanma sürecine 1 yıl daha fazladan zaman kazanacak Dice.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Silah seçimi menüsü..
    Silahların yanındaki $ işaretlerine bakılısa oyun içi satın alma olabilir gibi..
     Battlefield: Hardline (2015) [ANA KONU]

Bunlarda Battlelog portre resimleri..

Battlefield: Hardline (2015) [ANA KONU] Battlefield: Hardline (2015) [ANA KONU] Battlefield: Hardline (2015) [ANA KONU] Battlefield: Hardline (2015) [ANA KONU]
     Battlefield: Hardline (2015) [ANA KONU] Battlefield: Hardline (2015) [ANA KONU] Battlefield: Hardline (2015) [ANA KONU] Battlefield: Hardline (2015) [ANA KONU]

Mağaza kesin olacak. Tanıtımda söylüyordu.

• RIP Battlefield.
  • O Rei kullanıcısına yanıt
    Konsantrasyondan bahsesmişsiniz fakat iki oyunu da farklı stüdyolar geliştiriyor!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknobah

Konsantrasyondan bahsesmişsiniz fakat iki oyunu da farklı stüdyolar geliştiriyor!

DICE'a demediğimiz kalmadı bakalım bu nasıl olacak çok merak ediyorum.
  • Archelot kullanıcısına yanıt
    Hocam küçük ve açık haritaları daha çok seven biri olarak tam bana göre gibi bir oyun geliyor galiba. :D

• Zaten 7/24 OP.Locker - Metro gibi haritaları full doldurup sonra BF COD gibi oyun çıkartıyor yeaaa demek çok saçma gerçekten. Biz BF'yi bu hale getirdik. Adamlar 7 tane araçlı harita koyuyor. Bir tane araçsız harita koyuyor o araçsız harita en popüler harita oluyor. E adamlar da oyuncuların isteğine göre hareket edecek tabi.
  • bence biraz daha simülasyona dönmeli artık seri
  • Silahlar,eklentiler 1 milyoncunun reyonu gibi. Ben şimdilik beğenemedim.
  • Archelot kullanıcısına yanıt
    Benim demek istediğim Dom-TDM haritaları gibi haritalardı hocam. :)

• O ne ya BF desem değil, SWAT desem değil... Almam
  • öbür konuya yazdığımı tekrar yazıyorum;
    "iyi ki almamışım premium'u. ne kadar rezalet bir firma bu ea, keriz gibi para veriyor millet bir de. çok afedersiniz ama evet bildiğin kerizsiniz. daha dragon teeth bile çıkmadı ne oluyor ? bf4 desen hala adam olmadı. bunlar da yetmemiş gibi, zaten bf3 ve bf4 battlefield ruhundan çıkmış run&gun oyunları iken, bunda araçları falan kaldırmışlar falan tam olmuş, aferin onlara.
    valve'ın oyunlarına toplam 400 tl harcamışımdır ama azcık acıdıysam adam değilim, ama bunlara sadece 90 tl harcadım, o bile dert oldu bana. ki zaten valve'ın oyunlarında paralı olan şey kozmetik itemler sadece. "yook kardeş, oyuna 80 tl bayılmışsın ama onu yapmak istiyosan premium alcan, bi 90 tl daha geçirelim" olayı yok."
    eksilemiş anında 2 tane fanboy, ama umrumda değil, para sizden gidiyor, keriz sizsiniz, benim açımdan problem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nintendo. -- 28 Mayıs 2014; 20:23:12 >
  • İlk sayfadan yerimizi alalım,ben heyecanlandım açıkçası.
  • Nintendo. kullanıcısına yanıt
    Valla hocam insan zevk aldığı sürece sorun olmaz diye düşünüyorum ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

Zaten 7/24 OP.Locker - Metro gibi haritaları full doldurup sonra BF COD gibi oyun çıkartıyor yeaaa demek çok saçma gerçekten. Biz BF'yi bu hale getirdik. Adamlar 7 tane araçlı harita koyuyor. Bir tane araçsız harita koyuyor o araçsız harita en popüler harita oluyor. E adamlar da oyuncuların isteğine göre hareket edecek tabi.

valla hocam şu infantry maps çılgınlığı konusundaki görüşlerinize aynen katılıyorum. ben de ne zevk alıyor insanlar bundan, demeden edemiyorum. ama insanların zevki işte, herkes zevk aldığı gibi oynar, diyecek bi şey yok... yıllarca internet cafelerde cs oynamaktan gelen bir şey heralde ki, adamı gör çömel, ateş et vur ve devam et istiyor oyuncular. kocaman haritalarda adam aramak olarak görüyor belki de diğer türlüsünü.

@Nintendo. valla hocam o kadar paraya aldığımız karşılığın kerizlik olduğunu kabul etmeden geçemeyeceğim ama battlefield serisi kadar gerçek savaş deneyimi sunan başka bir oyun yok, mecbur veriyoruz. 20 dolarlık tf2'ye 3 sene boyunca bedava gelen update'lerden sonra insanın zoruna gitmiyor değil gerçekten. hatırlarsanız left 4 dead 2 geldiğinde oyuncular isyan etmişti. neredeyse üzerine hiçbir şey koymayan, sadece bir-iki silah ve değişik haritalar, değişik karakter modellemeleriyle bir sene sonra sırf tuttu diye aynı oyunun bir değişiğini piyasaya sürdüler ve yenisi geldiği, oyuncu kitlesi yeni oyuna geçtiği için mecburen almak zorunda kaldı çoğu insan, çoğu almadı zaten. ama alan-almayan herkes isyan etti bu duruma.

neredeyse aynı şey bf3 bf4 arasında da yaşandı ama pek bir ses çıkmadı farkettiyseniz. ikinci dlc'de eski oyunun haritalarını koydular mesela... beni hiç tahmin etmedi. yapacak bir şey yok, en iyi savaş oyunu sonuçta. alıyoruz, almaya devam da edeceğiz büyük ihtimalle.

• bc3 bekliyodumya ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intrepid

bc3 bekliyodumya ben

O da çıkar merak etme. EA daki bu para hırsı oldukça...

• Bad Company 3 ün çıkması daha iyi olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

quote:

Orijinalden alıntı: Intrepid

bc3 bekliyodumya ben

O da çıkar merak etme. EA daki bu para hırsı oldukça...

erçoşa selam söyle :) özlemişmi beni bir sor :) (ben onun eş ruhuyum :) )
  • Eğer SWAT gibi olursa EF-SA-NE olur ! Swatı bilenler bilir eskiden çok iyi oyundu !
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.