Şimdi Ara

Battlefield: Hardline (2015) [ANA KONU] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.157
Cevap
13
Favori
52.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda mermi izleri çok büyük ve ışıltılı. Sıkarken adamı göremiom nerdeyse:) Sanki ufacık tüfekle değil uçak mermisiyle adama sıkıyorum:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: VuvuzelaTR

Oyunda mermi izleri çok büyük ve ışıltılı. Sıkarken adamı göremiom nerdeyse:) Sanki ufacık tüfekle değil uçak mermisiyle adama sıkıyorum:D

aynen
  • bf4'u medium ile 35-40 fps sikintisiz oynarken, bfh cok kasiyor, nedeni ne olabilir, 15 fps falan aliyorum low ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4987FF769 -- 14 Haziran 2014; 20:38:05 >
  • ben bu oyunu anlamadım kısaca anlatcak var mı ?

terorist oldum.
    haritada attack diye bi nokta var oraya gidip ne yapacagım ?
    orada polisler bekliyor direk ölüyorum..

veya polis olunca ne yapacagım anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayox06

quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

quote:

Orijinalden alıntı: tayox06

Oyunu oynamadim videolari izledim bolca.Oyun bf4 dlc si gibi.Gereksiz olmus.Battlefield da cod a donmez umarim her sene oyun cikartarak

2. Dünya savaşı yapsalar daha fazla tutulacak farkında değiller, tek sıkıntı 2. Dünya savaşı silahlarında fazla özelleştirme yapamazlar ama oynanış daha zevkli olur bence. Düşünsenize Kar98K dürbünlü tüfek ile rakibi indirmeyi, Tiger tank veya önden pervaneli uçakları kullanmayı, herşey eski teknoloji.

Evet haklisin.Bu konuda olan oyunlarda bir eksik var hep.Mesela war thunder da tank ucak var gemilerde eklenicek.Red orchestra 2 de piyade tank var ucak yok.Bende isterim 2. Dunya savasi konulu battlefield.

bf1942 vardı ilk çıkanlardan. uçaklar vs. panzerler ama 10 yıl önceki teknoloji haliyle günümüz grafik motorlarıyla fena olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

ben bu oyunu anlamadım kısaca anlatcak var mı ?

terorist oldum.
    haritada attack diye bi nokta var oraya gidip ne yapacagım ?
    orada polisler bekliyor direk ölüyorum..

veya polis olunca ne yapacagım anlamadım

Tam ortada money bilmem ne var. Oradan para çalıp kendi bölgene götürüyorsun. İstersen karşı tarafın parasını da çalabiliyorsun ama genelde koruyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archelot -- 14 Haziran 2014; 22:54:07 >
  • Zendagi Migzara kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam, bu EA'nın her şeyi ters.
  • Beta kayıt olmamıza rağmen gelmeyince dün arkadaşla beraber Origin Help bölümüne mesaj attık, bugün baktık eklemişler. Deneyelim bakalım
  • Valla arkadaşlar kim ne derse desin ben oyunu çok sevdim. Oyuna istenen para bence de çok eyvallah ama ben oturur saatlerce oynarım bu oyunu zevkle. Özellikle takım olarak çok güzel oynanır çok güzel taktikler geliştirilir.

Sürekli helikopter kullandım izlenimlerimi paylaşıyım.

• Diğer BF serilerindeki Attack heli ile Scout'u birleştirmişler gibi sanki. Uçuş hissi Scout heli tarzında.
    • Helikopter iki kişilik. İkisinin de ana silahı minigun ve ikisi beraber çalışırsa hem araçlara hem de piyadelere karşı etkili oluyor. ( Upgrade'den önce LMG var o sadece piyadelere karşı etkili)
    • Adam vurmak diğer BF'lere göre daha zor ama daha kolay olsaydı oyun oynayamazdı diğer oyuncular.
    • Helikopterden inmeden tamir edemiyorsunuz. Yani bu yönüyle eski serilerdeki Attack heli gibi.
    • Çok kolay hasar alıyor. Piyade silahları bile hasar veriyor helikoptere. ( Denemedim ama sanırım pistollar bile )
    • 2 Heatseeker yerseniz direk patlıyorsunuz. O yüzden 2 heli kapışırken ilk gören çok şanslı oluyor. Aynı şekilde 2 Stinger yerseniz de patlıyorsunuz.
    • Şu an bug mı bilmiyorum ama Flare atmanıza rağmen vuruluyorsunuz. BF4'deki ECM gibi çalışıyor adamı deli ediyor. O yüzden özellikle yakın mesafede erken atılması şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archelot -- 15 Haziran 2014; 15:25:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: VuvuzelaTR

quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

Betaya katılmak isteyenler EA Support a mesaj atın, betaya katılmak istiyorum diye, 1-2 saate geliyor oyun kütüphaneye.

Aynen bende mesaj attım 2 saat sonra eklemişler indiriyorum şuan:)

Bende konuştum hemen eklendi hesabıma. @Zendagi Migzara'ya teşekkürler.

• Bu battlefield değil ismi sizi aldatmasın arkadaşlar lütfen panik yapmayın gerçek bir sonraki bf oyunu 2015 Son baharda dikkat ederseniz Yapımcı Visceral games yazıyor Gerçek Battlefield oyununun yapımcısı DICE'dır o yüzden panik yapmaya gerek yok :)

Edit : Belki kanıtlamam gerekir diye ;
    http://dice.se/games/

Linkte gördüğünüz üzere DICE'ın Battlefield hardline üzerinde hiç bir çalışması yok son çıkan Battlefield 4 olarak gözüküyor ve şuanda yapım aşamasında olan Mirror's Edge ve Star wars Battlefront bulunmakta onlar çıktıktan sonra Battlefield'ın yeni oyununa merhaba diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51C189DEA -- 15 Haziran 2014; 17:48:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nacho_EU

Bu battlefield değil ismi sizi aldatmasın arkadaşlar lütfen panik yapmayın gerçek bir sonraki bf oyunu 2015 Son baharda dikkat ederseniz Yapımcı Visceral games yazıyor Gerçek Battlefield oyununun yapımcısı DICE'dır o yüzden panik yapmaya gerek yok :)

Linkte gördüğünüz üzere DICE'ın Battlefield hardline üzerinde hiç bir çalışması yok son çıkan Battlefield 4 olarak gözüküyor ve şuanda yapım aşamasında olan Mirror's Edge ve Star wars Battlefront bulunmakta onlar çıktıktan sonra Battlefield'ın yeni oyununa merhaba diyebiliriz.

Battlefield: Hardline (2015) [ANA KONU]

Bunu nasıl açıklayacaksın o zaman?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JakSocket -- 15 Haziran 2014; 18:44:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JakSocket

quote:

Bu battlefield değil ismi sizi aldatmasın arkadaşlar lütfen panik yapmayın gerçek bir sonraki bf oyunu 2015 Son baharda dikkat ederseniz Yapımcı Visceral games yazıyor Gerçek Battlefield oyununun yapımcısı DICE'dır o yüzden panik yapmaya gerek yok :)

Tamam grafik motorunun sahibi dice sonra bunu ea satin almisti o yuzden yazilmistir dice gelistirmis olsa bu oyunu Bf 4 ten kopyala yapistir yapmazlardi demi ? Ayni zamanda hangi bf oyunu biri ciktiktan 1 yil sonra cikti ? Hardline haricinde tabiki .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende mail attım ps4 için hadi bakalım gelecekmi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: JakSocket

quote:

Oyunu visceral Games yapıyor, dice ise yardım ediyor, çünkü adamların daha önce kullanmadığı bir motor ve daha önce Multiplayer bir oyunları yok. Bu konuda tecrübesiz oldukları için dice ile koordineli çalışıyorlar sadece.

----------------------------------------

Şu origin help'e beta ya katılmak istiyorum diye nasıl söyleyeceğiz biri yardım edebilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Betayı edindim oynamaya çalıştım ilk 2-3 dakika normal gidiyor oyun daha sonra kasa öyle bir ısınıyor ki kasmadan oynanmıyor resmen. Bütün fanlar %100 de üstüne gpu fanını %100 de sürekli çalıştırırsam belki oynayabilirim herhalde. Sistemim oyuna yeterli ama kasayı soğutamıyorum işe bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

Valla arkadaşlar kim ne derse desin ben oyunu çok sevdim. Oyuna istenen para bence de çok eyvallah ama ben oturur saatlerce oynarım bu oyunu zevkle. Özellikle takım olarak çok güzel oynanır çok güzel taktikler geliştirilir.

Sürekli helikopter kullandım izlenimlerimi paylaşıyım.

• Diğer BF serilerindeki Attack heli ile Scout'u birleştirmişler gibi sanki. Uçuş hissi Scout heli tarzında.
    • Helikopter iki kişilik. İkisinin de ana silahı minigun ve ikisi beraber çalışırsa hem araçlara hem de piyadelere karşı etkili oluyor. ( Upgrade'den önce LMG var o sadece piyadelere karşı etkili)
    • Adam vurmak diğer BF'lere göre daha zor ama daha kolay olsaydı oyun oynayamazdı diğer oyuncular.
    • Helikopterden inmeden tamir edemiyorsunuz. Yani bu yönüyle eski serilerdeki Attack heli gibi.
    • Çok kolay hasar alıyor. Piyade silahları bile hasar veriyor helikoptere. ( Denemedim ama sanırım pistollar bile )
    • 2 Heatseeker yerseniz direk patlıyorsunuz. O yüzden 2 heli kapışırken ilk gören çok şanslı oluyor. Aynı şekilde 2 Stinger yerseniz de patlıyorsunuz.
    • Şu an bug mı bilmiyorum ama Flare atmanıza rağmen vuruluyorsunuz. BF4'deki ECM gibi çalışıyor adamı deli ediyor. O yüzden özellikle yakın mesafede erken atılması şart.

mail geldimi size?bana hala gelmedi

• kapalı beta da bile hile görüyoruz. gerçekten rezillik

adam süper hızlı koşuyor 47-3 ile oyun tamamlıyor tek başına topluyor bütün paraları blood money bölümünde

bazen sırf multiplayer oyunlarda ki hilelerden dolayı konsol platformuna geçmeyi düşünüyor insan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SatsuiNoHadou -- 15 Haziran 2014; 22:44:18 >

• Oyun bazen zevkli geliyor, bazen berbat Çıkınca alsammı almasammı diye baya düsünürüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SatsuiNoHadou kullanıcısına yanıt
    Konsolda helede ps4'de battlefield ayrı bir güzel tavsiye ederim.Ben 4 yıl önceye kadar mouse klavye olmadan fps oynamam diyordum.Şimdi öyle alıştımki dualshoc'dan aldığım keyfi imkanı yok mouse klavyeden alamıyorum.

Bu arada kod geldi ps4'e indiriyorum .Mail atma tavsiyesi veren arkadaşa çok çok teşekkürler.

Bu betayı ne kadar süre ile oynayabileceğiz bilen varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.