Şimdi Ara

FPS-TPS-MMO vb.TÜR FARKETMEKSİZİN...TAKIM ARKADAŞLARI ÇIKAR MI? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
5
Favori
6.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eğer squad olarak birlikte oynadığınız bir grubunuz varsa bize katılabilirsiniz. akşamları akıyoruz genelde.

bf4 te henüz platoon olmadığı için, bf3 platoon linki;http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655391590202745/

gerekli açıklamalar platoon sayfasında mevcut zaten.
  • Forumda ne dedeler varmış arkadaş kendimi bu ortam için yaşlı bilirdim çocuk kaldık yanlarında... Yaş 30... Çeviri ve diğer sosyal sorumluluklar nedeniyle BF4'ten şimdilik uzak duruyorum, BF3 premium'un bile keyfini süremedim henüz. Neyse umarım güzel bir birliktelik olur, aranıza ilerleyen dönemlere katılabilirim...
  • Sizleri de ekledim arkadaşlar.
    Sizlerden ricam ilk sayfadaki Origin ID'leri arkadaş listenize eklemeniz.

@Evren @sahafiec @Redall

Slayer983 , ne zaman istersen..Bekleriz.

@slayer983
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock0

Origine giris yapip oyunun keyini giriyorsun. Sonra my games kismini oyun eklenir. Indirme kurma guncelleme islemlerini bitirdikten sonra oyuna origin acikken battlelog uzerinden girmen gerek.

Dostum key i originden satin almiyor muyuz direk satin alsam CD oradan daha mantikli olmaz mi yoksa origin daha mi ucuz

Evet originden alabilirsin. TTnet kullanıcısı isen playstore'dan taksitli olarak key alıp oradan aldıgın keyi origine girebilirsin. Kutulu istiyorsan aral'dan alabilirsin. Originden ve playstore dan aldıkların key olarak vericekler. Keyi origine girdikten sonra 25 gb civarı oyunu indirmen gerekecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

quote:

Orijinalden alıntı: Evren

evren91 :) selamlar yas 31

Evren, tanışalım mı?

bilmem ki hanım ne der
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

Sizleri de ekledim arkadaşlar.
    Sizlerden ricam ilk sayfadaki Origin ID'leri arkadaş listenize eklemeniz.

@Evren @sahafiec @Redall

Slayer983 , ne zaman istersen..Bekleriz.

@slayer983

eyvallah hocam
  • Origin ID : SafakEA Yaş: 21
  • Sherlock0 S kullanıcısına yanıt
    teşekkürler kardeşim inceliğin için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

teşekkürler kardeşim inceliğin için..

Rica ederim. Bu forumun amacı bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Origin id:

Turkish_Bonser24

Medeni hali: Bekar

• sizleri ekledim arkadaşlar. @safakea @bonser24

lütfen ilk mesajdaki Origin ID'leri ekleyiniz.
    Teşekkürler.
  • Arkadaşlar, sayımız artıyor. Ekleme talebinde bulunan ancak gözümden kaçan arkadaşlar varsa lütfen tekrar yazsınlar.

Kurmuş olduğumuz bu gruba "beni de ekle" diyen ancak ilk mesajdaki Origin ID'leri uzun süre kendi arkadaş listesine eklemeyen, geçici teamspeak server üzerinden sözlü iletişimde bulunmayan , kısacası takım olgusuna uymayan arkadaşları listeden çıkartmak durumunda kalacağız. Hoş bu durum kendileri için ne kadar önemli bilmem ama yapılacak işlem listeden kaldırılmaları anlamına gelecektir

Battlefield 4 oyunundan maksimum zevki almak için birlikte takım halinde ve sesli iletişimde bulunarak oynamamız gerekiyor. Tek istediğimiz bu kriterleri yerine getirmeniz. Zaman ilerledikçe kendi teamspeak serverımızı ve BF4 serverımızı kiralayacağız.

Hayırlı oyunlar dilerim.

• Nuestra-TR -> "new friends disabled by user"

Dark_NecroCyber -> "no users matched the criteria"

bu hatalrı başka alanlar var mı arkadaşlar, bu 2 arkadaşı eklemek mümkün değil şu anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 8 Kasım 2013; 7:24:14 >
  • Battlelog ID: Erwinzz

26 yaşındayım, 2003'den beri BF serilerini oynuyorum. Hali hazırda yabancı bir sitede aktif BF2 mod turnuvalarımız devam ediyor. Oranın BF2'den sorumlu adminiyim. Her hafta 90-100 kişi arası 6 saatlik battle tarzı oynuyoruz.

BF4'de de aktifim, tek başıma takılmaktansa bu şekilde oynamak en güzeli. Zaten açıkçası yıllarca turnuvada oynayıp sesli iletişim kullanınca normal oyun bir süre sonra sıkıyor.
  • origin id:ATAKAN5353 yaş:25 eklerseniz sevinirim
  • Origin hesabım hacklenmiş gizli soru değiştirimiş hesabı zar zor aldım ne olur ne olamz diye bilgileri değiştirirken Origin ID değiştrdim
    yeni ID NecroCyber-777
  • benim de oyundaki nickim sincee1453 eklerseniz arkadaşlar beraber oynayabiliriz
  • Alaz abi benim Osman -Gamer's Room PS3- den,nasilsin ne yapiyorsun? Beni de ekler misin
  • Battlelog ID: captaingalact1c
  • @sahafiec , Nuestra arkadaş galiba arkadaşlık daveti almayı kapamış bu akşam sorarım kendisine.Durumu öğrenince haber veririm. Hatta burdan bi mention yapalım :)

@Erwin hoşgeldin. Deneyimli oyuncuları pek severiz :)

@atakanfzl, ekledim. hoşgeldin.

@Noobkiller , değiştirdim

@smalumut , ekledim ismini ilk sayfaya. senin teamspeak'e çok yüklenmemek için forumdan bir arkadaş sayesinde yeni TS Server kurduk. Yardımların için tekrar teşekkür ederim. irtibatı koparmayalım.

@captain galactic, ekledim.

@sahafiec @nuestra @Erwin @atakanfzl @Noobkiller @smalumut @captain galactic

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.