Şimdi Ara

Battlefield: Bad Company 2-Modern Warfare 2 Grafik karşılaştırması (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • su an grafik olaran en iyi oyun crysis mı? bc2 mi ?mw2 mi
  • MW2 deki silahlar bence daha güzel Bc deki silahlar sanki yapma silah gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan2060

MW2 deki silahlar bence daha güzel Bc deki silahlar sanki yapma silah gibi

of allahım
  • quote:

haklısın mw 2 de silah tasarımları ve ortam kaplamaları daha bi gerçekçi renk plaletleri daha koyu. bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azula77

su an grafik olaran en iyi oyun crysis mı? bc2 mi ?mw2 mi

hala ve hala en iyi grafikli oyun crysis warhead'tir...

Bad company 2 ve modern warfare 2'yi karşılaştırdığımızda ise tamam nesnelerin zarar görmesi çok hoş. Hatta bi o kadar da eğlenceli olabiliyo. Fakat multiplayer oyunda ben ilk olarak elimde tuttuğum silaha ve silahın ateşlerkenki verdiği hissiyata bakarım... MW 2 kesinlikle son saydıklarımı insana yaşatıyo. Karakter modellemeleri de bad company 2'ye nazaran daha güzel... Sonuç olarak multiplayer fps açısından değerlendirildiğinde mw 2, bc 2'yi grafiksel açıdan geçiyor... Ben zaten öyle grafik delisi biri olmadığım için ikisini de oynadım. Modern warfare 2 'yi satın almıştım. Nisandan sonra da bad company 2 'yi alıcam paşa paşa oynıcam.. Oynarken kafama çatı çökmüş çökmemiş pek takılmam öyle şeylere...

• quote:

Bencede!
  • Arkadaşlar Multiplayer oynanış olarak düşünürsek sizce hangisi alınmalı ? Yani 2'sinden birini orjinal alıcam ama karar veremiyorum..MW2'yi bitirdim,BC2'yi de şu anda oynuyorum yarısında falanımdır sanırım ama Multiplayer oynanış ve zevk açısından tavsiyeniz nedir? Hangisini orjinal almak daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tears of ice

Arkadaşlar Multiplayer oynanış olarak düşünürsek sizce hangisi alınmalı ? Yani 2'sinden birini orjinal alıcam ama karar veremiyorum..MW2'yi bitirdim,BC2'yi de şu anda oynuyorum yarısında falanımdır sanırım ama Multiplayer oynanış ve zevk açısından tavsiyeniz nedir? Hangisini orjinal almak daha mantıklı

CS tarzı bir multiplayer deneyimi istiyorum diyorsan kesinlike COD al. BC2 tamamen başka bir diyar, başka bir oyun, CS tarzı oyun istiyorsan kaldıramayabilirsin.

Ama bence multi oyun kalitesi ve zevki olarak MW2 5 ise BC2 5000'dir. ( TAMAMEN KENDİ GÖRÜŞÜMDÜR... )

Ayrıca MW2'nin grafikleri BC2'den daha iyi diyorlar. MW2'nin sadece karakter tipleri ve silahları daha güzeldir grafik olarak. Ortam ve çevre grafiği ve grafiksel efektler olarak gene aynen MW2 5 ise BC2 500'dür. ( KENDİ GÖRÜŞÜM DEĞİL GERÇEKLERDİR. )

Yanlız MW2 optimizasyon olarak BC2'den kat kat daha iyidir. Yani eğer bilgisayarın eskiyse BC2 senin için işkence olacaktır. BC2 için en az 1500TL'lik bir sistem gerekli. Nvidia ve ATi'nin son seri ekran kartlarından ve en azından 2 çekirdekli bir işlemci olmadan oyun rezil oluyor. Ama max grafiklerde MW2 grafikleri, BC2'nin yanında çocuk oyunu grafikleri gibi kalıyor. ( BANA GÖRE... )

• quote:

Orijinalden alıntı: 1mmEN.s3

quote:

Bencede!

nedenini söyleyim size..

Çünkü mw2 de silah seni temsil eden şeydir..bi sniper ı bile silah belirler...Silahlar olmadktan sonra bütün askerlerin gücü birdir..

ama bc2 de silahlar diye bir kavram yok..kit var..bi sniperın eline makineli alması bile saçma durur oyunda..bu yüzden silah sanki oyunun bir parçasıymış gibi grafikler var nc2 de..

şunu çok rahat diyebilirim ki mw2 de multide en az 10 kere silahın grafik ve ayrıntılarını incelerken ölmüşümdür..çok ayrıntılı yapıyorlar..bu abartılınca saçmalığa kaçıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: LeanBack

quote:

of allahım

• Sanırım bir farkta oynanabilirlik olarak oyun içinde araç kullanma sanırım, mw2'nin multisini bilmiyorum ama bc2'de sanırım helikopter ve uçak vs kullanılıyor,yok karada jip,tank,atv vs şeyler var yani o yüzden online oynamak için BC2 daha baskın gibi geldi bana
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.