Şimdi Ara

Battlefield: Bad Company 2 (ÇIKTI) (281. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.526
Cevap
4
Favori
419.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ACND

quote:

Orijinalden alıntı: hellteam

Ya hacı tam oyun bitti oyundan attı ,tanka bindim pc kitlendi 2 kere anlamadım gitti hepte iyi oynadığım zaman bi sorun çıkıyo niyeyse birinci gidiyodum =\TR/ de

Hocam akşam sen oyundan çıktın galiba baya zevkliydi 6980 civarı puan yaptım maç sonun da best player'ı kaptım.

Hocam ben seni hiç görmemişim kusura bakma gece 3 ten sabah 7 ye kadar oynadım İşte pc kitlenince başka bi servera girmişimdir

Yalnız pc daha çok kitlenmeye başladı anlayamadım sadece bu oyunda oluyo prime,occt,orthos başka oyunlarda tek bi hata yok anlamadım gitti

• Şu an MTV Türkiye'de MultiPlayer diye bir oyun programı var, Bad Company 2 MP oynuyorlar şu an isteyen izlesin.
  • Selamlar arkadaşlar. Dün oyunu arkadaşımda oynama fırsatı buldum. Açıkçası orijinal almaktan vazgeçtim. Oyundaki askerlerin nerede talim aldığını çok merak ediyorum çünkü yatma yok, sağa ve sola eğilme yok. Sonsuza dek üzerinizdeki onca ağırlıkla depar atabiliyorsunuz. Yine yarım şarjörle zar zor ölen insanlar. Aşırı hızlı oyun yapısı gerçekçiliği tamamen öldürüyor. Oyun neredeyse bikaç kişi vur (lagdan fırsat bulabilirsen) sonra öl ve savaş alanına tekrar depar at mantığı üzerine kurulmuş. America's Army oynamaya devam anlaşılan. Yine de yardımlarınız için teşekkürler ;)

Saygılar...Gökhan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::Battousai::

Selamlar arkadaşlar. Dün oyunu arkadaşımda oynama fırsatı buldum. Açıkçası orijinal almaktan vazgeçtim. Oyundaki askerlerin nerede talim aldığını çok merak ediyorum çünkü yatma yok, sağa ve sola eğilme yok. Sonsuza dek üzerinizdeki onca ağırlıkla depar atabiliyorsunuz. Yine yarım şarjörle zar zor ölen insanlar. Aşırı hızlı oyun yapısı gerçekçiliği tamamen öldürüyor. Oyun neredeyse bikaç kişi vur (lagdan fırsat bulabilirsen) sonra öl ve savaş alanına tekrar depar at mantığı üzerine kurulmuş. America's Army oynamaya devam anlaşılan. Yine de yardımlarınız için teşekkürler ;)

Saygılar...Gökhan...

Arkadaşım bak vuramıyorursunuz sonra oyunda yarım şarjor ölmüyor diyorsunuz.

M60 + Magnum ammo ile adamı 4 mermide öldürebiliyorsun, bu silahında şarjoru 100... Ayıptır sorması ama nasıl yarım şorjor atmak lazım?

Girerseniz +200 ping serverlara adamları vuramamanız cok normal, çünkü vurulmuyor ama listede 63-79 sv'lere yani oyunda 150 ping olacak sv'lere girince lag filan olmuyor.

• Merhaba arkadslar benim arkdasım bad company 2 almak ıstıyor ama sıstemı yetermı bılmıyoruz ustalar bır yardım edermısınız
    amd 3200 islemci
    2 gb ram
    nvida 8800 gt ekran kartı
    yardım edersenız sevınırız bu sıstemde oyun oynanırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panzer VIE Tiger

Merhaba arkadslar benim arkdasım bad company 2 almak ıstıyor ama sıstemı yetermı bılmıyoruz ustalar bır yardım edermısınız
    amd 3200 islemci
    2 gb ram
    nvida 8800 gt ekran kartı
    yardım edersenız sevınırız bu sıstemde oyun oynanırmı

Sanırım benim arkadaşın sistemi bu sistemden biraz düşük ve oynadı. Al dene diyebilirim. Ama % 100 calışır demiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::Battousai::

Selamlar arkadaşlar. Dün oyunu arkadaşımda oynama fırsatı buldum. Açıkçası orijinal almaktan vazgeçtim. Oyundaki askerlerin nerede talim aldığını çok merak ediyorum çünkü yatma yok, sağa ve sola eğilme yok. Sonsuza dek üzerinizdeki onca ağırlıkla depar atabiliyorsunuz. Yine yarım şarjörle zar zor ölen insanlar. Aşırı hızlı oyun yapısı gerçekçiliği tamamen öldürüyor. Oyun neredeyse bikaç kişi vur (lagdan fırsat bulabilirsen) sonra öl ve savaş alanına tekrar depar at mantığı üzerine kurulmuş. America's Army oynamaya devam anlaşılan. Yine de yardımlarınız için teşekkürler ;)

Saygılar...Gökhan...

garıp o kadar basıt degıl aslında sen okudugm kadaryla aa3 oynuyordun bende aa2 den berı oynarım aa3 e gore aa2 cok daha gercekcı aa3 basıt kalıyo yanında bence aa2 oyna daha da gercekcılık ıstysan hareket etmeden once 2 3 kere dusunmek gerek gerckten

• quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Bildiğim kadarıyla bu kişilerin istatistiklerini sıfırlıyorlar, rank 1'den başlıyorlar.

İyi bi mantık değil bence , Key'in banlanması daha iyi olurdu.
  • quote:

quote:

quote:

Ya hacı tam oyun bitti oyundan attı ,tanka bindim pc kitlendi 2 kere anlamadım gitti hepte iyi oynadığım zaman bi sorun çıkıyo niyeyse birinci gidiyodum =\TR/ de

Hocam akşam sen oyundan çıktın galiba baya zevkliydi 6980 civarı puan yaptım maç sonun da best player'ı kaptım.

Hocam ben seni hiç görmemişim kusura bakma gece 3 ten sabah 7 ye kadar oynadım İşte pc kitlenince başka bi servera girmişimdir

Yalnız pc daha çok kitlenmeye başladı anlayamadım sadece bu oyunda oluyo prime,occt,orthos başka oyunlarda tek bi hata yok anlamadım gitti

İşlemciye overlock yaptım 3.36 çıkardım bende de atmalar ve kitlenmeler başladı biraz düşürecem sanırım.

• @ACND

Hocam sizdeki kitlenme nasıl bende res tuşu bile bazen işe yaramıyo kapatmak gerekiyo oc de yok anlamadım gitti Başka oyunda da olmuyo
  • Oyun kitleniyor hocam ben de görev yöneticisini açıp oyunu sonlandırıyorum

Bu arada hileciler banlanmaya başlamış En çok alman var.

http://www.pbbans.com/mbi-latest50-bfbc2-lfb36.html
  • Benim direk pc kitleniyo hocam oyun kitlense iyi Banlasınlar .... leri
  • bende ping az oluyo hep alman serverlarına giriyorm,hep hilecilerlemi oynuyom:)) su turk serverlarını bulamıyo bi turlu ya,efesi buluyo ondanda ya kimse olmuyo bazen,bazende conquest yapıyolar o da zevksiz
  • bide bazı nicklerin başında kutu içinde rakam oluyo o ne? 1 2 falan diye
  • PB olmayan serverlardaki hileyi nasıl tespit ediyorlar? Daha doğrusu neden PB açık değil o serverlarda.
  • quote:

Oyun kitleniyor hocam ben de görev yöneticisini açıp oyunu sonlandırıyorum

Bu arada hileciler banlanmaya başlamış En çok alman var.

http://www.pbbans.com/mbi-latest50-bfbc2-lfb36.html

az önceki oyunumda Multiplay serverinde bir oyunda 6 adam banlandı

• Admin'e kalıyor o gibi durumlarda iş.Hile sandığını şutluyor.Olaki adminlerin olduğu takımları fazla ezmeyin.

Dün ismini vermek istemediğim bir Türk sunucusunda admin arkadaş bir arkadaşımızı helikopter ile 57/4 frag yaptığı için BAN'ladı.
  • not:

RONSPY ile oynuyoruz 4-5 eldir..o benim ben de onun Dog Tagını aldım

dh oyuncularını dog tag listeme sırası ile eklemeye başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

Admin'e kalıyor o gibi durumlarda iş.Hile sandığını şutluyor.Olaki adminlerin olduğu takımları fazla ezmeyin.

Dün ismini vermek istemediğim bir Türk sunucusunda admin arkadaş bir arkadaşımızı helikopter ile 57/4 frag yaptığı için BAN'ladı.

Bence ver isimini de ona göre frag yapalım
  • arkadaşlar yeni pacth varmı
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.