Şimdi Ara

Battlefield: Bad Company 2 (ÇIKTI) (272. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.525
Cevap
4
Favori
419.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar varsa nasıl çözdüler acaba ???
  • Acaba başta yüklerken internet yerine dvd seçeneğinimi seçseydim anlamadım yani
  • Oyun kurulurken en sonunda soruyor DVD ile mi online mı kontrol edelim diye burada dv ile olanı seçsem (oyunum orjinal) gene üstteki resimdeki hatayı alırmıyım ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

Oyunu yeni kurdum. Oyunun başında mause havaya dikildi düzelmiyor bu ne ki olaya bak ya

gamepad , joystick takılıysa çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@rKs-PoWeR

Oyun kurulurken en sonunda soruyor DVD ile mi online mı kontrol edelim diye burada dv ile olanı seçsem (oyunum orjinal) gene üstteki resimdeki hatayı alırmıyım ??

DVD yada Online seçeneklerle bu hatanın bir alakası yok. Tahminimce alırsın gibi geliyor. dvd yi seçseydin her oyunu açmak istediğinde dvd yi takmak zorunda kalırdın. Ben online yaptım. Ama sana şöyle bişey diyebilirim. Daha önceki sayfalarda da yazmıştım. Oyunu ilk kurduğumda bende server bulamıyordum ea bağlantı hatası felan vs. veriyordu. 2. bir win 7 hesabı açtım. Oyunu kurdum. Şimdi hiç bi sorun yok. Hatta update bile yapamıyordum. 2. hesaba kurduktan sonra update leri bile hiç hata vermeden yaptı. Ben bu şekilde çözmüştüm ama bana bu şekilde hiç hata gelmedi. Benim EA ile bağlantı sorunu oluyordu. Sadece bir öneri. İstersen bir dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifetaker -- 18 Mart 2010; 22:22:50 >

• dvd ile açınca sorun düzeldi ancak şimdi punkbuster açık değil diyor girmiyor serverlara bunu nasıl çözebilirim acaba ???.Punkbuster ı kedi yükledi oyun =???
  • evenbalance.com dan pbsetup.exe yi indir oyunu ekle ve güncelle. oyunun yükledigi pb versiyonu eski.
  • hala korsan olayı yok dimi allaha şükür bi oyunu korsan cıkıcak korkusuyla oynamıyorum

biraz garip bi cümle oldu farkındayım ayrıca ah şu sınavları versemde gelsem hep birlikte bi oynasak

not:inşallah bu mesajımda korsana teşvik olarak algılanmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1mpossible -- 18 Mart 2010; 22:23:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _janissary_

evenbalance.com dan pbsetup.exe yi indir oyunu ekle ve güncelle. oyunun yükledigi pb versiyonu eski.

Gene olmadı bir hatamı yapıyorum acaba =??
  • Oyunda multi için korsan beklemeyin. 3 neden var.
    1- Yerel networkda oynanamıyor.
    2- Oyunda multiplayer a tıklayınca EA serverına bağlanıyor. Başka türlü serverları listemek mümkün değil.
    3-Hadi diyelim bir şekilde o değiştirilip başka serverlarda login olma olayı çıkardılar. DICE dedicated server dosyalarını 3. kişilerle paylaşmıyor. Sadece anlaşmalı şirketlere veriyor (hypernia multiplay vsvs) Hal böyle olunca EA login sayfası geçilebilse bile server açılamayacağı için oyunun korsan olarak multiplayer oynanması mümkün görünmüyor.
  • Korsan multi için bu kadar önlem alıyorlarda şu hileleri önlemiyorlar
  • bu gidisle bundan sonra korsan oyunda oynanamayacak zaten. herkes kendisini alistirsa iyi olur bu tür durumlara.
  • Yarım saat önce Battlefield Turkiye sunucusunda tek M95 mermisi ile yan yana dizilmiş 7 adamı ipe dizme şerefine eriştim.Daha önce hep GOLun daha iyi olduğunu düşünürdüm ama bu fikrim değişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

Yarım saat önce Battlefield Turkiye sunucusunda tek M95 mermisi ile yan yana dizilmiş 7 adamı ipe dizme şerefine eriştim.Daha önce hep GOLun daha iyi olduğunu düşünürdüm ama bu fikrim değişti.

Şaka yapıyorsun!!! olayı açarmısınabi nasıl oldu o iş????
  • ya hile lafı geçti oyunda ne oldu wall felanmı cıktı yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

Yarım saat önce Battlefield Turkiye sunucusunda tek M95 mermisi ile yan yana dizilmiş 7 adamı ipe dizme şerefine eriştim.Daha önce hep GOLun daha iyi olduğunu düşünürdüm ama bu fikrim değişti.

nasil oluyormus o ? pek degil hic inandirici gelmedi. herhalde varil falan patlattin tek mermi ile ^^
  • Nelson Bay'da -söylemekten utanıyorum ama karşı takım zorladı- "camper"lık yapmak için 2. objective'deki "Bravo"nun arka tarafında bulunan direğin oraya kuruldum.Direğin bulunduğu düzlük platformda deniz tarafına iyice arkamı verip gelenleri vurmayı beklerken Alphaya bomba kuruldu.

Kafamı "Alpha" yönüne çevirdiğimde beton bloklarının arkasında siper almış ve bombayı çözmeye gidenleri GL ve el bombası "spamı"na tutan medic,assault ve engineer topluluğu yan yana duruyordu.İlk 3 atışımı ıskaladıktan sonra 4. birine denk getirdim mermiyi ama nasıl olduğunu anlayamadığım bir şekilde alt tarafda vurduğum adamın ardından 6 isim daha M95 ile belirdi.

İnanılmaz bir hazdı anlatılmaz yaşanır diyorum.

• Çok ilginç m95 in tek mermisi uzaktan 1 adamı bile öldüremezken 6 adam enteresan yani
  • 6lı vurunca ne yazıyor ? 3lü yazınca triple kill yazıyor daha üstünü göremedim
  • bence orada herhangi birsey patlamis olabilir c4 vs. yoksa tek mermide 7 adam.. ilginc..
  • 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.