Şimdi Ara

Battlefield: Bad Company 2 (ÇIKTI) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.526
Cevap
4
Favori
419.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • battlefield modern combat da sadece konsolalra gelmişti. ve kötü bir oyundu. bad company fizikleri iyi olan bir oyun ama battlefield 2 nin 10 da 1 zevkini vermedi. battlefield 2 den sorna adam gibi bir devam oyunu gelmedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: FadeToßlack

nForcer
    Şimdi inandım

:Fatih:
    Asıl cod buna rakip olamaz.Bf Mp bakımından çok eğlencelidir.

sadece ses effectleri bakımından bile bf serileri kat ve kat ustundur.
    gerçeğe cok cok yakın sesler ve yapay zeka kullanılmakta
    katılyıroum.
    cıksada mp kapıssak :)
  • Hadi yaa hiç bakmadım bile

Edit : Sildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord De Seis -- 30 Mart 2009; 20:52:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: jamez

battlefield modern combat da sadece konsolalra gelmişti. ve kötü bir oyundu. bad company fizikleri iyi olan bir oyun ama battlefield 2 nin 10 da 1 zevkini vermedi. battlefield 2 den sorna adam gibi bir devam oyunu gelmedi

evet haklısın battlefield 2 çok güzel bir oyun.sebebi illusion softwork işin içindeydi.bf2 den sonra çıkan serilerde artık yok.onun için bf2 daha güzel.ama nedense bad companyde ilginç bir çekicilikte var.
  • Cok sÜper oyunn sabırsızlıkla bekliyorm.
  • Seve seve PC'ye geliyor işte.

İlk oyunu yapmadıklarına pişman olmuşlardır

Helal Erhan abi döktürdün yine
  • Valla hem BF2'nin hem de BF2142'nin orjinali var kıydım parayı aldım çok önceden.Bu da çıksın bununda orjinalini alacam eğer 90-100TL'den fazla olmazsa,olacağını da düşünmüyorum.
    Ama BF1943 bundan önce mi çıkacak sonra mı çünkü BF1943'ün videolarını izlediğimde Bad Company'nin grafiklerine çok benziyordu (binaların yıkılması felan)
    Herşey yakında belli olur inşallah.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr.kiLLerMan

Valla hem BF2'nin hem de BF2142'nin orjinali var kıydım parayı aldım çok önceden.Bu da çıksın bununda orjinalini alacam eğer 90-100TL'den fazla olmazsa,olacağını da düşünmüyorum.
    Ama BF1943 bundan önce mi çıkacak sonra mı çünkü BF1943'ün videolarını izlediğimde Bad Company'nin grafiklerine çok benziyordu (binaların yıkılması felan)

EA oyunları 59 lirayı geçmiyor diye biliyorum pc için.

• quote:

Orjinalden alıntı: Prince*

quote:

Valla hem BF2'nin hem de BF2142'nin orjinali var kıydım parayı aldım çok önceden.Bu da çıksın bununda orjinalini alacam eğer 90-100TL'den fazla olmazsa,olacağını da düşünmüyorum.

Dediğiniz doğru unutmuşum.Zaten 2142'de ilk çıktığı zaman 59 liraydı.Oradan aklıma gelmeliydi teşekkür ederim.O zaman bu oyun çıksın ilk alan olmak için sıraya girecem valla tabii bu oyunu Türkiye'de oynayan kaç kişi var kaç kişi bu oyun için sıraya girer orası meçhul.

• quote:

quote:

quote:

Dediğiniz doğru unutmuşum.Zaten 2142'de ilk çıktığı zaman 59 liraydı.Oradan aklıma gelmeliydi teşekkür ederim.O zaman bu oyun çıksın ilk alan olmak için sıraya girecem valla tabii bu oyunu Türkiye'de oynayan kaç kişi var kaç kişi bu oyun için sıraya girer orası meçhul.

Bf2 ve Bf2142'de yurt içi serverları ne durumda çünkü yabancı serverlarda ping sorunu oluyor ve kolayca vuruluyorsun bende bu oyunu almayı düşünüyorum bu grafiklerle multiplayer bayağı zevkli olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 15 Nisan 2009; 15:07:52 >

• quote:

Orjinalden alıntı: VaLoUr

quote:

quote:

quote:

Bf2 ve Bf2142'de yurt içi serverları ne durumda çünkü yabancı serverlarda ping sorunu oluyor ve kolayca vuruluyorsun bende bu oyunu almayı düşünüyorum bu grafiklerle multiplayer bayağı zevkli olur

En güzeli internet cafede arkadaşlarla oynamak gerçek çok sarıyor o zaman...

• @Valour
    Bf2142'de türk klanı var bilir misin bilmem.Adı =PARS= Clan ben orada oynuyorum.Pingim 50-60 arası.Ayrıca o klana üyeyim.O serverde oynamanı tavsiye ederim.
  • quote:

@Valour
    Bf2142'de türk klanı var bilir misin bilmem.Adı =PARS= Clan ben orada oynuyorum.Pingim 50-60 arası.Ayrıca o klana üyeyim.O serverde oynamanı tavsiye ederim.

Ben genelde multiplayer olarak cod serini oynarım bf serisini hiç denemedim 50-60ping çok iyi değil ama iyi oyuncuları idare eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 15 Nisan 2009; 20:28:52 >
  • Birincisini PS3'de oynama fırsatım oldu gerçekten sürükleyiciydi...Oyun sağlam olur nişallah,sistem canavarı olmasında
  • quote:

Orjinalden alıntı: skywalkerhan

1. si knslda pek ilgi görmedi.. Firma sandıi PC'de göklere çıkan seri knslda delice oynanır ama unutulup gitti şimdi anavatanına geri dönüyor...

Olması gereken olmuş....

2 milyon civarı satmış sanırım, tutulmadığını nereden çıkardınız. Ps3 demosunu oynamıştım, çok başarılı eğlenceli bir oyun, özellkle sliah sesleri müthiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dark dragon

quote:

Orjinalden alıntı: skywalkerhan

1. si knslda pek ilgi görmedi.. Firma sandıi PC'de göklere çıkan seri knslda delice oynanır ama unutulup gitti şimdi anavatanına geri dönüyor...

Olması gereken olmuş....

2 milyon civarı satmış sanırım, tutulmadığını nereden çıkardınız. Ps3 demosunu oynamıştım, çok başarılı eğlenceli bir oyun, özellkle sliah sesleri müthiş.

satılmadığını değil ilgi görmediğini söyledim aslı multi olan bir oyun PC'de daha çok hayatta kaldı bir sürü modu vs çıktı tabi ilk oyunlardan bahsediyorum.. Başka bi sebepde görmüyorum pc'ye geri dönüşünün o kadar tutulsa pc'yi görmezden gelirlerdi..

• Oyundan 14 Yeni Ekran Görüntüsü Yayınlandı

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=61942
  • quote:

Orjinalden alıntı: nasi

Oyundan 14 Yeni Ekran Görüntüsü Yayınlandı

Hep leco yapıyordu bunu, bu kez yapmaması ilginç oldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

quote:

Orjinalden alıntı: nasi

Oyundan 14 Yeni Ekran Görüntüsü Yayınlandı

Hep leco yapıyordu bunu, bu kez yapmaması ilginç oldu.

Yapmayın arkadaşlar bende insanım gözden kaçırabilirim. Maça dalmışım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.