Şimdi Ara

Battlefield 6'dan yeni görüntüler sızdı: 'Kısmen fütüristik' modern temayla geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battlefield 6'dan yeni görüntüler sızdı: 'Kısmen fütüristik' modern temayla geliyor

Battlefield serisinin heyecanla beklenen yeni oyunundan sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bugün ortaya çıkan yeni görüntülerde oyunun bazı ilginç detaylarını görme fırsatı yakalıyoruz. Battlefield 2021 kısmen fütüristik modern bir temaya sahip olacak gibi görünüyor.

Yeni ekran görüntüleri oyunun önümüzdeki ay yayınlanması beklenen fragmanına ait. Dikkat çeken ilk nokta oyunun ismi olmuş. Battefield 2021 yalnızca "Battlefield" ismiyle gelecek. Battlefield 6 veya başka bir isim beklenmiyor. Bu anlamda bir reboot olarak değerlendirilebilir.

Dikkat çeken bir diğer nokta ise oyunun kısmen fütüristik modern teması olmuş. Görüntülerin kalitesi çok düşük ancak robot köpekler, dronelar ve roket kalkışları gibi detaylar görülebiliyor.

Battlefield 2021'in resmi tanıtımı önümüzdeki Haziran ayında yapılacak. Oyunun eski ve yeni nesil konsollara geleceği doğrulanmıştı. Battlefield 2021'in 128 kişilik çok daha büyük haritalar gelmesi bekleniyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Battlefield 6 sızan ekran görüntüleri

Kaynak:https://wccftech.com/battlefield-2021-reveal-trailer-leaked-screenshots/

• GTA2 görüntüleri sandım :/

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hiç sızmasa daha iyimiş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hesap makinası ile screenshot

• MÖ 3000

• Boston dynamics robotları var sanırım oyunda. Çok iyi düşünmüşler

• Arkadaş bu her sızıntı haberlerinin görüntüleri koşarken mi çekiliyor

• Ac1DBuRN kullanıcısına yanıt
    Hayır bence tırnak makası ile çekmişler.

• Fütüristik tema olmasın be.

• Benim tahminim Hardline tarzında bir oyunun gelişmiş geli robotikleşmeye geçmiş bir hardline oyunun devamı gelicek diye tahmin ediyorum.

• Oyun piyasaya çıkacak biz daha ekran kartı alamadık. Hay böyle işin

• Gelecek varsa görecek de var. Ya kardeşim enerjik oyunlar lazım cod gibin değil ama. Yeni mekanikler göreceğiz büyük ihtimal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İhsanblack02 -- 19 Mayıs 2021; 1:11:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield 2142'nin rebootu tarzı bir şey olabilir.

• Yeni Logo başarılı ama büyük emek var.

• Niye ya arkadaş her Batllefield serisinde dünya askeri teknolojilerini güncelleyip çıkartıyordunuz serileri, ne gerek vardı da bozdunuz şimdi.

• Bf serisini yıllardır oynarım. Bf3 benim ilk kutulu oyunumdu. Yeri bende hep ayrı. Ama seri gittikçe kötüleşiyor. Bf 5 tam bir rezalet. Umarım bf5 deki büyük saçmalıkları düzeltirler. Çoğu insan bunu konsolda TV de oynuyor . Spotting sistemi düzeltilmeli

• Ulan robot vs olmasaydı be. Modern olsun ama robot mobot hiç sarmıo bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 yıllık konu hortlatmışlar sandım Battlefield 6'dan yeni görüntüler sızdı: 'Kısmen fütüristik' modern temayla geliyor 

Nasıl grafikler onlar

• Fütiristik bir tema yok şuanda başta Amerikan ordusu olmak üzere bir çok devlet böyle projeleri geliştirmekte oyun bir kaç sene sonrada geçeçek ki geliştirilmekte olan projeler oyuna sokulsun diye.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.