Şimdi Ara

Battlefield 6'dan yeni bilgiler sızdı: 128 kişilik haritalar ve daha fazlası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
3.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battlefield 6'dan yeni bilgiler sızdı: 128 kişilik haritalar ve daha fazlası

Battlefield serisinin yeni oyunu bildiğiniz gibi 2021'de oyunseverlerle buluşacak. Oyunun çıkmasına daha epey bir zaman var ancak oyunla ilgili bazı bilgiler şimdiden sızmış durumda. Güvenilir sızıntılarıyla tanıdığımız Tom Henderson, Battlefield 6 ile ilgili bugün bazı yeni bilgiler verdi.

128 kişilik modlar, modern zamanlara dönüş ve 'çapraz-nesil'

Henderson'un açıklamalarına göre yeni Battlefield oyunu genel anlamıyla Battlefield 3'ü andıracak ve 'modern zamanlar' temasına sahip olacak. Oyunun 128 kişilik oyun modlarıyla geleceği ve çapraz-nesil olacağı belirtiliyor. Yani yeni nesil konsollarla birlikte PS4 ve Xbox One sahipleri de Battlefield 6'yı oynayabilecek.

Battlefield 6'nın çapraz-nesil olarak hazırlanması elbette bazı endişeleri de beraberinde getiriyor. Eski nesil konsollar nedeniyle oyun görsellik anlamında beklentileri karşılayamayabilir. Tom Henderson ise farklı bir duruma dikkat çekiyor. 

Eski nesil konsollarda oyunun büyük kısıntılarla çıkacağını belirten Henderson,"Çapraz-nesil planı nedeniyle oyunun şu anki nesilde limitli özelliklerle geleceğini düşünenler olacağını biliyorum. Ancak bana gelen bilgilerde durumun hiç de böyle olmadığı söylendi. Eski nesil versiyonu tamamıyla başka bir stüdyo veya DICE'ın farklı bir bölümü tarafından hazırlanıyor. Bu konuda endişelenmeye gerek yok." ifadelerini kullandı.

Battlefield serisinin geleceğiyle ilgili geçtiğimiz Kasım ayında bir açıklama yapan EA, yeni oyunun 2021'in sonlarına doğru yayınlanacağını söylemişti. Oyunun resmi tanıtımının önümüzdeki Mayıs-Haziran gibi yapılması bekleniyor. Battlefield 6'da yukarıda belirtilenlere ek olarak ayrıca bir battle-royale modu beklentisi de var.

Kaynak:https://www.videogameschronicle.com/news/battlefield-6-is-a-cross-gen-reboot-targeting-128-players-latest-leaker-report-claims/

• hadi hayırlısı, kaliteli bir şey çıkar umarım özledik, cod u geçmeseler de olur ki zor geçerler

• Oğlum manyak mısınız 64 kişilik haritalarda milletin işlemcisi yandım allah diye bağırırken 128 kişilik haritalara sadece uzaktan bakarız :D

• Battlefield 6'dan yeni bilgiler sızdı: 128 kişilik haritalar ve daha fazlası

3 ve 4ü yapan ekipten bir kişi bile yok. Yine feminazilerin yaptığı oyun olacak. Battlefield çoktan bitti

• Ps4 Slim 64 kişilik operasyon oyunlarında çok zorlanıyor. FPS 60'da stabil kalmıyor. 128 kişi olunca kim bilir neler olur 🙄
  • Adım başı saliyelik mermi uçar havada gari hahahahaaha, wooden pcler donanzinyo artık ??????

• 5 10 seneye savaşları internette yapmaya başlayacağız bu gidişle. ;) Düşünsenize 10 bin kişinin bir arada savaştığı gerçek bir ülkenin haritasında kapışıyor oyuncular.

• Gelecekteki konuları görür gibiyim:
    "8700K BF6 darboğaz!"
    "ryzen 1600 AF ile bf6 40 fps göremiyorum"

• Suppordle kullanıcısına yanıt
    oyunlar ilerlemeden demek ki adam akıllı işlemci çıkmayacak , cümlenizden bunu anladım , 128'de az , 300 olmalı :)

• Ps3 döneminde MAG vardı bilen bilir hala onun gibi oyun gelmedi derken bf yspacak galiba
  • Bu sefer ne, "cihadcı terörist(!)" öldürüp Amerika'yı mı kurtaracağız gene?

• bad company 2 -- bf 5 gibi efsaneler ölmez ........

• Suppordle kullanıcısına yanıt
    Planetside 2 hiç oynamadın galiba? Aynı anda 1000 kişi olabiliyordu harita da. Veya Dual Universe? Onda da aynı anda aynı kare de Binlerce oyuncu olabiliyordu ve oyun kasmıyordu. Bu arka taraftaki networking ve render teknolojisine bağlı.

• sniper23 kullanıcısına yanıt

Aynı dinamiklere sahip olduğunu düşünümüyorum.

• şuan insanlar cod warzone'da 150 kişi tek haritada oynuyor zaten. neden daha önce olmamış, görülmemiş bir şeymiş gibi davranıyorsunuz ? 4 çekirdekli ryzenlar çok rahat oynatıyorlar oyunu. abarttınız iyice ha

• Beklentilerim;

- Warzone alternatif bir multüplayer modu olsun ve ücrestiz olsun
    - Crossplay ve crossave desteklesin.
    - PS4 ve ps4 pro için ayrı optimizasyonları olsun.
    - Battle pass olsun.

bunlar...

• Çıkarmayın şu eski fosil nesile lanet olsun.

• canguler917 kullanıcısına yanıt

Siz herhalde hiç bf 3 ve 4 oynamadınız hocam. Bf3 de dakikada 40-50 kişinin öldüğü 64 kişilik tdm- Noshahr canals maçlar, conquest -metrolar ile Warzoneda 5 tane düşman görmeden biten battle royale maçları bir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 18 Ocak 2021; 18:17:14 >
  • Birinci dünya savaşı ve ikinci dünya savaşı ortamlarından sonra tekrar modern zamana geçecekler muhtemelen
  • keremec kullanıcısına yanıt

battfield 3 çok oynadım, fx serisi 8 çekirdekli işlemciler vs. varken 4 çekirdekli athlon işlemcimle yağ gibi akıyordu oyun. ayrıca warzone'da plunder modu var, ölen kişi tekrar tekrar diriliyor ve oyuncu sayısı sürekli tepe sayıda kalıyor. haritanın zaten olası bir battlefield 6 haritasından çok daha büyük olduğunu görmek zor olmasa gerek. baz ps4 ve xbox one'da çalışacak şekilde hazırlanıyor, siz işlemci yettiremeyeceğiz diyorsunuz

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.