Şimdi Ara

Battlefield 5 Uçak İle Bombalamada Nişan Alma Sistemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İzlediğim Battlefield 5 videolarında uçak ile bombalama yaparken alçak geçiş sırasında rastgele bomba bırakıyorlar gördüğüm kadarıyla. Battlefield 1'de bombalama sırasında bir nişangah açılıyordu ve ona göre bomba atıyorduk. Battlefield 5'de ya tutarsa diye atacak mıyız?
    Eğer öyleyse uçak iyice kırpılmış bence. Zaten Battlefield 1'de de uçağın bombalama gücünü düşürdüler. İsabetli atış yapmama rağmen bombalar eskisi kadar zarar vermiyor artık. Battlefield 3 ve 4'de de uçaklar tanklara ve özellikle de uçaksavara karşı çok etkisizdi. İki tane güdümlü füzeyi zar zor uçaksavara kilitleyip atıyordum (bu zordur çünkü ilk atılan füze hedefe ulaşmadan ikinci kilitlenip atılamaz.) ama uçaksavar bana mısın demiyordu.
    Bir de bir yere V1 roketi atmak mümkün mü yoksa roketler ara ara kafasına göre mi düşüyor? Bana roketler atılabiliyor veya kontrol edilebiliyor gibi geldi çünkü roketin düştüğü yeri izleyen askere roket düştükten sonra birkaç tane kill verdi videonun birinde.
    Bu konularda bilgi ve düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim. Herkese iyi bayramlar.

• Roketler rasgele düşüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.