Şimdi Ara

Battlefield 5 oyun ici ayarlari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Beyler Battlefield 5 oyun ici ayarlarinda yardim istiyorum. Ya bu ucak ucurma illeti nasil ayarlaniyor mausu yukari cekiyosun asagi gidiyor asagi itiyosun yukari kalkiyor. yon tuslariylada olmuyor ya bu ucuklari adamlar nasil ucuruyor bu meretin ayarlari nasil yapiliyor. Nezaman bir ucak alsam 2 dakka gecmeden cakiliyorum adamlar resmen ucakla havada dans edip beni vuruyorlar. Ben daha ucagi kontrol edemiyorum.

• ters tepki ile ilgili bir seçenek vardı kontrollerde. bunun dışında jet kullanacaksan
    aşşa çekmeyi vs klavyeyede atamanı öneririm. örneğin başını havaya kaldırmak için spaceye basman gibi. malum mausu sürekli çekmek demek sınırsız alan demek (:
    bu arada jet kullanıcam diyosan. uzun uzun idman yap test mapında derim. işin baya zor
  • Kardes oyun dili fransizca ve nasil tus atandigini bilmiyorum bilsem zaten inan konu acmazdim
  • Oyun dili ingilizce oluyor. da sen #1237 discorddan beni ekle bakalım beraber. araçlarla ilgim yok pek ama buluruz en azından
  • quote:

Orijinalden alıntı: spadelock

Kardes oyun dili fransizca ve nasil tus atandigini bilmiyorum bilsem zaten inan konu acmazdim
    ucuz diye Fransızca oyun mu aldın? ben de ucuz diye BF3'ü rusça almıştım canım çıkmıştı bişeyler indirip İngilizceye çevirene kadar.
  • Yok kardeş ben fransadayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk defa Bf oynuyorsun anlasilan. Ucagi ucuramayan helikopteri hic ucuramaz Kullanimlari nisbeten zordur.

Fransizca kismini kendince halletmelisin ancak birkac ayar duzeltmesi onerebilirim.

Araclar icin mouse ters cevirme ayarini aktiflestir. Yukari bakma (mouse u yukari itme) ayarina ek olarak space tusunu ata ve ates etme gorevini kaldir.

BfV te ucaklar pek zevkli degil, helikopter zaten yok, tanklar cok hantal, arac sayisi az vs. Kim ne derse desin oyunun kemik kismi olan araclar bayagi fail olmus oyunda. Oyunun ozeti kos ve vur. Silah kismi zevkli olmasa silmistim coktan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.